[ad_1]

ظهر 18 ژانویه ، سخنگوی پلیس از واحد 12 (منطقه فو نوان ، شهر هوشی مین) گفت که این واحد سوابق سرقت تلفن را برای تحقیقات بیشتر و توضیحات بیشتر به منطقه پلیس منطقه فو نوان منتقل کرده است. .

قربانی این پرونده Nguyen TT 26 ساله است که در محله Fu Nuan زندگی می کند.

پیش از این ، در سحرگاه 16 ژانویه ، خانم C. و نزدیکانش در خیابان Huynh Van Banh نان می فروختند که دو جوان برای خرید آنها از اسکوترها آمدند. مرد جوان با بهره گیری از شغل خانم سی ، برای سرقت آیفون 11 پرو مکس به کامیون نان رفت و سپس به داخل ماشین پرید و متواری شد.

این دختر با ملاقات با دزدی که این فن آوری را بلد بود گریه کرد - عکس 1.

سارق یک آیفون 11 پرو مکس (گرد قرمز) از خانم سی دزدیده است. برش عکس از فیلم

خانم S. و نزدیکانش پیدا کردند و شعار دادند ، اما سارق سریع صحنه را ترک کرد. طبق یک کلیپ دوربین امنیتی ، دو سارق در کمتر از 40 ثانیه مرتکب این عمل شده اند. زمان حادثه حدود ساعت 4:40 روز شانزدهم ژانویه بود و جاده خالی از جمعیت بود.

صبح روز 18 ژانویه ، خانم C. در صحبت با خبرنگاران ، خانم C. گفت که تلفن حاوی اطلاعات بسیار مهمی است و پس از گم شدن تلفن ، او سعی کرد با سارق تماس بگیرد تا آن را خریداری کند اما موفق نشد.

این دختر وقتی با دزدی که این فن آوری را بلد بود گریه کرد - عکس 2.

خانم س در مورد حادثه به خبرنگاران گفت

“از آنجا که تلفن من قفل نشده است ، سارق محل جستجو را حذف کرده و در فیس بوک هک می کند ، زالو برای گرفتن پیام به مشتریان پیام می دهد. آنها همانطور که قبلاً استفاده می کردم بسیار بی سر و صدا برای همسر من پیام می فرستند. “، گفت خانم س.

به گفته خانم سی ، 2 مشتری وجود دارد که به او اعتماد دارند ، بنابراین آنها 40 میلیون VND به حساب او واریز کردند و سارق از کیف پول الکترونیکی نصب شده روی تلفن برای برداشت استفاده کرد. علاوه بر این ، سارق از طریق کیف پول الکترونیکی خود بیش از 20 میلیون VND از حساب بانکی V خانم C سرقت کرده است.

“سارق بسیار باهوش ، پیشرفته و با دانش در زمینه فن آوری است ، بنابراین وقتی آیفون من را دریافت کرد ، بلافاصله وارد ایمیل شد ، رمزعبور خود را تغییر داد تا او را بدزدد. اما حساب خود را پس ندهید “، اطلاعات خانم C.

این دختر با ملاقات با دزدی که این فن آوری را بلد بود گریه کرد - عکس 3.

سارق با استفاده از سالن خانم سی. اس ام اس برای شرکای مقتول ارسال کرده و آن را با کیف پول الکترونیکی اختلاس کرده است.

در رابطه با این پرونده ، نماینده اداره پلیس از واحد 12 (منطقه فو نوان) تأیید كرد كه وی گزارش خانم S. را در مورد سرقت تلفن دریافت كرده و این واحد پرونده را به پلیس منطقه Fu Nuan تحویل داده است.

شناخته شده است که در منطقه فوقانی مرتباً غارت و غارت اموال صورت می گرفت که مردم محلی را نگران می کند.

مطابق با هوانگ توان

دن سه

اعضای گروه حقوق

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار در طول روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *