[ad_1]

شما می خواهید این هفته برای استقبال از Thanh Giau (23 ساله) که به عنوان دامپزشک کار می کند و Thu Nga (23 ساله) که دانشجو هستند و هر دو در HCMC زندگی می کنند ، استقبال کنید.

Tan Giau با تقسیم وضعیت خود گفت که او رابطه ای را تجربه کرده است ، اما از آنجا که دوست دختر او مرد جدیدی داشت ، تصمیم به جدایی گرفت. از طرف توگا ، او دو عشق عاشقانه تجربه کرده است.

Thanh Giau درمورد نوع ایده آل دوست دخترش گفت که دوست ندارد دوست دختر دوست پسرش را بزند زیرا او ترسیده است. در آن زمان ، MC Quyen Linh فکر می کرد که عشق ورزیدن ، ضربه زدن به چند چیز سرگرم کننده است ، اما مرد بلافاصله اعتراض کرد ، “سرگرم کننده نیست ، صدمه می زند.”

می خواهم ملاقات کنم: یک داستان عجیب واقعی است ، توسط یک دوست دختر سابق تحت تعقیب است ، بهترین دوست مرد ابتدا باید به قهرمان هشدار دهد - عکس 1.
می خواهم ملاقات کنم: یک داستان عجیب واقعی است ، که توسط یک دوست دختر سابق تعقیب می شود ، بهترین دوست مرد ابتدا باید به زن اصلی هشدار دهد - عکس 2.

توك نگا برای آگاهی از نقش زن ، به نرده عشق رفت و از او خواست كه دوست پسرش را كتك بزند یا نه ، گفت او اغلب دوست پسرش را می زند ، اما سپس او را ماساژ می دهد. مجری مرد بلافاصله سرش را تکان داد و گفت: “به هر حال درد می کند.” در آن لحظه ، تو نگا دوباره پرسید: “آیا می توانی عشق را شکست دهی؟” پسر بلافاصله پاسخ داد: “ضربه خونریزی خوبی ندارد.”

با شنیدن این حرف ، بلافاصله MC Quyen Linh پرسید: “آیا در بازی قبلی دوست دخترم با خون مورد ضرب و شتم قرار گرفت؟” مرد با تشکر سرش را تکان داد و هانگ وانگ را وادار کرد که بگوید: “چقدر تأسف آور است”.

می خواهم ملاقات کنم: یک داستان عجیب واقعی است ، که توسط یک دوست دختر سابق تعقیب می شود ، بهترین دوست یک مرد ابتدا باید به قهرمان هشدار دهد - عکس 3.
می خواهم ملاقات کنم: یک داستان عجیب واقعی است ، توسط یک دوست دختر سابق تحت تعقیب قرار می گیرد ، بهترین دوست مرد ابتدا باید به قهرمان هشدار دهد - عکس 4.

در یکی از جلسات تبادل نظر در دو طرف خانواده ، یکی از دوستان نزدیک رهبر مرد گفت که تان گیائو با دوست دختر سابق خود وسواس داشت زیرا او بیش از حد مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود. امیدوارم که اگر شما هر دو همدیگر را بشناسید ، توگا دوست پسرش را ضربه نزند. در مورد خانواده توگا ، مادر مجری زن گفت که دخترش خشونت را دوست ندارد ، بنابراین لطفا مطمئن باشید.

می خواهم ملاقات کنم: یک داستان عجیب واقعی است ، که توسط یک دوست دختر سابق تعقیب می شود ، بهترین دوست مرد ابتدا باید به زن اصلی هشدار دهد - عکس 5.
می خواهم ملاقات کنم: داستان عجیب واقعیت است ، زیرا او توسط یک دوست دختر سابق تعقیب می شود ، بهترین دوست مرد ابتدا باید به زن اصلی هشدار دهد - عکس 6.

وقتی حصار عشق باز شد ، Thanh Giau بلافاصله از Tu Nga پرسید که آیا او مردی گرم مزاج است؟ زن اصلی سپس گفت که او یک حیوان دوست است ، بنابراین اگر قرار ملاقات بگذارد ، این دو فقط گیاهخوار خواهند بود. مجری مرد نیز با نظرات توگا موافق بود.

در نتیجه ، Thanh Giau و Thu Nga دکمه دوست یابی را فشار دادند تا به همه تبریک بگویند.

می خواهم ملاقات کنم: داستان عجیب واقعیتی است ، که توسط یک دوست دختر سابق تعقیب می شود ، بهترین دوست صمیمی ابتدا باید به قهرمان هشدار دهد - عکس 7.

اپیزود 685 همچنین از Tuet Huong (26 ساله) که در شهر هوشی مین زندگی می کند و Man Tang (38 ساله) که در هانوی زندگی و کار می کند ، استقبال می کند.

تویت هونگ با به اشتراک گذاشتن موقعیت خود گفت که او هرگز عاشق نبوده است. از طرف من تانگ ، این مرد 4 مورد عشق را تجربه کرده است.

می خواهم ملاقات کنم: داستان عجیب واقعیتی است ، که توسط یک دوست دختر سابق تعقیب می شود ، یک دوست صمیمی مرد ابتدا باید به قهرمان هشدار دهد - عکس 8.
می خواهم ملاقات کنم: داستان عجیب واقعیتی است ، که توسط یک دوست دختر سابق تحت تعقیب قرار گرفته است ، یک دوست صمیمی مرد ابتدا باید به مجری زن هشدار دهد - عکس 9.

وقتی حصار عشق باز شد ، من تانگ از قهرمان داستان زن پرسید که شوهر مناسبی چیست و توت هونگ گفت او مردی است که از خانواده مراقبت ، مشترک و اداره می کرد. .

سپس من تانگ همچنین گفت كه هر دو یكدیگر را به عنوان یك رابطه از پیش تعیین شده می شناسند ، بنابراین امیدواریم كه هر دوی آنها دكمه تاریخ را فشار دهند تا فرصتی دیگر به همدیگر بدهند.

می خواهم ملاقات کنم: داستان عجیب واقعیتی است ، که توسط یک دوست دختر سابق تحت تعقیب قرار گرفته است ، یک دوست صمیمی مرد ابتدا باید به مجری زن هشدار دهد - عکس 10.
می خواهم ملاقات کنم: یک داستان عجیب واقعی است ، توسط یک دوست دختر سابق تحت تعقیب است ، بهترین دوست مرد ابتدا باید به زن اصلی هشدار دهد - عکس 11.

در نتیجه ، Manh Thang – Tuyet Huong پس از تحقیق و گفتگو درباره یکدیگر ، دکمه دوست یابی را فشار داد.

کین نگی[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *