[ad_1]

به طور خاص ، با توجه به تقسیم تجهیزات کارگران خانگی در مورد Tet ، مشتریانی که نیاز به دستیاری دارند اغلب مشاغل Tet یا خانه های دارای فرزند زیاد هستند ، همسران می روند. . برخلاف هر سال ، امسال میزان عرضه خدمتکاران نیز بیشتر است.

نماینده بخش خدمات مشتری Jupviec.vn در گفتگو با PV در روزنامه خانواده و اجتماعی ، گفت: “امسال ، به دلیل تأثیر COVID-19 ، بسیاری از کارمندان درآمد ندارند ، از این فرصت استفاده می کنند. Tet برای کسب درآمد بیشتر ، بنابراین تعداد کارگران متقاضی کار ما در Tet به طور چشمگیری افزایش یافته است. این تعداد در سال قبل حدود 50 درصد افزایش یافته است. ”

هزینه خدمتکار Blooming Tet در هانوی 500000 VND / نفر / روز هزینه دارد - عکس 2.

بازار کارمندان Tet امسال کاملاً فعال است.

قیمت خدمتکار بسته به زمان اجاره متفاوت خواهد بود. به طور خاص ، قبل از 28 Tet و بعد از روز 6 ، قیمت پایین تر خواهد بود. در طول این مدت ، واحدها قیمت استخدام خدمتکاران را از 400،000 VND تا 600،000 VND / نفر / روز تأمین کردند. در دوره تعطیلات Tet (از 28 تا 6) ، بسته به درخواست مشتری ، قیمت اجاره از 500،000 VND تا 800،000 VND / روز در هر فرد خواهد بود.

خانم نگوین Thanh Huong ، که در حال حاضر در کارخانه چای Nguyen تایلند در هانوی تجارت می کند ، گفت: “من می خواهم یک کار برای تمیز کردن خانه بین 28 ماه از سال جدید قمری تا دهم تقویم قمری پیدا کنم. من فکر می کنم می توانم 400،000 تا 500،000 VND در روز درخواست کنم ، زیرا وقت Tet است ، قیمت باید بالاتر از حد معمول باشد. ”

هزینه خدمتکار Blooming Tet در هانوی 500000 VND / نفر در روز است - عکس 3.

زنان میانسال در حومه شهر که دارای تجربه کار هستند ، موضوع بسیاری از خانوارها هستند.

و خانم Bui Thanh Thao (35 ساله ، ساکن خیابان Ho Tung Mau ، منطقه Cau Giay ، هانوی) گفت: “Tet در حال آمدن است ، بنابراین چیزهای زیادی برای حل و فصل در خانه وجود دارد. من می خواهم از این فرصت استفاده کنم. برای استراحت ، به زادگاه خود برگردید و به دیدار خانواده خود بروید ، من معمولاً یک خانه دار را ساعت به ساعت استخدام می کنم و به آنها 6،000،000 VND / ماه ، معادل 200،000 VND / روز می دهم ، البته نیازی به ذکر نیست پرداخت هزینه خدمات به مرکز ارجاع صندوقدار. ”

همچنین برخی از برنامه ها برای خانواده هایی که یاوران استخدام می کنند نیز وجود دارد. خانم تائو گفت: “صادقانه بگویم ، این اولین درخواستی است که هنگام استخدام خدمتکار انجام می دهم ، زیرا زمانی که خدمتکارها را ساعت به ساعت استخدام می کردم ، یک بار چیزهای خود را از دست دادم ، بنابراین این مسئله برای من بسیار مهم است.

فرزند من در کلاس 1 است ، بنابراین من به شخصی احتیاج دارم که هنگام تماشای آنها اصول اولیه را به او بیاموزد. شخصیت من بیش فعالی است یا در حال دویدن است ، بنابراین باید مراقب آن باشید.

کارهای خانه زیاد نیست ، اما کارمندان باید مراقب ، تمیز و تمیز باشند ، مخصوصاً برای اینکه بدانند چگونه آشپزی کنند. من باید برای خرید بروم و می خواهم غذا بخورم تا در جشن Tet به نیاکانم تقدیم کنم ، من به تنهایی نمی توانم این کار را انجام دهم ، باید کسی باشد که کمک کند. خیلی پیر نشوید و فردی متأهل و بچه دار استخدام نخواهید کرد ، بنابراین دردسرهای زیادی در وقت و کار ایجاد خواهد شد.

هزینه خدمتکار Blooming Tet در هانوی 500000 VND / نفر در روز است - عکس 4.

کمک به Tet یک “فرصت طلایی” برای بهبود درآمد کارمندان است.

به گفته بسیاری از افراد ، به جای استخدام دستیار از طریق مراکز کارگزاری ، انتشار صفحات شخصی به من کمک می کند تا پیش قدم تر باشم و قیمت نیز ارزان تر است. استخدام خدمتکاران ، ایجاد شغل برای بسیاری از افراد. با این حال ، خانواده ها نیز باید با دقت و در اختیار داشتن اطلاعات موجود در اینترنت ، هنگام انتخاب مراکز ارجاع معتبر دقت کنند.

به گفته نماینده تامین کننده خدمتکار Hoa Phat (Thanh Tri ، هانوی) ، قبل از استخدام یک خدمتکار باید یک قرارداد روشن منعقد کنید ، کارت شناسایی شخصی را که برای گرفتن شغل می آید مقایسه کنید. جایی که خطرات مانند سرقت ، مرخصی غیرمعمول و مشکلاتی در کار دیگری ایجاد می شود. قبل از اینکه کارمند مطابق با زمان توافق شده کار را انجام دهد ، کاملا 100٪ مبلغ توافق شده را پرداخت نکنید.

هیو هوانگ[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *