[ad_1]

MC Diep Chi عادت خود را برای پوشیدن برای سالهای طولانی آشکار کرد: جامعه آنلاین بلافاصله Song Hye Kyo را ستایش کرد - تصویر 1.

از آنجا که میکروفون اصلی زنگ طلایی را صدا می کند ، Duong را به المپیا می کشد … یا مدیر آرزوی هفتم می شود ، MC Diep Chi به یک نام شناخته شده برای عموم مردم در حال تماشای رادیو تبدیل شده است. او با اشاره به مادر یک کودک ، علاوه بر استعداد و صدای چشم نواز ، چهره ای نمک و برازنده ، او را به دلیل سبک ظریف و ملایم لباس خود نیز دوست دارند.

اگرچه سبک “روی لباس” بندرت تغییر می کند ، دیپ چی هنوز یک آیکون مد اداری است که از خواهرش آموخته است.

MC Diep Chi عادتهای پوشیدن خود را برای سالهای طولانی نشان داده است: جامعه آنلاین بلافاصله Song Hye Kyo را ستایش کرد - تصویر 2.

هر لباسی که MC Diep Chi به نمایش می گذارد وسایل بسیار ساده و آشنایی است که هر انجمن خواهری 30 ساله در کمد لباس خود دارد. مثلا دامن های فوری ، تی شرت ، جلیقه یا ژاکت …

به تازگی ، در صفحه شخصی خود ، زن MC که زنگ طلا می زد به ندرت عادت های لباس پوشیدن خود را برای سالها نشان می داد و طرفداران را شوکه کرد. زیرا اگر توجه نکنید ، هیچ کس متوجه نخواهد شد که مادر کودکی که همیشه در تلویزیون بسیار جذاب به نظر می رسد “یک رنگ ، یک سبک” است.

MC Diep Chi عادت خود را برای پوشیدن برای سالهای طولانی فاش کرد: جامعه آنلاین بلافاصله Song Hye Kyo را ستایش کرد - تصویر 3.

MC Diep Chi در پستی در صفحه شخصی خود گفت: “من بندرت پیراهن های گردن باز نمی پوشم ، اما VTV در پایان سال یک مهمانی عالی برگزار می کنم ، با وجود باد سرد ، من هنوز مجبورم آن را بپوشم.” همراه خط وضعیت ، تصویری از یک زیبایی از VTV است که پیراهن آستین بلند و گردنی کاملاً گسترده دارد. با این وجود ساده ، همراه با موهای فانتزی ، MC Diep Chi جوان و به طرز عجیبی جذاب به نظر می رسد.

MC Diep Chi عادت خود را در پوشیدن برای سالهای طولانی آشکار کرد: جامعه آنلاین بلافاصله Song Hye Kyo را ستایش کرد - تصویر 4.
MC Diep Chi عادت خود را برای پوشیدن برای سالهای طولانی آشکار کرد: جامعه آنلاین بلافاصله Song Hye Kyo را ستایش کرد - تصویر 5.
MC Diep Chi عادت خود را برای پوشیدن برای سالهای طولانی فاش کرد: جامعه آنلاین بلافاصله Song Hye Kyo را ستایش کرد - تصویر 6.

در بخش نظرات ، مردم انبوه قلب خود را در مورد لحظه آشکار نادر مادر کودک رها می کنند. حتی برخی معتقدند که این سبک ظریف و نیمه باز باعث می شود که دیپ چی با الهه کره ای Song Hye Kyo متفاوت باشد.

MC Diep Chi عادت خود را برای پوشیدن برای سالهای طولانی فاش کرد: جامعه آنلاین بلافاصله از Song Hye Kyo تعریف کرد - تصویر 7.

در واقع ، با عبور از یک حلقه شخصی از زن MC 8X ، برای طرفداران آسان نیست که لحظاتی را تغییر دهند که او سبک سکسی خود را تغییر دهد. اگرچه گردن او کمی باز است ، اما دیپ چی هنوز با احتیاط آن را پوشانده و لباس های ساده ای را انتخاب می کند تا سبکی را که سالهاست دنبال آن است ، کامل کند.

به دنبال زیبایی آرزوی هفتم برای چندین سال ، بسیاری از افراد نباید درک کنند که MC Diep Chi بندرت با لباس های گردن قابل درک است. مهم نیست که شما برای “لباس” چه سبکی را انتخاب می کنید ، خانم MC متولد 1986 ، همیشه “با دیوارهای بلند پوشیده شده است”. با این حال ، او هرگز مردم را از دیدن لباس خسته نکرده است ، اگرچه این لباس ها را نشان نمی دهد ، اما آنها بسیار مدرن ، شیک و چشم نواز هستند.

با جلب راز لباس ساده ، اما ترک جلوه ای از وقار ، تأکید بر زیبایی چهره و به ویژه جلب همه نگاه ها به اطراف دیپ چی ، انجمن خواهران ، عاشق دروازه با دیوارهای بلند نیز ارتقا خواهد یافت. سبک قابل توجه:

1. نقوش لباس را در اولویت قرار دهید

یکی از رازهای کمک به دیپ چی در پوشیدن چشمی تنگ اما هنوز تار نیست ، دلیل انتخاب روش لباس های همیشه روشن و پوشیده از الگوهای جوان است. این نه تنها یک روش عالی برای ایجاد تعادل برای کل افراد است ، بلکه لباس های گل نیز به مادران دارای 1 کودک در “سن دیده شده” کمک می کند تا به موفقیت برسند.

MC Diep Chi عادت خود را برای پوشیدن برای سالهای طولانی فاش کرد: جامعه آنلاین بلافاصله Song Hye Kyo را ستایش کرد - تصویر 8.

با پخش امواج رادیویی ، لباس های شکیل و محتاط گل های Diep Chi همیشه مجالس زنان را مجذوب خود می کند. علاوه بر این ، به هر رنگ و سبک لباس محدود نمی شود.

MC Diep Chi عادت خود را در پوشیدن برای سالهای طولانی آشکار کرد: جامعه آنلاین بلافاصله Song Hye Kyo را ستایش کرد - تصویر 9.

هنگامی که او در خانه بود ، خانم MC “اعتیاد” خود به حمل لاک پشت را ترک نکرد. در عوض ، برای ایجاد ظاهری پویا و جوان پسند ، لباس های گل دار از هر سبک و رنگی اولین انتخاب مادر کودک هستند.

2. روی لباس های سبک با لهجه های بیشتر سرمایه گذاری کنید

اگر طرح یقه از قبل بسته باشد ، دیپ چی با زیرکی لباس هایی با لهجه بر روی بازوها ، یقه نیلوفر آبی یا کمر را انتخاب می کند … تا جلوه کلی آن تارتر به نظر برسد.

MC Diep Chi عادت خود را برای پوشیدن برای سالهای طولانی فاش کرد: جامعه آنلاین بلافاصله Song Hye Kyo را ستایش کرد - تصویر 10.

بلوز با شلوار و بلوز با اردک ، پیراهن های آستین بلند و تنگ را چشمگیرتر و شیک تر می کند. به لطف این ، سبک مادر و کودک نیز به اوج جدیدی رسیده است.

MC Diep Chi عادت خود را در پوشیدن برای سالهای طولانی آشکار کرد: جامعه آنلاین بلافاصله از Song Hye Kyo تعریف کرد - تصویر 11.

گاهی اوقات روش انتخاب پیراهن با خط گردن نیلوفر آبی ، هماهنگ با رنگ تیره دامن ، جلوه ای کاملاً جذاب و مدرن از MC 8X ایجاد می کند.

MC Diep Chi عادت به پوشیدن برای سالهای طولانی را آشکار کرد: جامعه آنلاین بلافاصله از Song Hye Kyo تعریف کرد - تصویر 12.

لباس هایی که MC Diep Chi برای جفت کردن انتخاب می کند ، با یک لباس فوری ، با گل ، کراوات یا لایه های روی هم بر روی بازو متصل می شود تا شخصیت بیشتری به لباس کلی اضافه کند.

3. به دامن هایی با یقه V ، نسبتاً باز ، صادق باشید

درصورتی که لباس گردن گردی به تن نداشته باشد ، مادر کودک گاهی اوقات با لباس های آزادتر و گردن V تغییر شکل می دهد. با این حال ، خطوط برش خورده این سبک ها همیشه کاملاً پیچیده هستند و فقط کمی از پوست را نشان می دهند.

MC Diep Chi عادت خود را برای پوشیدن برای سالهای طولانی فاش کرد: جامعه آنلاین بلافاصله Song Hye Kyo را ستایش کرد - تصویر 13.

Diep Chi با حضور در نمایش هایی با دامن بسته بندی شده با یقه V ، همیشه به طول برش توجه می کند تا به او کمک کند تا محتاط و برازنده به نظر برسد. این نوع تجهیزاتی است که انجمن های پرستار ، چه ضعیف و چه چاق ، می توانند به طور کامل درک شوند.

MC Diep Chi عادت خود را برای پوشیدن برای سالهای طولانی آشکار کرد: جامعه آنلاین بلافاصله از Song Hye Kyo تعریف کرد - تصویر 14.

به لطف این حذفیات ظریف ، سبک دیپ چی لیبرال و جوان پسندتر شد ، اما منشأ خود را از دست نداد.

MC Diep Chi عادت خود را در پوشیدن برای سالهای طولانی آشکار کرد: جامعه آنلاین بلافاصله Song Hye Kyo را ستایش کرد - تصویر 15.

با انتخاب یک سری نکات زیبا در مورد لباس پوشیدن هنگام انتخاب لباس های دیواره بالا MC Diep Chi ، هر زنی به راحتی می تواند آن را اعمال کند.

به گفته زنان ویتنامی[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *