[ad_1]

توک تین به عنوان یکی از طرفداران این غذا برای اولین بار به تنهایی به بازار می رود و بیکن را با سس سرخ شده آغشته به انبه جوان آماده می کند.

توک تین که “بانوی شجاع” نامیده می شود ، نه تنها سخت در هنر کار می کند ، بلکه یک خانه دار استاندارد در خانه است. صدا آیا کسی شما را مثل من دوست دارد او می تواند غذاهای زیادی از ساده تا پیشرفته ، از غذاهای مخصوص هانوی – زادگاه همسرش – تا غذاهای آشنا به جنوب را طبخ کند. یکی از غذاهای مورد علاقه توک تین از کودکی سس انبه و وزغ است. همسرم ، هوانگ تولیور ، اغلب در روزهای بارانی هوس این غذا را می کند و بارها در خانه از آن لذت می برد.

به تازگی ، او سعی کرد برای اولین بار آشپزی کند و قبل از آن کالاهای آماده خریداری کرد. به عنوان یک “معتاد” به این غذا ، حتی اگر شب شروع به پختن آن کردم ، توک تین صبر نمی کرد که بعد از ظهر وارد و خارج شود و مواد اولیه را آماده کند تا صبر کند تا آشپزخانه شروع کند. توک تین سس ماهی ، بیکن ، انبه جوان ، کلم و خیار تهیه کرد. علاوه بر این ، چیلی تازه ضروری است زیرا خواننده “دستی” برای خوردن غذاهای تند است.

توک تین ابتدا بیکن سرخ شده با سس انبه درست کرد - تصویر 2.

نتایج تغذیه Toc Tien.

انبه و خیار شسته شده ، به مقدار کمی برای طعم و مزه خرد می شود. بیکن همچنین شسته شده ، برش خورده و مطابق طعم آن قابل شستشو با سرکه ، نمک یا الکل است تا بو را از بین ببرد. به خاطر داشته باشید که دیگر نیازی به مارینا نیست ، زیرا سس ماهی از قبل نمک است. یک قاشق غذاخوری سس ماهی را که در کمی آب موجود است مخلوط کنید و سپس ماهی داغ را با کمی روغن در شمال قرار دهید. سس ماهی را اضافه کنید ، پیاز بنفش ، سیر خرد شده را اضافه کنید ، کمی شکر اضافه کنید ، هم بزنید تا داغ شود ، سپس بیکن را بپزید تا معطر و سفت شود. سس ماهی Toc Tien هنوز غلیظ است و با انبه و خیار پاشیده می شود.

برای غذا خوردن با هم ، خواننده کلم را با کیفیت کافی جوشانده و طعم شور را خنثی می کند. این غذا با برنج سفید همراه با برنج ملکه ای که توسط پدرش فروخته می شود سرو می شود. Toc Tien دانه های معطر برنج را دوست دارد و تأیید می کند که “برنج خانگی همیشه بهترین است.” سس ماهی شور و شیرین ، همراه با بیکن ، انبه جوان ترد و ترش یک غذای “اعتیاد آور” است ، نمی توان جلوی خوردن آن را گرفت.

سس ماهی انبه غذایی است که سن بسیاری از دانش آموزان را مشخص می کند. تقریباً هر دروازه مدرسه این صبحانه روستایی را می فروشد. به خصوص برای مردم در غرب ، خوردن برنج همراه با میوه ، سس ماهی همچنین غذایی سریع برای “خاموش کردن آتش” در روزهایی است که نمی توانید غذا بپزید. میوه های باغی خانگی غنی ، هر نوع را می توان با خمیر میگو و برنج سفید مخلوط کرد.

مطابق با ستاره[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *