[ad_1]

بعد از ظهر 29 دسامبر (به وقت ویتنام) خواننده وانگ کوانگ لانگ (عضو سابق گروه 1088) به طور ناگهانی در 41 سالگی بر اثر سکته مغزی در ایالات متحده درگذشت.

به دلیل همه گیری ، خانواده وان کوانگ لانگ نتوانستند جسد وی را به ویتنام برگردانند ، اما مجبور شدند در آمریکا سوزانده شوند. قبل از سوزاندن بدن ، این خانواده یک دیدار دو روزه از Van Quang Long داشتند.

خانواده وان کوانگ لانگ موافقت کرده اند که دیدار از ایالات متحده را به طور مستقیم پخش کنند - عکس 1.
هان تای تو

به تازگی ، خانواده ون کوانگ لانگ توافق کردند که مراسم بازدید و مراسم سوزاندن بدن را برای حضار پخش کنند. در کانال یوتیوب کمدین Nhat Cuong ، خواننده هان تای تو از طرف عموی خود وان کوانگ لانگ مأمور پخش شد:

“فردا همه چیز را برای تشییع جنازه و دیدار دوست ویژه من وان کوانگ لانگ در میسوری آماده خواهیم کرد.

من می خواهم به همه اطلاع دهم که برای مراسم تشییع جنازه ون کوانگ لانگ یک کانال پخش مستقیم وجود خواهد داشت تا کسانی که عاشق لانگ هستند می توانند نحوه تشییع جنازه را ببینند و بدانند.

با این ایده ، ما جلسه ای با عمه او ، یکی از اقوام خانواده وان کوانگ لانگ در ایالات متحده داشتیم و رضایت آنها را دریافت کردیم. این خانواده همچنین می خواهند به تماشاگران اجازه دهند مراسم تشییع جنازه را در آمریکا ببینند و این انتظار همه است.

خانواده ون کوانگ لانگ موافقت کرده اند که دیدار از ایالات متحده را به طور مستقیم پخش کنند - عکس 2.
خواهر

ما سعی خواهیم کرد که همه کارهای ممکن را انجام دهیم ، در این کشور خارجی همه کارها را انجام خواهیم داد تا بهترین نمایش را برای کسانی که عاشق Long Long هستند اما دور هستند نمی توانند به دیدار او بیایند.

این همان چیزی است که ما ، برادران ، می خواهیم و می خواهیم. ما می خواهیم همه روزهای آخر لانگ را ببینند. “

خواهر دوم وان کوانگ لانگ در ایالات متحده نیز گفت: “برادرم به اینجا آمد ، من کسی بود که از او مراقبت می کردم. وقتی او درگذشت ، من هنوز می خواستم از او مراقبت کنم تا او بتواند آنچه را که می تواند انجام دهد.

من می خواهم مخاطبان ، دوستان و طرفدارانش ، اگر نمی توانند بیایند ، هنوز هم می توانند او را به صورت آنلاین تماشا کنند تا برای آخرین بار او را ببینند و آرزوهایش را بفرستند ، به او کمک کنند تا با آرامش و آرامش را ترک کند. نه جریان “.

خانواده وان کوانگ لانگ موافقت کرده اند که دیدار از ایالات متحده را به طور مستقیم پخش کنند - عکس 3.
نات کوونگ

سرانجام ، نات کوونگ ، کمدین ، ​​به طور خلاصه گفت: “در حال حاضر ، من ، هان تای توو و تعدادی از همکاران هنرمند در خانه عمه و عموی وانگ کوانگ لانگ حضور دارند ، جایی که لانگ درگذشت. همه اینجا

ما با هم ملاقات کردیم و توافق کردیم که یکشنبه ، دوشنبه ، مراسم دیدار و سوزاندن جنازه وان کوانگ لانگ را به صورت زنده پخش کنیم تا از Nguoi Viet Houston پخش شود.

ما می خواهیم مخاطبان Long در سراسر جهان این دیدار را ببینند ، چهره Long را برای آخرین بار ببینند ، گویی که بیشترین عشق خود را به Long ارسال می کنند.

خانواده ون کوانگ لانگ موافقت کردند که مراسم سفر به ایالات متحده را ترتیب دهند - عکس 4.
تو و عمه ات

من می خواهم تأکید کنم ، ما برای عشق هر کاری ممکن است انجام می دهیم ، همه آنها برای علاقه شخصی این کار را نمی کنند ، بنابراین ما آرزو می کنیم همه صداقت ما را برای آن مرحوم درک کنند. “

تونگ نین[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *