[ad_1]

در تاریخ 3 ژانویه ، ETToday حادثه ای را گزارش کرد که مورد توجه خاص مردم بود. یک مراسم عروسی در شهر توآن نگیا ، استان گوئیژو (چین) به دلیل سردرگمی بین خانواده داماد و مهمانان لغو شد ، زیرا داماد لباس زیر را به اندازه اشتباه که خانواده عروس درخواست کرده بودند ، خریداری کرد. آنجا. این حادثه بحث های هیجان انگیزی را در شبکه های اجتماعی برانگیخت.

به گفته رسانه های چینی ، عروسی باید ظهر 2 ژانویه برگزار شود. طبق عادت خودش در شهر توان نگیا ، داماد باید یک سری لباس زیر و کفش برای عروس بخرد. به هر دلیلی ، داماد اندازه لباس زیر خیلی کوچکی را انتخاب کرد ، کمتر از 1 اندازه لباس عروس.

داماد لباس زیر را به عنوان خواستگاری خریداری کرد ، اما متأسفانه اندازه اشتباه را انتخاب کرد ، خانواده دختر تصمیم گرفتند بوسه را در مقابل مهمانان لغو کنند ، و باعث ایجاد صحنه ای آشفته می شود - عکس 2.

وقتی خانواده عروس تصمیم گرفتند ازدواج را با اجازه ندادن داماد برای گرفتن عروس ، لغو کنند ، این صحنه آشفته بود.

بنابراین ، والدین عروس ناامید شده و مانع روند عروس شدند. آنها فسخ ازدواج خود را درست در مقابل داماد و بستگان داماد اعلام کردند. شاهدان که پسرش به شدت توسط خانواده اش “دلتنگ” شد ، والدین داماد بلافاصله صحبت کردند و باعث آشفتگی صحنه موکب عروس شدند ، دو طرف دائماً فشار می آوردند.

مشخص است که مهمانان به طور کامل به رستوران آمده اند ، فقط در انتظار ظهور عروس و داماد ، آنها جشن را برگزار می کنند. به دلیل عمل لغو خانواده عروس ، عروسی دیگر برگزار نمی شود. در عوض ، مردان تصمیم گرفتند که عروسی را به یک مهمانی سال نو تبدیل کنند و در سال جدید با اقوام دیدار کنند.

پس از پخش گسترده این حادثه در شبکه های اجتماعی ، بسیاری از مردم به داماد تسلیت گفتند که فرار زودهنگام از خانواده همسرش یک اتفاق خوشحال کننده بود. برخی نیز از این رسم عجیب محلی انتقاد می کنند. در حال حاضر ، این پرونده هنوز مورد توجه جامعه آنلاین است.

هی لی[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *