[ad_1]

در 21 ژانویه ، هیئتی به رهبری دفتر مرکزی حزب ، لو مین هون ، برای بازرسی از مقدمات سیزدهمین کنگره حزب در مرکز کنگره ملی ، هانوی ، آمد.

دانشیار دکتر Nguyen Ti Kim Tien – رئیس کمیته مرکزی حفاظت از سلامتی – به تیم بازرسی ملحق شد. دانشیار دکتر لوونگ نگوک هوئه – مدیر گروه معاینات و معالجه پزشکی ، واحد پزشکی دائمی که در کنگره سیزدهم حزب و ادارات ، دفاتر وزارت بهداشت خدمت می کند.

هیئت کمیته مرکزی حفاظت از سلامت و وزارت بهداشت و تیم بازرسی به محل کنفرانس ، تیم های پزشکی و سایر مکان های کنفرانس رسیدند.

کارهای پزشکی برای کنگره XIII حزب: حرفه ای و مدرن - عکس 1.

این هیئت به رهبری رئیس حزب ل مین هون برای بازدید از مقدمات کنگره XIII در مرکز کنگره ملی در هانوی آمدند. عکس: هائو لو

همکاری با شورای تخصصی و گروههای پزشکی که در مرکز کنگره ملی ، بیمارستان باخ می ، بیمارستان دوستی ، بیمارستان 108 نظامی مرکزی ، دانشیار دکتر نگوین تیم کیم تین کارکنان بهداشتی در کنگره از عهده وظایف و وظایف خود برآمدند.

به گفته رئیس کمیته مرکزی حفاظت بهداشت ، مراقبت های بهداشتی نمایندگان مهمترین وظیفه است و تیم های پزشکی همچنین از کارکنان خدمات و گزارشگران مراقبت می کنند. …

دانشیار دکتر نگوین تیم کیم تین همچنین به گروههای پزشکی پیشنهاد کرد تجهیزات ، ابزارها و داروهای متمدن و مناسب را سازماندهی کنند. اصول معمول مانند قرص های گلو ، داروهای ضد سرفه ، آنزیم های گوارشی ، مسکن های جوشان را اضافه کنید …

به گفته دانشیار دکتر نگوین تیتر کیم تین ، تخصص و تخصص تیم های پزشکی ارائه چهره بخش بهداشت قبل از کنگره است. در طی کنگره ، کمیته مرکزی حفاظت از سلامت در جلسه شرکت خواهد کرد تا گزارش روزانه خود را به شورای حرفه ای و گروه های بهداشت ارائه دهد.

همچنین در همان روز ، اداره معاینات و معالجه پزشکی کتب اطلاعات پزشکی را برای کادر پزشکی و کتاب اطلاعات پزشکی را برای کنگره ملی نمایندگان XIII توزیع کرد. مهمانی – جشن. این سندی است که به ارائه ارتباطات و اطلاعات در طول فرآیند ارائه خدمات بهداشتی برای کنگره XIII حزب کمک می کند.

هائو لو[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *