[ad_1]

با استفاده از داستان ، بیمار گفت که او هرگز عاشقی نداشته است ، هرگز رابطه جنسی نداشته است ، عادت به تماشای فیلم بزرگسالان داشته و اغلب 7-8 بار در هفته خودارضایی می کرده است.

یک سال پیش ، بیمار می دید که هر بار که انزال می کند ، مایع منی مانند یک دانه برنج کوچک می شود ، برخی از مایع منی مانند “مروارید” می درخشد. پزشکان با بررسی دستگاه تناسلی خارجی هیچ علامت غیرمعمولی پیدا نکردند. آزمایش و معاینه نتایج طبیعی است ، کارت مایع منی ، مایع منی طبیعی است.

منی طبیعی کمی ابری سفید خواهد بود ، به نظر می رسد بعد از 15 تا 20 دقیقه انزال مانند آب برنج یا زرد روشن مایع شود.

تجمع اسپرم ، همچنین به عنوان تجمع اسپرم شناخته می شود ، شرایطی است که در آن منی آزاد شده در هنگام انزال به توده های کوچک ، ژله ای ، سفید یا زرد تبدیل می شود. توده های قهوه ای ، قرمز یا حتی دانه مانند.

بیش از حد خودارضایی ، یک جوان 17 ساله ... مروارید را منقار می کند - عکس 1.

تصویر

دلیل تجمع اسپرم در مردان ممکن است به دلیل عدم انزال به مدت طولانی ، عفونت دستگاه ادراری – دستگاه تناسلی ، استرس طولانی مدت ، اختلالات روانشناختی ، تغییر در محیط اسپرم ، عادت به خودارضایی بیش از حد باشد.

مورد تجمع اسپرم در این مرد جوان فقط به دلیل عادت زیاد خودارضایی بسیار خوش شانس است ، زیرا بعد از هر انزالی اسپرم های قدیمی دفع می شود ، اسپرم های جدید از بیضه ها به سمت ورزش حرکت می کنند. در وزیکولهای منی ، در وزیکولهای منی ، به لطف پروتئینی به نام Semenogelin I ، اسپرم در اینجا جمع می شود و طی چند روز خود مایع می شود.

در صورت انزال با فرکانس بالا ، اسپرم هایی که مایع نشده اند ، صادر می شوند. این توضیح می دهد که چرا اسپرم با انزال ضخیم انزال می یابد.

پزشکان توصیه می کنند از استمنا و خودارضایی با تکرار بیش از حد زیاد سو abuse استفاده نکنند ، این امر می تواند بر سلامت جسمی ، روانی و باروری بیمار تأثیر بگذارد. هنگامی که علائم غیرمعمولی از مایع منی وجود دارد ، باید برای مشاوره دقیق تر در مورد مشکلات بهداشتی مردان به پزشکان Nam Hoc مراجعه کنید.

MN[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *