[ad_1]

این صحنه پشت صحنه است که به تازگی در قسمت 15 از آن ظاهر شده است آفتابگردان در برابر آفتاب. در این بخش، High Shadow (منه هونگ) ، بعد از اینکه Phuc (سد Doan Quoc) بود و 15 میلیارد سارق سفید همدمش برای یافتن معشوق خود که دوست نزدیک خانم Diem Loan (NS Van Dung) است نیز دویدند.

دوست دیم لوهان با دانستن اینکه های بونگ هیچ پولی ندارد ، به جدایی روی آورد و همچنین به معشوق براق او که قبلاً شیرین بود و وعده های زیادی می داد ، توهین کرد. اجازه دهید توپ ها برای ضربه زدن به معشوق خود عصبانی شوند ، در همان زمان مین (ثو ترانگ) و مادرش – خانم Diem Loan (NS Van Dung) دوباره برای مبارزه وارد عمل شدند. بعداً ، چون او از طرف بهترین دوست و دوست پسرش بیش از حد شوکه شده بود تا بتواند او را فریب دهد ، Diem Loan در آغوش دخترش غش کرد.

گلهای آفتابگردان در برابر آفتاب: پشت صحنه خندیدن های بونگ (مرد هونگ) مورد ضرب و شتم و کبودی قرار گرفته است - عکس 1.
گل آفتابگردان در برابر آفتاب: پشت صحنه خندیدن های بونگ (مرد هونگ) مورد ضرب و شتم و کبودی قرار گرفته است - عکس 2.

در ویدئوی پشت صحنه بازیگران بسیار درگیر هستند. کارگردان Wu Truong Hoa نیز در کنار بازیگران قرار دارد تا هر جزئیات کمی را کارگردانی کند.

بازیگر مرد هون به شوخی به اشتراک گذاشت: “دست سفید … خلیج های بونگ ، های چوکر یا بیس بال هایای اکنون خالی هستند. او مدتی 1 میلیارد در دست داشت ، سپس آن را از دست داد و به خاطر آن شکست خورد. چشم و چشم ، او همچنین 2 مادرش را از دست داد ، مادر قند … خیلی تند … همه اینها به خاطر Phuc است … این دشمن باید پول بدهد … من برمی گردم.

تحت این بخش اشتراکی ، بسیاری از بینندگان به “های بونگ” به دلیل ضرب و شتم و زخمی شدن “پشیمانی” نشان دادند. حتی بسیاری از مردم گفتند که این صحنه کاملاً حسودی است ، اما آنها خندیدند.

آفتابگردان در برابر آفتاب: پشت صحنه خندیدن های بونگ (مرد هونگ) مورد ضرب و شتم و کبودی قرار گرفته است - عکس 3.
گل آفتابگردان در برابر آفتاب: خنده های های بونگ (مرد هونگ) مورد ضرب و شتم قرار گرفت و کبود شد - عکس 4.

مطابق با VTV[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *