[ad_1]

ظهر امروز (8 ژانویه) در گفتگو با خبرنگار خانواده و جامعه ، نماینده کمیته مردمی شهرداری تانگ کن ، منطقه جیا لوک (های دئونگ) گفت: “حدود ساعت 10:30 شب گذشته ، آقای HKN – معاون رئیس پلیس در این روند هنگام رانندگی در جاده ، متأسفانه با تصادف رانندگی روبرو شدیم که منجر به مرگ وی شد. پست آقای ن در حال حاضر توسط خانواده وی سازماندهی می شود. “

به ترتیب ، قبل از حادثه ، آقای HKN (SN 1980) ، ساکن بند Tan Binh Ward (Hai Duong City) – در حال حاضر معاون رئیس کمون Thong Kenh ، نظارت بر موتورسیکلت های هیئت نظارت: 34K1-026.29 و آقای NVM SN 2001) ، ساکن کمون Toan Thang (محله Gia Loc) ، موتور سیکلت های کنترل کننده هیئت نظارت: 34B4-572.30 ، در بلوار Vo Nguyen Giap در جهت شهر در گردش است. های دوونگ – منطقه جیا لوک.

هنگامی که او به کمون Lien Hong (شهر Hai Duong) رسید ، ناگهان به پشت یک کشتی کانتینری کنترل شده توسط آقای Le Vien Tuong (SN 1983) ، که در کمون Vu Doai ، منطقه Vu Thu (Binh تایلند) زندگی می کند ، سقوط کرد. در زمان حادثه ، کامیون حمل کانتینر در لبه سمت راست جاده پارک شده بود. این برخورد باعث مرگ آقای ن در محل شد ، در حالی که آقای م به شدت زخمی شد و همه توسط وی به بیمارستان اورژانس منتقل شدند.

نیروهای عملکردی حاضر در صحنه حادثه پس از دریافت خبر ، مقتول را به بیمارستان اورژانس منتقل کرده و معاینه ای را انجام داده و علت حادثه را بررسی کردند.

“پس از دریافت اطلاعات در مورد حادثه ، ما 4 نفر را شامل می شویم: منشی ، معاون دبیر دبیر ، رئیس و معاون رئیس صحنه. امروز صبح شخصی را به خانه فرستادیم. خانواده مقتول پس از کار از کار پشتیبانی می کنند. نماینده حزب مردم. کمیته شهرداری تانگ کن بیشتر گفت

شناخته شده است که آقای N. دارای 2 فرزند کوچک است که فرزند ارشد در کلاس 6 است و در دسامبر 2019 قربانی به کار خود در پلیس شهرداری تانگ کن بازگشت.

دوک سوئی

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار در طول روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *