[ad_1]

وداع با کاخ سفید ، خانم ملانیا ترامپ نامه ای با دست به بیش از 80 کارمند در اینجا ننوشت. در عوض ، او از دستیار خود خواست که یک یادداشت تشکر بنویسد و آن را در زیر امضا کند. شایان ذکر است که ملانیا ترامپ نسبت به مکانی که 4 سال در آنجا بوده احساس نوستالژی نمی کند.

به ویژه ، طبق گزارش سی.ان.ان به نقل از یک منبع نزدیک ، بانوی اول رئیس جمهور سابق ایالات متحده چندین هفته را برای تنظیم مکان نقل مکان کرد و هنگام ترک کاخ سفید ناراحتی نشان نداد. روزنامه نگار مستقل R.Curie Hay گفت ملانیا “بانوی اول اکراه” بود که نقش همسری رئیس جمهور را بر عهده گرفت ، اما خیلی هیجان زده نبود.

حال و هوای متضاد همسر و دخترش دونالد ترامپ هنگام خروج از کاخ سفید جلب توجه کرد - عکس 2.

ملانیا ترامپ از روز ترک کاخ سفید بسیار خوشحال است.

کلیان کانوی ، مشاور سابق رئیس جمهور سابق ترامپ ، به تایمز گفت که ملانیا هنوز در دوره بانوی اول خود نشان داد. وی گفت: “خانم ملانیا یکی از مشهورترین خانمهاست و خواهد بود.” او به عنوان یک بانوی اول وظایف و مسئولیت های خود را انجام داده است ، اما بسیار دیدنی نیست. “

مانند نظرات دیگران ، ملانیا ترامپ احساس کرد که پس از ترک کاخ سفید انگار از همه چیز دست کشیده است. وقتی با آقای ترامپ سوار هواپیما شد و آنجا را که چهار سال در آنجا بود ترک کرد ، احساس خوشبختی و درخشندگی کرد.

صبح روز 20 ژانویه (به وقت محلی) ، ملانیا قبل از سوار شدن به هواپیمای Marine One به پایگاه نیروی هوایی اندروز ، برای خداحافظی از آمریکایی ها ، دست آقای ترامپ را گرفت و از چمن کاخ سفید عبور کرد. بانوی اول سابق در یک تصویر لوکس با لباس های رنگارنگ و رنگارنگ از خانه مد Gucci به قیمت 3700 دلار ظاهر شد و کفش پاشنه بلند Christian Louboutin را به آپارتمان های پویای مارک Roger Vivier تغییر داد. قیمت 625 دلار

لبخندهای همیشه شاد و شاد وجود دارد. علاوه بر این ، در سخنرانی خداحافظی آقای ترامپ ، ملانیا توسط همسرش مورد تمجید قرار گرفت و هنگام همراهی خود ابراز خوشحالی کرد.

حال و هوای متضاد همسر و دخترش دونالد ترامپ هنگام ترک کاخ سفید جلب توجه کرد - عکس 3.

ایوانکا ترامپ در سخنرانی خداحافظی پدرش هق هق گریه کرد.

برخلاف احساسات شاد و درخشان خانم ملانیا ترامپ ، ایوانکا ترامپ ، دختر رئیس جمهور آمریکا ، هنگام شنیدن خداحافظی وی از کاخ سفید ، گریه کرد. فیلم سخنرانی لحظه ای را نشان می دهد که خانواده رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ سوار هواپیمای نیروی هوایی شدند تا از 20 ژانویه به فلوریدا برگردند. در آن لحظه ایوانکا در کنار همسر و فرزندان و سایر اعضای خانواده ترامپ ایستاد. لحظه ای که آقای ترامپ سوار هواپیما شد ، ایوانکا ابراز احساسات کرد و گریه کرد. اما او به سرعت بهبود یافت و لبخند زد.

برخورد مخالف همسر و دختر آقای ترامپ توجه مردم را به خود جلب کرده است. بسیاری توضیح دادند که چون خانم ترامپ بیش از این که بانوی اول کاخ سفید باشد خسته شده بود ، می خواست به خانه خود بازگردد. در مورد ایوانکا ترامپ ، او ابراز تأسف می کند که تلاش های خانواده اش آن طور که انتظار می رفت نبود.

کوئین را درست کنید (شما)[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *