[ad_1]

در شب سال نو 2021 ، فیلیپین از این خبر که کریستین داچرا ، مهماندار 23 ساله در حمام هتل بیهوش شده و در بیمارستانی مظنون به تجاوز به عنف درگذشت ، شوکه شد. اعتقاد بر این است که 11 مظنون در این حادثه دست داشته اند ، 3 نفر از آنها بازداشت شده اند ، اما بعدا آزاد شده اند.

عصر روز 6 ژانویه (به وقت محلی) ، نزدیکان و دوستان نزدیک در مراسم خاکسپاری خصوصی مهماندار هواپیمای کریستین داچرا شرکت کردند. انتظار می رود آخرین مراسم تشییع جنازه پس از بازگرداندن جسد مقتول به زادگاهش ، ژنرال سانتوس ، انجام شود.

ویدئویی که در رسانه ها به اشتراک گذاشته شده نشان می دهد افراد نزدیک به نایب قهرمان فیلیپین وقتی آخرین بار جسد کریستین داچرا را در تابوتی سرد دیدند ، نمی توانستند جلوی اشک را بگیرند. صبح روز 7 ژانویه ، جسد داچرا به زادگاهش ژنرال سانتوس منتقل شد ، خبرگزاری های محلی گزارش دادند.

عکس های به اشتراک گذاشته شده در رسانه ها نشان می دهد که تابوت حاوی جسد مهماندار توسط PAL Express ، جایی که قربانی کار می کرد ، پوشانده و حمل شده است. مادر و بستگان داكرا با حفظ روحیه خوش بینی ، عزم خود را برای به دست آوردن عدالت برای قربانی به هر قیمتی ابراز داشتند.

در همان روز ، 7 ژانویه ، دکتر ماریسی راموس ، که همچنین با خانواده مقتول آشنا است ، گفت که خانواده داچرا به طور فعال با پلیس ملی فیلیپین (PNP) برای تحقیق در مورد مرگ دخترش همکاری می کنند. . وی تایید کرد که کالبد شکافی دوم انجام شده است ، اما گفت که نتایج محرمانه است.

خانم راموس گفت ، شاهدان بیشتری برای تحقیق مورد سو استفاده قرار گرفتند. به گفته برخی از اعضای خانواده ، تحقیقات مقدماتی برای 13 ژانویه برنامه ریزی شده است. خانواده قبل از اینکه داچرا را به محل تعطیلات آخر خود برگردانند ، برای دو روز مراسم خاکسپاری رسمی در خانه برگزار می کنند.

آخرین پرواز نایب قهرمان فیلیپین: جسد در یک تابوت سرد قرار دارد و به خانه منتقل شده است ، یک مراسم خاکسپاری خصوصی اشک آور - عکس 1.
آخرین پرواز نایب قهرمان فیلیپین: جسد در یک تابوت سرد است ، به خانه برگشت ، مراسم خاکسپاری خصوصی اشک آور - عکس 2.
مقام دوم آخرین پرواز به فیلیپین: جسد در یک تابوت سرد است و به خانه منتقل شده است ، یک خاکسپاری خصوصی و اشک آور - عکس 3.

جسد خانم خانه دار فقید صبح امروز (7 ژانویه) به خانه منتقل شد.

مقام دوم آخرین پرواز به فیلیپین: جسد در یک تابوت سرد قرار دارد و به خانه منتقل شده است ، یک مراسم خاکسپاری خصوصی و اشک آور - عکس 4.

این خانواده روحیه خوش بینی و عزم راسخ را برای تحقق عدالت در داچرا حفظ می کنند.

آخرین پرواز نایب قهرمان فیلیپین: جسد درون یک تابوت سرد را به خانه بازگردانده ، یک مراسم خاکسپاری خصوصی اشک آور - عکس 5.

دکتر ماریچی راموس (سمت چپ) گفت که نتایج کالبد شکافی دوم به دست آمده است اما به آنها سپرده خواهد شد.

پیش از این ، در 5 ژانویه ، در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد قتل ، شارون داچرا ، مادر مهماندار هواپیما ، از درد از دست دادن فرزندش گریه می کرد. جلوی اشک را گرفته است ، شارون در مورد دختر بدبخت خود صحبت می کند.

ما مثل بقیه خانواده معمولی هستیم. خوشبختی و رویای داكرا این است كه والدین ، ​​خواهر و برادرش را به خانواده در سراسر جهان ببرد. به همین دلیل تصمیم گرفته شد که مهماندار هواپیما شوید“خانم شارون گفت.

خانم شارون دخترش را که دومین فرزند از چهار فرزندش است ، به عنوان “یک کودک زیبا” توصیف کرد. به گفته خانم شارون ، دخترش فردی بسیار فعال است و همیشه با شور و شوق در مسابقات شرکت می کند ، دختر جوان برنده نایب قهرمان اول خانم سیلوا داواو می شود. آنچه شارون اکنون می خواست این بود که دخترش را در آغوش خود نگه دارد ، اما خیلی دیر بود و او گریه کرد.

آخرین پرواز نایب قهرمان فیلیپین: جسد در یک تابوت سرد قرار دارد ، به خانه منتقل شده است ، یک مراسم خاکسپاری خصوصی و اشک آور - عکس 6.

مادر مهماندار هواپیما قبل از مرگ مشکوک دخترش ، دردناک گریه می کرد.

خانم شارون همچنین از رئیس جمهور فیلیپین رودریگو دوترته درخواست کمک کرد. شارون تأکید کرد که کسانی که باعث مرگ دخترش شده اند باید مجازات شوند. خوزه لدا ، وکیل دیگری در خانواده کریستین آنجلیکا داچرا ، صریحاً رضایت قربانی را برای رابطه جنسی رد کرد.

خوزه لدا گفت: “اگر این یک رابطه متقابل یا داوطلبانه است ، چرا کریستین آنجلیکا داتسرا دیگر زنده نیست و برای پاسخ به سوال شما اینجا نیست؟

کلروفیل[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *