[ad_1]

بیا دیگه صورت طلایی ، بازیکن مجبور می شود راهی پیدا کند تا با چهره تغییرناپذیر خود را پنهان کند و تا آنجا که ممکن است صادقانه دروغ بگوید ، بنابراین حریف باید داوطلبانه ترک کند. با تأیید اینکه معیارهای برنامه را برآورده نمی کند ، تصمیم گرفت دکمه “بیرون” را زیر چشم متعجب MC Le Duong Bao Lam و چهار شرکت کننده دیگر ، Bao Quoc ، Minh Tuyen و Moc Mien فشار دهد. و دین توآن.

دانشجویی از RMIT هنگام بازی در یک نمایش که توسط Le Duong Bao Lam ترتیب داده شده بود ، رفت - تصویر 1.

برخلاف بقیه مسابقات ، Tien Trang کاملاً خوش خیم به نظر می رسد و به اندازه سایر بازیکنان در انیمیشن و بازیگری قابل توجه نیست. حتی هنگام سلام و احوالپرسی با مخاطبان ، دانشجوی RMIT به جای اینکه هویت خود را با دروغ پنهان کند ، حقایق را انتخاب کرد.

جای تعجب نیست که تین ترانگ و بازیکنان در دور اول 4 سوال را پشت سر گذاشتند. اما در آخرین لحظه ، در انتظار بازیکنانی که داوطلبانه برنامه را ترک می کنند تا پول دریافت شده را حفظ کنند ، این دانشجوی 22 ساله تصمیم گرفت دکمه “بیرون” را برای ترک فشار دهد.

ایده ای که تین ترانگ تصمیم گرفت زودتر آنجا را ترک کند ، حفظ جایزه ای است که داشت. اما وقتی س Leال لو دونگ بائو لام از او س askedال شد ، دانش آموز گفت که او نمی خواهد بازی را ادامه دهد زیرا نمی تواند دروغ بگوید و همچنین سایر رقبا.

یک دانشجوی RMIT هنگام اجرای یک نمایش با میزبانی Le Duong Bao Lam - تصویر 2 آنجا را ترک کرد.

تین ترانگ گفت: “من می بینم که مردم خیلی خوب صحبت می کنند ، اما خودم نمی توانم چنین رفتاری داشته باشم ، بنابراین واقعاً از آن خسته شده ام. به همین دلیل می خواهم بازی را متوقف کنم.”

همچنین بسیاری از اتفاقات غیر منتظره در نمایش وجود دارد. به ویژه ، بازیکن Min Tuen خوشحال ترین بازیکن است که قصد دارد برنامه را ترک کند ، که ناگهان حریف او Mok Mien تصمیم به ترک برنامه می گیرد. بخصوص ، با مبلغ 2.5 میلیون VND ، مین تواین از اعتماد به نفس کافی برای ماندن در مرحله بعدی برخوردار است. با این حال ، چون مخالفانش او را پنهان کردند و خیلی خوب او را فریب دادند ، مین توین در ذهن خود تصمیم گرفت برای ترک نمایش ، دکمه “بیرون” را فشار دهد. با این حال ، فقط با قرار دادن دکمه “بیرون” برای یک ثانیه ، Moc Mien یک قدم جلوتر بود. مین توین که از این نتیجه متعجب شده بود گفت که بسیار خوشحال است که حریفش یک گل را در چشم خود ذخیره کرد.

یک دانشجوی RMIT هنگام اجرای یک نمایش با میزبانی Le Duong Bao Lam - تصویر 3 آنجا را ترک کرد.

از طریق 4 دور ، مین توئین با برترین کیفیت های دین ثوان برنامه را ترک کرد. از آنجا که در دورهای بعدی مبلغ پاداش از س questionsالات کسر شد ، او دست خالی رفت. به همین ترتیب ، چون او نتوانست دقیقاً به آخرین س onال در مورد موضوع تاریخی پاسخ دهد ، دین توآ تنها 2 میلیون VND را که در دورهای قبلی جمع کرده بود پس داد و جایزه ارزشمند را از دست داد. 20 میلیون دونگ از برنامه.

فصل 3 صورت طلایی ساعت 19h25 در تاریخ 15 ژانویه از VTV9 پخش خواهد شد.

طبق گفته VTV[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *