[ad_1]

در پایان سال ، من و یک گروه از دوستان آخر سال برای بوفه رفتیم که در میز کنار یک زن را با 5 نفر دیگر دیدم. از طریق تعامل آنها با یکدیگر ، می توان تشخیص داد که زن دیگر رئیس است. 5 نفر دیگر کارمند هستند.

با نگاهی به خجالت کارمندان ، حدس می زنم اولین بار در زندگی آنها بود که آنها به چنین مکانی می رفتند ، چنین غذا می خوردند … بنابراین همه آنها دستپاچه شدند ، گیج شدند ، زیرا آنها نمی دانستند بوفه چیست ، نه اینکه چگونه غذا انتخاب کنیم ، از کجا تهیه کنیم ، چگونه بخوریم …

با نگاه به ژست کوچک رئیس بوفه ، حدس می زنم این فرد بسیار موفق باشد زیرا او می داند چگونه قلب مردم را به دست آورد - عکس 2.

بسیاری از افراد در اولین باری که به بوفه می روند گیج می شوند. تصویر.

رئیس با حرکات ملایم ، با نگرشی دوست داشتنی و دلسوزانه برای خدمت ، شروع به دادن دستورالعمل های دقیق به هر شخص می کرد. در طول وعده غذایی ، او همیشه همه را تماشا می کرد ، از قلب مراقبت می کرد ، می پرسید همه خوب غذا می خورند ، جایی ناجور وجود دارد … وقتی دید همه با خوشحالی غذا می خورند صورتش از خوشحالی درخشید. بازدیدها ، خوشمزه

با نگاه به ژست کوچک رئیس بوفه ، حدس می زنم این فرد بسیار موفق باشد زیرا او می داند چگونه قلب مردم را به دست آورد - عکس 3.

دانستن نحوه بوفه خوردن بسیار سرگرم کننده است. تصویر.

من می دانم که طعم کل میز نه تنها به دلیل غذا ، بلکه همچنین به دلیل “چاشنی” بودن غذا نسبت به لبخندها و عشق مقاومت ناپذیر رئیس است.

مدتهاست که چنین رئیس خاصی را ندیده ام. حرکات بسیار کوچک ، بسیار ساده ، چشم ها ، لبخندهای محبت آمیز … عشق بی قید و شرط در کاری است که رئیس انجام می دهد ، بیان شخصی است با دانش ظریف و مهربان که به همه احساس می دهد. او نگران همه است ، اینکه قلب هیچ کس را به دست نیاورد ، انتظار نداشته باشد که کارمندان خود را وقف خود کنند … اما عشق ساده و بدون قید و شرط ، ناشی از یک قلب صمیمانه است ، که هر کس می تواند احساس خوشحالی کند وقتی رئیس خود شادی آورد.

با نگاهی به ژست کوچک رئیس بوفه ، حدس می زنم این فرد بسیار موفق باشد زیرا او می داند چگونه قلب مردم را به دست آورد - عکس 4.

عشق صاحب مهمانی میز را شاد ، بسته می کند ، زیرا فاصله ای وجود ندارد. تصویر.

جو این میز ناهار خوری بسیار شاد بود ، همه صمیمی ، صریح و روشن بودند ، هیچ فاصله و نقشی برای تشخیص مالک – من ، رئیس – کارمند وجود نداشت. حرکات کوچک ، دقیق ، اما پر از مراقبت عاشقانه … هر یک از روسا باعث می شود من باور کنم که رئیس مطمئناً در همه چیز موفق خواهد شد ، و بسیار موفق است ، زیرا او می داند چگونه مراقبت کند و تسخیر کند. برای به دست آوردن قلب مردم.

نگوین دوک کوئین

(مشاور ازدواج و ازدواج خانوادگی)
[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *