[ad_1]

خانواده عمه شما در نزدیکی خانه من زندگی می کنند و یک پسر دارند. خانه عمه شما خوب نبود ، اما آنقدرها هم فقیر نبود. با این حال ، عمه او به دلیل عادت بدش در بیرون غذا خوردن معروف است. هر چند روز یکبار ، خاله هایی که در بازار منزل من می فروشند برای جمع آوری قبض های غذایی پرداخت نشده به خانه آنها می آیند. آنها حتی می توانند از سال جدید به لباس خود در بازار خرج کنند.

مادرم بدبخت ترین فرد است زیرا عمه و عموی من غالباً از مادرم برای پرداخت خاله هایی که در بازار اجناس می فروشند پول می گیرند. با این حال ، آنها اغلب قول مستقیم می دهند ، فقط چند روز یا چند ماه برای پرداخت ، حتی بدهی های کوچک زیر 50،000 VND را می گیرند و حتی از انکار عدم بدهی خودداری می کنند. در حقیقت ، بارها مادرم قصد قرض دادن به آنها را نداشت ، اما وقتی به بازار می رفت ، مجبور بود آنقدر به حرف خانمهای بازار گوش کند تا بتواند به آنها پول قرض دهد تا حقوق کمتری به مردم بدهد.

پسر عموی من در حال حاضر عادتهای بد را از والدینشان می آموزد. او از همکلاسی ها وام می گیرد ، حتی در مورد پول مدرسه پدر و مادرش برای وام گرفتن پول برای پر کردن کارت های بازی دروغ می گوید. او همچنین چندین بار وام گرفت ، اما به من پول نداد. من واقعاً نمی دانم با خانواده آنها چه کنم. امیدوارم همه به من مشاوره دهند!

به گزارش ستاره[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *