[ad_1]

قهرمان یک پیروزی جنجالی دارد

دانگ تای هوانگ (متولد 1994) قهرمان المپیک فصل 12 است. در زمان پیوستن به برنامه ، تای هوانگ دانش آموز کلاس 12th دبیرستان Hong Gai در Quang Ning بود.

شناخته شده است که در طول 12 سال دبیرستان تایلند همیشه یک دانش آموز ممتاز بوده است. برنده فصل 12 المپیا همیشه اعتماد به نفس بسیاری از پست های مهم را به عنوان دبیر ، رئیس کلاس ، عضو کمیته اجرایی اتحادیه جوانان … مسابقات شهری و استانی برای دانش آموزان ممتاز داشته است.

جنجالی ترین قهرمان المپیا در حال حاضر چطور؟  - تصویر 2
جنجالی ترین قهرمان المپیا در حال حاضر چطور؟  تصویر 3

دانگ تای هوانگ دوازدهمین قهرمان المپیک است.

Dang Tai Hoang عملکرد قابل توجهی در مسیر صعود داشت. با این حال ، پیروزی او در فینال به دلیل اشتباه کمیته برگزاری (BTC) بحث برانگیز بود.

به طور خاص ، آزمون شتاب س questionال زیر را ایجاد می کند: “3 خورشید = 2 ستاره ، 1 ستاره + 4 ماه = 1 ماه + 5 خورشید. چند خورشید برای تعادل وجود دارد: 2 قمر + 4 ستاره = 1 ماه + 1 ستاره +؟ خورشید “. به ترتیب انتخاب AF 4-9.

نامزدها ترن لو فوئونگ (کوانگ نام) ، دانگ تای هوانگ پاسخ C را انتخاب کرده و امتیاز دریافت می کنند. سپس مخاطبان پاسخ های داده شده توسط برگزار کنندگان را تجزیه و تحلیل می کنند ، آنها اشتباه هستند ، زیرا پاسخ صحیح باید یک عدد فرد باشد: 5 + 2/3 5 (5،6666 …) ، نه 6.

در این صورت ، باید از Thai Hoang 30 امتیاز از کل امتیاز کسر شود ، کمتر از Ngoc Tinh – نایب قهرمان امسال (230 امتیاز). با این حال ، برگزار کننده تصمیم گرفت نتیجه مسابقه را حفظ کند. در پایان ، دانگ تای هوانگ 250 امتیاز کسب کرد و به تاج گل لور رسید. بعد از مسابقه ، طرفداران زیادی برای حمایت از Ngoc Tinh ایجاد شدند و هزاران عضو را به خود جلب کردند.

با این حال ، هنوز هم نظرات بسیاری در حمایت از Dang Thai Hoang وجود دارد. برخی معتقدند که گرفتن امتیاز از تایلندی هوانگ قطعی نیست که باعث تغییر بازی خواهد شد ، همانطور که فقط در دور سوم بود.

جنجالی ترین قهرمان المپیا در حال حاضر چطور؟  - تصویر 4

نایب قهرمان Ngoc Tin امسال توسط بسیاری از افراد حمایت شد.

آن روز قهرمان زندگی پایداری در استرالیا داشت

دانگ تای هوانگ پس از پیروزی در Duong به المپیا در سال دوازدهم ، یک گل تاج گل و یک بورس تحصیلی کامل به استرالیا برد. مانند بسیاری دیگر از برندگان ، دانشجو کوانگ نینگ نیز برای تحصیل در دانشگاه فنی سوینبرن ، در رشته مهندسی عمران به خارج از کشور رفت.

تای هوانگ پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه در یک شرکت ساختمانی در ملبورن کار کرد و قصد داشت در مقطع دکترای معماری تحصیل کند. قصد تایلندی هوانگ باعث شد بسیاری از افراد روحیه یادگیری چشمگیر وی را تحسین کنند. شناخته شده است که قهرمان المپیک فصل 12 در سال 2018 ازدواج کرد. همسر او یک همکلاسی از دانشگاه سوینبرن ، بومی شهر هوشی مین است.

جنجالی ترین قهرمان المپیا در حال حاضر چطور؟  تصویر 5

تای هوانگ اگرچه دور از زادگاه خود زندگی می کرد ، اما همچنان به اخبار داخلی به ویژه بازی های المپیک علاقه داشت. در آغاز سال 2020 ، لحظه دیدار تایلند هوانگ و خوشحالی با نگوین هوانگ کوونگ عکس گرفت – قهرمان المپیا در سال 2018 بسیاری از افراد را هیجان زده کرد.

جنجالی ترین قهرمان المپیا در حال حاضر چطور؟  تصویر 6

دیدار 2 قهرمان در استرالیا.

مشخص شده است که هر دو برنده فارغ التحصیل دبیرستان Hon Gai (Quang Ning) هستند. در فینال المپیک 2018 ، وقتی هوانگ کونگ قهرمان تایلند شد ، هوانگ از برچسب نام نوجوان خود در صفحه فیس بوک خود استفاده کرد و احساسات صمیمی خود را به اشتراک گذاشت.

تان هونگ[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *