[ad_1]

البته بن مین با اندامی استاندارد سوپرمدل و چهره ای زیبا و گونه ای ، بن مین به عنوان زیباترین تین لوئی انتخاب شد. در سال 2016 ، ناگهان سوپرمدل سابق لانگ توسط کارگردان Do Thanh Hai برای بازی در این نقش دعوت شد.

او واقعاً هیجان زده و هیجان زده است که به مناسبت Tet در تلویزیون در یک برنامه ویژه از تلویزیون پخش می شود. بن مین گفت که او از سال 2013 می خواست این نقش را بازی کند ، اما برای انجام این کار سه “درخواست” لازم بود.

قبل از ایجاد هیاهو در بین مخاطبان با بازی تین لووی ، بن مین در تعدادی از فیلم های به یاد ماندنی مانند “چهارراه سرنوشت ساز” ، “مدل” ، “نمایشگاه های شکننده” ، “قاتل زن” ، “آرزو” ، “رویای خوش شانسی ، زشت” ظاهر شد. دختر ، داستان عاشقانه بیگانگان …

تین لوی زیبا ترین در تاریخ ارتش اپل است و زندگی رضایت بخش با همسرش بزرگتر از سن او است - عکس 2.

تصویری از بن مین در برنامه “ارتش اپل”.

در حال حاضر ، بن مین مشهورترین و گرانترین بازیگر در نمایش حوادث شمال و جنوب است و مانند امروز زندگی موفقی دارد ، بن مین همیشه شایستگی همسرش را ذکر کرده است. در سال 2008 ، بن مین هنگامی که با آن تو ، آن زمان مدیر بازاریابی یک هتل بزرگ ازدواج کرد ، او را غافلگیر کرد. یک Tho 5 سال از Bin Min بزرگتر است. با این حال ، وقتی از وی در مورد این تفاوت س askedال شد ، بن مین گفت که از ازدواج با شخصی مانند آن تو بسیار خوشحال است: “از همه شما بخاطر اظهار نظر در مورد ثروتمند بودن همسر بن مین سپاسگزارم ثروتمند ، اما نه از نظر مادی ، بلکه از نظر احساسی غنی است. من کاملاً از آن راضی هستم. “

یک Tho از بن مین بزرگتر است ، اما همه بخاطر استعداد و دانش گسترده اش او را دوست دارند. او علاوه بر تدریس ، تحصیل در خارج از کشور و یک سال تاجر موفق است و از دوستان نزدیک بازیگر تروونگ نگوک آن است.

تین لوی زیباترین تاریخ ارتش اپل است و زندگی رضایت بخش با همسرش بزرگتر از سن او است - عکس 3.

قبل از بن مین ، او سوپرمدل دهکده مد ویتنام بود.

وقتی او با شوهر سوپرمدل جوان و زیبایی ازدواج می کند ، فشار زیادی به او وارد می شود. بسیاری از شایعات می گویند که حزب به هویت احتیاج دارد ، حزب به پول احتیاج دارد ، اما خودی همه چیز را نادیده می گیرد. آنها به سادگی به سرنوشتی که آنها را برای اتحاد دوباره ترتیب داده است اعتقاد دارند.

همسر بن مین اعتماد کرد: “من به خرافات اعتقادی ندارم ، اما فقط به خاطر سرنوشت من به شدت باور دارم ، مخصوصاً در مورد پرونده خاص خودم. من هرگز معیاری را برای داشتن یک شوهر زیبا تعیین نکرده ام ، چه رسد به این که به فکر ازدواج جوان تر از خودم باشم ، چه رسد به اینکه به عنوان یک هنرمند ازدواج کنم. اما وقتی او می آید آن را می پذیرم. من فکر می کنم ازدواج با کسی خوب است ، زندگی حرفه ای نمی تواند ویژگی های انسانی را خلاصه کند ، برای آنها مهم است.

اگرچه او به صراحت داستان ازدواجش با یک شوهر جوان و خوش تیپ را به خاطر سرنوشت به اشتراک گذاشت ، اما آن Tho نمی توانست از مقایسه در هر حضور با Bin Min جلوگیری کند. قبل از این شهرها ، آن توو و بن مین با آرامش “پاسخ” دادند و یک زندگی شاد با دو دختر زیبا داشتند.

تین لوی زیباترین تاریخ ارتش اپل است و زندگی رضایت بخش با همسرش بزرگتر از سن او است - عکس 4.

خانواده Bin Min An Tho است.

در مورد بن مین ، او قبل از ازدواج با پیرمرد فکر می کرد که این یک نقطه عطف خوب است. وی در اعتراف به مطبوعات گفت که به سر و صدای بیرونی زیاد توجه نخواهد کرد ، زیرا این ازدواج او را به سمت چرخش بهتر سوق داده است. تین لوئی ، زیباترین “سیب کوآن” نیز از خوشحالی به رخ کشید ، زیرا این زوج بسیار همدردی ، اشتراک و تفاهم زیادی دارند ، بنابراین آنها همیشه می دانند چگونه بر همه طوفان ها و شایعات غلبه کنند.

گواه این کلمات بالدار زندگی آنهاست. همسرش و او به کارهای خارج از خانه مشغول هستند ، اما وقتی به خانه می رسند ، آن تو همچنان از خانواده مراقبت می کند. بن مین همیشه در شغل خود احساس امنیت می کند زیرا همسری دارد که از پشت کمر برخوردار است. 2 دختر زیبا ، باهوش ، باهوش گواه این موضوع هستند.

تین لوی زیباترین تاریخ ارتش اپل است و زندگی رضایت بخش با همسرش بزرگتر از سن او است - عکس 5.

زن و شوهر Bin Min – An Tho

حتی وقتی سر و صدای زنای بن مین با تجربه زنی بزرگتر از سن شوهرش اتفاق افتاد ، آن توو برای تنظیم همه چیز پخته و آرام بود. امروز ، بن مین زندگی عمیقی مانند امروز دارد که بخش عمده ای از تلاش های این “همسر پیر” است.

کوئن کن (شما)[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *