[ad_1]

در 8 ژانویه فرزند پسر رویداد گالا برای سبک گزارشگری ، که در پکن چین برگزار می شود با گردهمایی ستارگان مشهوری مانند ترینه سنگ ، لام دوان ، نگو توئین نقی ، لی تام ، فام بنگ بنگ ، تائو توان ، فان مین ویت ، ها لذت …

تروونگ بازیگر نقش اول زن روی فرش قرمز هنگامی که لباس شیپوری به همراه شیشه ای کاملاً اغوا کننده بر روی سینه داشت ، رسانه ها را به خود جلب کرد. با این حال ، زیبایی به دلیل بریدن بند ناف هنگام ژست گرفتن ، در لیز خوردن لباس خود دچار مشکل شد.

خانم هوان وو تروونگ با مشکل فرش قرمز مشکلی داشت - عکس 2.

Truong Man به دلیل مشکلی در لباس پوشیدن لبخند زنجیره ای زد. تصویر: QQ

با یک حادثه ناگهانی ، Miss Universe چین سابق کاملا گیج شده بود ، قبل از جلب مشكل همكارانش ، سریعاً بند را گرفت و سینه را پوشاند. این بازیگر زن به سرعت فرش قرمز را ترک کرد و همیشه عذرخواهی کرد.

در شبکه های اجتماعی ، بسیاری از بینندگان Truong Manh را تشویق کردند. با این وجود هنوز تردیدهایی وجود دارد که این باعث جلب توجه هنرمند می شود.

ژانگ من در سال 1981 در خانواده ای با سنت موسیقی در تیانجین به دنیا آمد. وی در استرالیا در رشته مد فارغ التحصیل شد. در سال 2004 ، Truong Manh در چین به عنوان خانم جهانی شناخته شد و رسماً به صنعت سرگرمی پیوست.

خانم هوان وو تروونگ مرد با لباسش روی فرش قرمز مشکل داشت - عکس 3.
خانم هوان وو تروونگ با مشکل فرش قرمز مشکلی داشت - عکس 4.

مردم زیبا پس از پیوستن به برنامه محبوب میلیارد ها میلیاردر ، گران باد. عکس: Weibo.

فیلم های مورد علاقه او چه کسی قلب من را درک می کند ، کیمچی نگوک دیپ ، اسطوره شناسی ، وکیل طلاق ، Huen Tan ، پدرسالار آخر هفته. این زیبایی در بیست و دومین جایزه Peak Flower نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد.

در سال 2020 ، تروونگ من در نمایش موسیقی میلیاردها میلیارد دلار شرکت کرد تا امواج را تقویت کند و باعث افزایش اعتبار وی شود. در پایان سال ، ستاره زن MC شد ، مهمان بسیاری از رویدادهای بزرگ.

مطابق با ZingNews.vn[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *