[ad_1]

مراسم خاکسپاری کریستین آنجلیکا داچرا در خانه برگزار شد ، فقط برای فرستادن بستگان و دوستانش.

در 9 ژانویه کانال Smninews اعلام کرد که مراسم خاکسپاری مدل ، مهماندار هواپیما کریستین آنجلیکا داتسرا در شهر جنرال سانتوس برگزار شد.

این دیدار بصورت خصوصی انجام می شود ، تحت امنیت شدید ، فقط خانواده و دوستان نزدیک حق ورود به کلیسا برای اعزام را دارند. هنگام تشییع جنازه ، والدین وی چندین بار نشستند و از تابوت داچرا خفه شدند. آنها وقتی تحقیقات درباره علت مرگ او پیچیده تر شد ، آنها ناراحت شدند. خانواده گفتند كه دادخواستي براي كمك رئيس جمهور ارسال كرده است.

یک مقام شهرستانی ، آقای دبولد سیناس نیز برای دیدار از نزدیکان دونده بدبخت در خانه تدفین حضور داشت. در 7 ژانویه ، جسد کریستین تحت حفاظت پلیس ملی فیلیپین به زادگاهش بازگردانده شد.

خانواده و دوستان در مراسم تشییع جنازه فیلیپین زیبا خفه شدند - عکس 2.
خانواده و دوستان در مراسم تشییع جنازه فیلیپین زیبا خفه شدند - عکس 3.

عکسهای تشییع جنازه کریستین آنجلیکا داچرا: کانال Smninews.

کریستین آنجلیکا داتسرا ، 23 ساله ، پس از مهمانی سال نو با گروهی از دوستانش در هتلی در ماکاتی ، مانیل ، فیلیپین ، ساعت 5:00 بعد از مهمانی سال نو درگذشت. بعداً بیمارستان تأیید کرد که وی بر اثر آنوریسم درگذشت.

پلیس در شهر ماکاتی نشانه هایی از تجاوز به این مدل پیدا کرده است. او از ناحیه پا و زانو آسیب دیده و از ناحیه ران دچار بریدگی شده است.

خانواده و دوستان در مراسم تشییع جنازه فیلیپین زیبا خفه شدند - عکس 4.

خانواده و دوستان برای آخرین بار چهره داچرا را دیدند.

در 4 ژانویه ، پلیس اتهام موقتی تجاوز و قتل را علیه 11 مرد حاضر در این مهمانی تشکیل داد. با این حال ، بلافاصله پس از آن ، دادستان دستور آزادی سه مظنون دستگیر شده را صادر کرد و تأکید کرد که پلیس ثابت نکرده است که داچرا “مورد تجاوز جنسی یا تجاوز جنسی قرار گرفته است”.

در حال حاضر ، دادستان همچنین از پلیس می خواهد شواهد بیشتری مانند گزارش آزمایش DNA ، آزمایش سم ، گزارش آزمایش بافت … از کریستین آنجلیکا داچرا را برای تقویت پرونده ارائه دهد. تحقیقات مقدماتی تا ساعت 10:00 صبح روز 13 ژانویه برگزار می شود.

خانواده و دوستان در مراسم تشییع جنازه فیلیپین زیبا خفه شدند - عکس 5.

پرونده کریستین آنجلیکا داتسرا هنوز در بسیاری از قسمت ها در دست بررسی است. عکس: اینستاگرام.

خانواده مقتول گفتند که آنها برای کشف علت واقعی مرگ کریستین پرونده را ادامه می دهند.

مطابق با ZingNews.vn[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *