[ad_1]

از شنیدن اینکه دکتر به این نتیجه رسیده است که وی سرطان دارد بسیار شوکه شد ، صریحاً (29 ساله در چین ، یک تکنولوژيست) دلیل آن را نمی فهمید ، تا اینکه پزشک علت بیماری را به احتمال زیاد توضیح داد. به دلیل خطاهای خوردن

بیمار گفت که به دلیل ماهیت کار ، آنها اغلب مجبور بودند بیدار بمانند و شب ها دیر غذا بخورند. شب های محبوب او معمولاً فست فودهایی مانند گوشت سرخ شده ، سوسیس یا ژامبون با بیکن است …

29 ساله هنگامی که متوجه می شود به سرطان مبتلا است ، فرو می ریزد زیرا او اغلب شب ها با این غذاها می خورد - عکس 2.

در ابتدا خوب است ، اما بعداً احساس تورم و اسهال اغلب رخ می دهد. او برای خود دارویی برای معالجه خریداری کرد اما نتوانست بهبود پیدا کند تا زمانی که تحمل نشوید به بیمارستان بروید. در اینجا پزشکان دریافتند که روده های او سیاه و توده است ، نتایج نمونه برداری نشان داد که وی سرطان روده دارد.

پزشکان می گویند دلایل زیادی وجود دارد ، اما در این حالت به احتمال زیاد به دلیل عادت بیدار ماندن است ، بعلاوه غالباً غذا خوردن در شب یکی از دلایل ضعف سیستم ایمنی بدن و ایجاد سلول است. تشکیل سرطان اما شاید چیزی که باعث پیدایش سرطان روده بزرگ می شود این باشد که غذاهای آخر شب مانند سوسیس ، کالباس یا گوشت سرخ شده … این یک رژیم غیر منطقی ، پرچرب و کم فیبر است. و علتی است که خطر بیماری را افزایش می دهد.

علائم هشدار دهنده اولیه سرطان روده

علائم سرطان روده معمولاً در مراحل اولیه نسبت به سایر گروه های سرطانی ظاهر می شود ، اما اغلب نادیده گرفته می شوند زیرا اغلب با بیماری های دستگاه گوارش اشتباه گرفته می شوند.

به گفته کارشناسان ، اگر علائم زیر به طور منظم ظاهر می شوند ، باید زودتر بررسی شوند:

29 ساله هنگامی که متوجه می شود به سرطان مبتلا است ، فرو می ریزد زیرا اغلب شب ها با این غذاها می خورد - عکس 3.

اسهال یا یبوست مداوم

هنگامی که تومور در دستگاه روده ظاهر می شود ، می تواند در هضم و جذب مواد مغذی از مواد غذایی در سیستم هضم اختلال ایجاد کند. این امر منجر به اختلالات گوارشی شایع مانند درد شکم ، اسهال و یبوست می شود.

وقوع خون در مدفوع

این می تواند هنگامی اتفاق بیفتد که تومور رشد کرده و باعث آسیب فشاری و خونریزی در پوشش روده شده و منجر به خون در مدفوع شود.

درد شکم ، نفخ شکم ، نفخ شکم

این یک علامت شایع در بیماران مبتلا به سرطان روده است ، اما اغلب با سایر بیماری های گوارشی اشتباه می شود که بیماران اغلب از آن چشم پوشی می کنند.

کم خونی

بیماران پدیده سرگیجه ، سرگیجه ، حالت تهوع دارند ، سرعت گلبول های قرمز خون به شدت کاهش می یابد. علت ممکن است به علت آسیب به تومور مخاطی ، ایجاد خونریزی و جلوگیری از گردش سایر اندام ها در بدن باشد.

MH (شما)[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *