[ad_1]

اگر دختران مو بلند قادر به تغییر و ایجاد یک سبک با مو هستند ، پس دختران با موهای کوتاه کمی محروم تر هستند. مدل های موی کوتاه مانند موهای لوبیا و لوب می توانند بسیار شیک و شیک باشند ، اما مدل دادن آنها دشوار است ، و این باعث می شود هنگام ایجاد تغییر سردرگم شوند. با این حال ، به علاوه ، هر کس با موهای کوتاه خود را تشخیص می دهد ، هر دختر زیبا و زیبا کمی چشمگیر به نظر می رسد.

با این حال ، دختر مو کوتاه هنوز هم روش خاص خود را دارد که “اکنون زیبا تر و زیباتر” است ، بدون اینکه تأکید زیادی بر حالت دادن به موهای خود داشته باشد ، او هنوز هم می تواند “چهره” خود را تجدید کند. و “طرف کوتاه مو” بلافاصله این نکات کوچک را ضمیمه می کند تا سال جدید حتی بهتر از سال قدیمی شود!

موهای صاف یا موج دار باید تحریف را از هم جدا کنند تا موها حجیم تر به نظر برسند

چه موهای کوتاه باشد و چه موهای بلند ، 2 نوع فراق وجود دارد: متوسط ​​و مو. اما در مقایسه با وسط ، موهای تقسیم شده همیشه بسیار حجیم تر به نظر می رسند. به خصوص با موهای کوتاه ، حتی بدون موهای نازک و چسبناک ، فقط موقعیت را تقسیم کنید تا موهایی پر پشت و پرزدار و سرزندگی بیشتری پیدا کنید.

دختری با موهای کوتاه که می خواهد در سال جدید زیبا ، لوکس تر شود ، این 4 تغییر زیبایی شگفت انگیز را از دست ندهید - عکس 1.

از لوبیاهای خیلی کوتاه و مستقیم پرهیز کنید

دخترانی که واقعاً از سبک های مد با کیفیت دور هستند برای موهای کوتاه و موهای صاف مناسب هستند ، بقیه کارها بهتر است انجام نشوند. این مدل موی صاف دارای یک شخصیت واقعی است ، اما زنانگی نرم لازم را از دست می دهد ، که باعث می شود صورت او خاردار شود.

بنابراین با موهای کوتاه ، اگر موهای صاف نیست ، باید کمی اصلاح کنید ، مدل موهای بلندی که به گردن و شانه ها لمس می شوند برای نشان دادن ویژگی های زنانه و زیبا همه دختران کافی است.

دختری با موهای کوتاه که می خواهد در سال جدید زیبا و مجلل شود ، این 4 تغییر شگفت انگیز زیبایی را نادیده نگیرید - عکس 2.

رنگ موی رنگی را انتخاب کنید که خیلی روشن نباشد

موهای کوتاه بسیار مجلل تر از بلند است ، بنابراین برای دختران U30 یا 30+ اگر می خواهید رنگ موهای خود را در سال جدید تغییر دهید ، باید کمی اصلاح کنید. رنگ موهای فوق العاده شناور فقط برای دختران نوجوانی است که چشمگیر به نظر می رسند اما نزدیک شدن به آنها تا حدودی دشوار است.

دختری با موهای کوتاه که می خواهد در سال جدید زیبا ، لوکس تر شود ، این 4 تغییر شگفت انگیز زیبایی را نادیده نگیرید - عکس 3.

رنگ های ملایم مو مانند موهای دودی ، رنگ های کلاسیک قهوه ای … هرگز داغ شدن را متوقف نکرده اند ، اما همچنان ظاهری جوان و مجلل برای دختران مو کوتاه به ارمغان آورده اند. تن های عمیق از هر نظر زیبا ، زنانه و زیبا هستند ، همیشه تن رنگی است که موهای کوتاه باید انتخاب کنند.

موهای او باید سبک ملایم و ظریف ابروها را انتخاب کند

موهای کوتاه خطوط صورت را نشان می دهد ، بنابراین هنگام آرایش نباید خیلی تیز آرایش شود تا تحت تأثیر قرار دادن فرد مقابل قرار گیرد. با موهای کوتاه ، فرد مقابل تمرکز بیشتری روی چشم ها خواهد داشت ، علاوه بر خط نازک خط چشم ، ابروها نیز مکانی هستند که باید کمی توجه کنند.

دختری با موهای کوتاه که می خواهد در سال جدید زیبا ، لوکس تر شود ، این 4 تغییر شگفت انگیز زیبایی را نادیده نگیرید - عکس 4.

از نوع ابروهای خیلی تیز خودداری کنید ، ابروهای تیره و وضوح صورت “شدید” خواهد بود. ابروهای سبک و ملایم به چهره ای نرم و زنانه کمک می کنند ، موهای کوتاه تر ، زیبایی و شیرینی بیشتری دارند.

منبع: سوهو

به گفته زنان ویتنامی[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *