[ad_1]

در چند روز گذشته ، عکسهایی از استیک گوشت گاو رنگین کمان در انجمن ها در این انجمن ها ظاهر شده است که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.

هنگام برش گوشت ، رنگین کمان ظاهر شد ، بسیاری از زنان از انداختن آن ترسیدند ، اما حقیقت تعجب آور بود - عکس 2.

رنگین کمان روی گوشت ظاهر می شود ، که باعث ترس بسیاری از افراد می شود

بلافاصله بسیاری از خواهران تصاویر گوشت رنگین کمان را مورد بحث قرار دادند. بسیاری از افراد اذعان می کنند که اغلب هنگام قطع گوشت این پدیده را تجربه می کنند و گاهی گوشت دور می ریزند. یا وقتی آنها برای ملاقات با چنین گوشتی به یک رستوران می روند ، اغلب جرأت خوردن ندارند.

گوشت را با رنگین کمان برش دهید ، بسیاری از زنان از انداختن آن ترسیدند ، اما حقیقت تعجب کرد - عکس 3.

در واقع ، این فقط یک واکنش طبیعی است

بسیاری از مردم بر این باورند که گوشت گاو آلوده ، شیمیایی است و قابل خوردن نیست. یکی از اعضای تالار آشپزی گفت که خانواده او خرید و فروش می کنند و وقتی گوشت تازه پخته شده بریده شود ، مهمان گوشت قدیمی را می فروشد تا پول بدهد و غذا نمی خورد زیرا گوشت رنگین کمان دارد.

بنابراین گوشتی که شبیه “رنگین کمان” است خوراکی است؟

پاسخ گوشت رنگین کمان “کاملاً عادی” است که می توانیم بخوریم.

هنگام برش گوشت ، رنگین کمان ظاهر شد ، بسیاری از زنان از انداختن آن ترسیدند ، اما حقیقت تعجب آور بود - عکس 4.

این گوشت هنوز کاملا خوراکی است

بعضی اوقات گوشت گاو با رنگین کمان هنگام پخت به دلیل شکست نور است. این پدیده فارغ از شرایط پرورش گاو و همچنین روند کنسرو و فرآوری گوشت کاملاً تصادفی به نظر می رسد. این را وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA) بیان کرده است.

به طور خاص ، هنگامی که گوشت گاو را می برید ، نور در تماس با چربی و آهن در منطقه شکست می شود ، که باعث خم شدن پرتوهای نور و ایجاد قوس می شود. تحقیقات وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA) همچنین نشان می دهد که نه تنها گوشت گاو ، بلکه گوشت خوک ، ماهی ، بیکن ، ژامبون … این پدیده نیز می تواند رخ دهد ، زیرا عنصری در گوشت های فوق وجود دارد که نشان دهنده نور در واکنش با گرما.

محققان می گویند که این پدیده رخ داده است بسیار طبیعی است ، حتی گوشت خوک ، ماهی نیز می تواند یک پدیده مشابه داشته باشد.

KN (شما)[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *