[ad_1]

مرور بگذارید بگوییم عشق قسمت 24 مخاطبان را با اپیزودی که هوی و فان در آن نشستند و صحبت کردند ، متعجب کرد. هوآی با لطف از Fhan به خاطر مراقبت از من در چند روز گذشته ، بودن در کنار من در مواقع سخت و کمک به خانواده اش تشکر کرد.

بگذارید آن قسمت عاشقانه 24 را بگوییم: خانم Hoai تغییر کرد ، برای من و Phan ایجاد شد ، آقای تینگ بدهی 10 میلیارد شبنم را نشان داد - عکس 1.

Hoai همچنین نمی ترسد که بگوید انتظارات زیادی از من دارد ، بنابراین می خواهد دخترش کسی را که توانایی “فراوان” مراقبت از او را دارد ملاقات کند و دوستش داشته باشد. با شنیدن این حرف ، فن قصد صحبت داشت ، اما هوآی حرف او را قطع كرد و به او اعتماد كرد: “اگر قبلا بود ، من تو را قبول نمی كردم.

بگذارید این قسمت عاشقانه 24 را بگوییم: خانم Hoai تغییر کرد ، برای من و Phan تدوین شد ، آقای Tin بدهی 10 میلیارد شبنم را نشان داد - عکس 2.
با فرض این قسمت عاشقانه 24: خانم Hoai Changes ، ایجاد شده برای من و Phan ، آقای تینگ بدهی 10 میلیارد شبنم را نشان داد - عکس 3.

آیا ممکن است بعد از بسیاری از وقایع ، خانم هوای رسما تغییر کرده باشد؟ تصمیم گرفتید برای My و Phan خلق کنید؟

بگذارید آن قسمت عاشقانه 24 را بگوییم: آقای تین “کمی بیش از 10 میلیارد بدهکار است!”

در تحولی دیگر ، من و فان نیز به ملاقات آقای تین رفتند. پدرم کاملا افسرده به نظر می رسید. من از آقای تین پرسیدم که میلیاردها بدهی چقدر است؟ در پاسخ ، آقای تین گفت: “زیاد نیست. پدر پول دارد ، می تواند ترتیب پرداخت را بدهد.” وقتی من گفت او كودك بود ، اگرچه نمی توانست به پدرش كمك كند ، اما حق داشت این را بداند ، آقای تین به آرامی گفت كه “كمی بیش از 10 میلیارد” بدهكار است.

بگذارید آن قسمت عاشقانه 24 را بگوییم: خانم Hoai تغییر کرد ، برای من و Phan ایجاد شد ، آقای تینگ بدهی 10 میلیارد شبنم را نشان داد - عکس 4.
بگذارید آن قسمت عاشقانه 24 را بگوییم: خانم Hoai تغییر کرد ، برای من و Phan تدوین شد ، آقای Tin بدهی 10 میلیارد شبنم را نشان داد - عکس 5.

من نمی دانم مین و به خصوص Phan وقتی این حرف را می شنود چه حسی خواهد داشت؟ با این مبلغ “نه چندان زیاد” ، آقای تین مجبور به انجام بدهی است؟ خانواده ام همه چیز را از دست داده اند؟ امشب 2/7 امشب قسمت 24 بگوییم عشق را از VTV3 تماشا کنید[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *