[ad_1]

تائو وانگ آن در دهه 90 قرن گذشته به واسطه شرکت در موزیک ویدیوها ، با شرکت در بسیاری از نمایش ها با بازی های Le Cong Tuan Anh ، Trinh Kim Chi ، نام مشهوری بود … نقش “Thao si da” در فیلم دستبند (1998) چشمگیرترین نقش تائو وانگ آن بود که هنوز هم بسیاری از مردم از آن نام می برند. علاوه بر این ، بازیگر دائو وانگ آن همچنین در بسیاری از موزیک ویدئوهای خوانندگان معروف مرد مانند دن تروونگ ، لام تروونگ ، نگوین وو … همراه با بازی در درام ها و تئاتر ظاهر می شود.

با شناختن نقش های زنانه ، بیشتر آنها در روانشناسی زنان فرو می روند ، اما اخیراً مخاطبان از دیدن تائو وانگ آن در تصویر یک زن پلیس با صحنه های اکشن دراماتیک کاملاً متعجب شدند. شمردن. در این برنامه ، هنرمند آمریکایی My Uyen نشان داد که به لطف این نقش ، Dao Wang An در جشنواره صحنه “تصویر سرباز CAND” در سال 2020 شرکت کرد ، بنابراین بازیگر زن به خوبی تصویر لباس خود را می داند. هنگام پاسخ دادن به یک سوال ، یک سرباز را بفرستید.

اگرچه دورانی که مردم دوران طلایی را اوج زندگی این هنرمند می نامند به پایان رسیده است ، اما بازیگر دائو وانگ آن هنوز باعث می شود بسیاری از افراد زیبایی جوانی ، زیبایی و شخصیت بسیار پویای او را تحسین کنند. پر از شور و شوق. اگرچه این اولین بار است که او در یک نمایشگاه دانش شرکت می کند ، اما تائو وانگ آن هنگام پاسخ دادن به سوالات گیج نمی شود. او همچنین هنگام پاسخ به س questionsالات MC Ngo Kien Huy بسیار شوخ طبع بود ، هنگامی که او از او پرسید آیا وی 20 میلیون جایزه برنده شده اید ، این سه بازیکن چه کاری انجام می دهند ، تائو وانگ سریع پاسخ داد: “من می روم. بیا … من می گویم که من کاری برای ادامه کار دارم … “. این پاسخ باعث شگفتی MC Ngo Kien Huy شد. فقط در این صورت بود که فهمید شوخی است برای از بین بردن تنش در دور آخر.

مال خودم

اگر کسی که هنرمند آمریکایی ون را دنبال کرده و دوستش دارد ، همه می دانند که در چهل سالگی ، یک زن “باردار” مرتبط با صحنه 5B در مقایسه با ظاهر 45 ساله کاملا جوان است. او هنگام پاسخ دادن به س quiteالات کاملاً آرام بود و همیشه به جوانانش جواب می داد ، هرچند که به موقع زنگ نمی زد. هنرمند Uyen من خیلی آرام گفت که تسلط بر هر س helpsالی به من کمک می کند درک بیشتری پیدا کنم ، نه اینکه برنده یا باختم. به همین دلیل ون هنرمند آمریکایی نسبت به دانش خود در زمینه فرهنگ و تاریخ کاملاً حساس است ، اما همچنین باید اعتراف کند که وقت کمی برای به روزرسانی اخبار کسب و کار نمایش خصوصاً برای هنرمندان جوان دارد.

مال خودم

در این پخش ، Ngo Kien Hui به اشتراک گذاشت: “دانش بسیار نامحدود است ، بنابراین هنگام خواندن سوالات و پاسخ های برنامه دانش زیادی در مورد Hui وجود دارد. 100 میلیون 1 دقیقه جدید برای دانستن چیزهای جالب تر مرد اهل “ذرت” نیز فاش کرد که این مسئله است 100 میلیون 1 دقیقه این فصل دشواری را به میزان قابل توجهی کاهش داده است. با این حال ، او خود تا قبل از خواندن موضوع برنامه از برخی از مکانهای موجود در ویتنام و جهان نمی دانست. اما بازیگر اصلی فیلم تو مال منی من فکر می کنم این یک چیز جالب در مورد نمایش است ، زیرا علاوه بر تلاش برای پاسخ به سوال ، پس از دریافت پاسخ ، مخاطبان به این مکان می آیند که می تواند به تحریک تقاضای گردشگران کمک کند. Ngo Kien Huy به طور مداوم بازیکنان را تشویق می کند و راه حل هایی را ارائه می دهد.

مال خودم

در حالی که دائو وانگ آن و من ون بسیار هیجان زده هستند ، ساکت ترین فرد احتمالاً بازیگر زن دینگ و نونگ است. هنگامی که او برای اولین بار به این برنامه پیوست ، بازیگر زن هنوز عادت به زنگ زدن نداشت ، بنابراین همیشه این فرصت را برای دو همکار خود به دست می آورد. اما هنگامی که او با فضای نمایش دانش آشنا شد ، بارها زنگ را به صدا درآورد و تقریباً به تمام س questionsالات دور 3 پاسخ داد ، کاملاً به دور چالش راه یافت تا جایزه 20 میلیون VND را بدست آورد.

آیا بازیگر دین Y Nhung اولین فرد خوش شانس سال 2021 است که برنده جایزه 20 میلیون نفر شده است 100 میلیون 1 دقیقه؟ به تماشای 100 میلیون 1 دقیقه هر یکشنبه ساعت 11:00 از VTV3 پخش می شود.

طبق گفته VTV[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *