[ad_1]

دانشجویان دانشگاه پزشکی و داروسازی نگوین تایلند موهای خود را کوتاه کردند و برای کمک به مبارزه با اپیدمی وارد شهر هوشی مین شدند - عکس 1.

دکتر نگوین کوانگ دونگ ، دبیر اتحادیه جوانان ، گفت که در پاسخ به تماس وزیر بهداشت و رهبران دانشگاه ، صدها دانشجو و کارکنان مدرسه بیانیه ای برای سفر داوطلبان نوشتند.

طی دو روز از 20 تا 21 ژوئیه ، 301 داوطلب ، از جمله 36 کارمند ، پزشک و 265 دانشجو از دانشگاه پزشکی و داروسازی تایلند نگوین ، برای کمک به شهر هوشی مین در پیش گرفتند. آنها با هواپیما سفر می کنند.

آنها از دانشکده های بسیاری مانند پزشکی ، پزشکی پیشگیری ، فناوری آزمایشگاه پزشکی ، پرستار آمده اند. دانش آموزان به طور عمده برای ورود به سال گذشته (90٪) آماده می شوند.

قبل از عزیمت ، داوطلبان در زمینه ردیابی ، نمونه گیری ، آزمایش ، واکسیناسیون و ایمنی واکسیناسیون و مراقبت از بیماران مبتلا به COVID-19 به خوبی آموزش دیده بودند.

دانشجویان دانشگاه پزشکی و داروسازی تایلند نگوین موهای خود را کوتاه می کنند و برای کمک به مبارزه با اپیدمی وارد شهر هوشی مین می شوند - عکس 3.

301 داوطلب 1 دوز واکسن COVID-19 دریافت کردند و RT-PCR را در زمان واقعی (100٪ منفی) قبل از عزیمت آزمایش کردند.

طبق بیانیه وزارت بهداشت شهر هوشی مین ، در مرحله اول ، هیئت دانشگاه پزشکی و داروسازی تایلند نگوین بر روی نمونه گیری برای آزمایش COVID-19 در تعدادی از مناطق تمرکز کردند.

که در آن 181 نفر به مرکز پزشکی Thu Duc City ، 20 نفر به مرکز پزشکی منطقه Tan Binh و 100 نفر به مرکز پزشکی منطقه Binh Chanh مراجعه می کنند.

دانشجویان دانشگاه پزشکی و داروسازی نگوین تایلند موهای خود را کوتاه می کنند و برای کمک به مبارزه با اپیدمی وارد شهر هوشی مین می شوند - عکس 4.

در میان بیش از 300 داوطلب که این بار از شهر هوشی مین حمایت می کنند ، 100 کارمند و دانشجو وجود دارد که به تازگی وظیفه حمایت از Bac Giang و Bac Ninh را در مبارزه با اپیدمی به پایان رسانده اند.

رهبران مدرسه به دلیل تجربه خود در حمایت از بسیاری از استانها و شهرستانها در پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر در Vinh Phuc ، Bac Ninh و Bac Giang ، اعتقاد خود را داشتند که هیئت امداد خوب عمل خواهد کرد.

دانشجویان دانشگاه پزشکی و داروسازی نگوین تایلند موهای خود را کوتاه می کنند و برای کمک به مبارزه با اپیدمی وارد شهر هوشی مین می شوند - عکس 5.

بسیاری از دانشجویان پسر موهای خود را کوتاه کرده اند به این امید که “وقتی موها بلندتر شوند ، وضعیت COVID-19 در شهر هوشی مین تغییر مثبتی خواهد کرد.”

دانشجویان دانشگاه پزشکی و داروسازی تایلند نگوین موهای خود را کوتاه کردند و برای کمک به مبارزه با اپیدمی وارد شهر هوشی مین شدند - عکس 6.

علاوه بر این نیرو با بیش از 300 نفر ، دانشگاه پزشکی و داروسازی تایلند نگوین 700 افسر ، دانشجو و دانشجوی دیگر را که بصورت نیروهای ذخیره هستند ، به طور حرفه ای آموزش داده است که در صورت لزوم آماده ترک هستند.

سخنرانان و دانشجویان دانشگاه پزشکی و داروسازی تایلند نگوین به درخواست وزارت بهداشت به شهر هوشی مین کمک کردند. در حال حاضر ، این مرکز اپیدمی کل کشور با نزدیک به 35300 مورد COVID-19 است ، متوسط ​​تعداد موارد در 7 روز گذشته حدود 1500 مورد در روز است ، هر روز افزایش می یابد ، در 18 ژوئیه به اوج خود می رسد با نزدیک به 4700 مورد

در مواجهه با اوضاع پیچیده اپیدمی COVID-19 در شهر هوشی مین و استانهای جنوبی ، وزارت بهداشت تصمیم گرفت تیمی تقریباً 10 هزار نفر از کارکنان بهداشت را از واحدهای غیرانتفاعی به وزارتخانه و محلات بسیج کند. استانهای شمالی و مناطق مرکزی برای حمایت از کادر پزشکی شهر هوشی مین در مبارزه با اپیدمی.

در همین زمان ، این تعداد زیاد پرسنل همچنین قصد دارند جایگزین پرسنل (با اقدامات چرخشی) برای تأمین قدرت جنگی تیم پزشکی در شهر هوشی مین شوند.

در دانشگاه پزشکی و داروسازی نگوین تایلند هزاران نفر از کارمندان و اساتید دانشگاه فناوری پزشکی Hai Duong ، دانشگاه پزشکی هانوی ، دانشگاه پزشکی و داروسازی تایلند Binh ، دانشگاه بهداشت عمومی … در شهر هوشی مین ، Binh حضور داشتند. Duong در حمایت از پیشگیری و کنترل COVID-19.

در 19 ژوئیه ، وزیر بهداشت گفت که برای بیش از 6400 پرسنل ، پزشکان و کادر پزشکی از شهر هوشی مین و سایر استانهای منطقه پشتیبانی پشتیبانی کرده است. تعداد افرادی که مایل به کمک اضافی هستند بیش از 9000 نفر است.

وو پنجشنبه[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *