[ad_1]

با حضور در قسمت 8 فصل 2 Super Intellectual Season 2 ، دختر جوان 20 ساله ، Lan Ann ، وقتی جنگ علیه فوق العاده اطلاعات Thanh Dat را اعلام کرد ، تماشاگران را غافلگیر کرد. لان آن در پاسخ به این س whyال که چرا به جنگ آمده است ، با اطمینان گفت: “زیرا من می خواهم بالاترین قله خرد را فتح کنم.”

بر این اساس ، دو رقیب در این چالش به رقابت می پردازند طلسم پنهان. بازیکن باید دقیقاً 8 عدد را که در 8 مجموعه غیروگرام پنهان شده است ، حل کند. از این 8 کد ، نامزد نمایش می دهد تا تصویر گاومیش مخفی شده در ماتریس عددی با هزاران عدد مختلف کوچک و بزرگ را پیدا کند. هر دو بازیکن باید جواب درست را در 30 گاومیش تعیین کنند. کدام بازیکن پاسخ دارد و از کمترین زمان استفاده می کند ، با موفقیت او را به چالش می کشد.

توک تین از شکست رکورددار پسر در Super Intelligence پشیمان می شود - عکس 2.
لان آن با پسری به نام “پسر رکورد” از فصل 2 Super Intellectual به جنگ رفت.

قبل از این نبرد برای آگاهی ، هیئت منصفه نگران لان آن بود زیرا او با حریف قدرتمندی مانند تان دات دیدار کرد. مرد تایلند بن گفت: “در واقع ، نتیجه 150 نتیجه مطلق است و من اولین کسی هستم که آن را ثابت کردم ، من آن را تحت فشار قرار می دهم. با این حال ، با اعتماد به نفس ذاتی خود ، تمام این فشارها را به انگیزه تبدیل خواهم کرد تا بتوانم از پس این چالش برآیم. “

قاضی تران ثان نام گفت دشوارترین قسمت این چالش بزرگ بودن ماتریس دیجیتال است و اعداد موجود در ماتریس می توانند تصاویر گاومیش مشابه بسیاری ایجاد کنند. بازیکنان باید توانایی مشاهده و تجسم دقیق تصاویر را داشته باشند تا دقیق ترین پاسخ را پیدا کنند. او با آزمونگر Duong An Wu ، احساس خود را از آرامش شگفت آور Lan An از طریق آزمون غیروگرام در میان گذاشت.

توک تین از شکست دادن رکورددار پسر در Super Intelligence پشیمان می شود - عکس 3.
Thanh Dat با اطمینان و قاطعیت وارد چالش شد.

با ورود به اولین آزمون ، Thanh Dat به سرعت 8 مجموعه سوال غیروگرام را در عرض 5 دقیقه تکمیل کرد. Lan Anh نتایج را بارها و بارها بررسی کرد ، بنابراین پس از 8 دقیقه کامل شد. با این حال ، در مقایسه با نتایج برگزارکنندگان ، Thanh Dat در هنگام پاسخ اشتباه بسیار تأسف آور است. لان آن با 8 پاسخ کاملا درست است و از مزایای بیشتری نسبت به حریف خود برخوردار است.

در مسابقه گاومیش یابی ، لان آن پاسخ صحیحی نداد. “من احساس افسردگی می کنم. فکر می کنم توانایی من برای پیروزی تقریباً از دست رفته است. ” سپس Thanh Success پاسخ صحیحی نداد ، پسر گاومیش شماره 10 را انتخاب کرد ، در حالی که جواب گاومیش درست بود. هر دو بازیکن مشکل را حل نکردند ، اما براساس 8 پاسخ صحیح. در مسابقات نانوگرام ، لان آن در مسابقه نهایی برنده شد.

هیئت منصفه از استعداد Thanh Dat ابراز تاسف و تحسین کرد. توک تین اعتماد کرد ، “تین نیز همان حسرت بسیاری از مردم را دارد. وقتی 8 کد پیدا کرد ، دات خیلی سریع جستجو می کند ، اما شاید من فشار روانی دارم.”

توک تین از شکست رکورددار پسر در Super Intelligence پشیمان می شود - عکس 4.
داوران از اشتباهات اشتباه Thanh Dat پشیمان شدند.

دات در مورد اشتباهی که مرتکب شد ، گفت: “در واقع ، در پاسخ به پروژه 6 ، من تصویری از شماره 6 در سر داشتم ، اما در آن زمان ، دستم شماره 8 را می نوشت. بعدا ، من به صفحه LED نگاه کردم. دیگر نمی توانم پاسخ را تصحیح کنم. ” با جسارت ، این مرد جوان اعتراف کرد که تحت فشار روانی قرار گرفته است ، اما به همین دلیل نمی توان این شکست را مقصر دانست.

بنابراین ، با پیروزی در Thanh Dat ، Lan Anh رسما وارد مرحله بعدی شد هوش فوق العاده ویتنامی فصل 2.

مطابق با VietNamNet[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *