[ad_1]

آقای ماهش یداو 55 ساله در 5 ژانویه پس از مدتها مبارزه با بیماری درگذشت. پلیس به او گفت که همسایگان جسد مرد مجرد را ساعاتی پس از مرگ وی پیدا کردند خبرگزاری فرانسه 7 ژانویه

روستاییان در روستای بیهار ، هند ، در تلاشند انواع اشیا valu با ارزش را در خانه متوفی پیدا کنند تا هزینه مراسم خاکسپاری وی را پرداخت کنند. با این حال ، هیچ چیز ارزشمندی در خانه وجود ندارد ، به جز یک دفتر پس انداز بانکی با 117،298.28 روپیه (تقریبا 1600 دلار)

جسد را به بانک ببرید تا برای یک مراسم خاکسپاری پول بگیرید - عکس 2.

همسایگان جسد ماهش یداو را برای برداشتن پس اندازهای خود به بانک بردند. تصویر: اخبار MSB.

بعد از ظهر همان روز ، روستاییان کتاب و جسد آقای یداو را به بانک بردند و تا زمانی که مدیر شعبه بانک با پرداخت پس انداز موافقت نکرد ، از بازگشت خودداری کردند ، طبق گفته پلیس محلی ، آمرندر کومار.

پلیس کومار گفت: “روستاییان از بانک خواستند تا مبلغی را از حساب او برداشت و برای سوزاندن بدن به آنها بدهد.” وی افزود: “آنها بانك را تحت فشار قرار دادند. سرانجام پس از مداخله پلیس محلی ، بانك اجازه برداشت مقداری از پول را صادر كرد.”

مدیر شعبه بانک Canara ، آقای Sandjeev Kumar ، گفت هنگامی که مردم جسد آقای یداو را به درخواست خروج هدایت کردند ، صحنه بسیار آشفته بود.

آقای كومار گفت: “این اولین بار است كه چنین پرونده ای داریم.” “بعد از بیش از یک ساعت آنها را به آنها دادم 135 دلار. آنها با حمل جسد وی به محل سوزاندن بدن ، آنجا را ترک کردند. “

همسایه ای به نام شاكونتالا دوی گفت كه آقای یداو هیچ زمین یا یارانه ای ندارد. خانم دیویی به خبرگزاری فرانسه گفت: “او کسی را ندارد که از او مراقبت کند ، حتی اگر ماه ها بیمار باشد. ما اغلب برای او غذا و چیزهای دیگر می آوریم.”

مطابق با ZingNews.vn[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *