[ad_1]

19 ژانویه ، دنبال کنید فرزند پسر، پس از یک روز سکوت در اواسط زندگی خصوصی خود ، ترین سانگ پاسخ داد. در صفحه شخصی ، این زیبایی اعتراف کرد که زندگی شخصی خود را بسیار ناراضی پنهان کرده است. در همان زمان ، او فاش می کند که توسط دیگران آسیب دیده است ، و عمداً داستان خود را با درخواست مادر جانشین بدون پذیرفتن فرزندش فاش می کند.

“ترین سنگ” در صفحه شخصی خود نوشت: “این برای من یک رابطه غم انگیز و شخصی است. من نمی خواهم آن را در حضور همه مطرح کنم ، اما در نهایت به تدریج همه چیز به دلایل کسی آشکار می شود. من برای دفاع از خودم مجبور هستم صحبت کنم.”

ترین سانگ در مورد رها کردن دو کودک صحبت می کند - عکس 2.

ترین سانگ در مورد سر و صدای زندگی شخصی خود صحبت می کند. عکس: پسر.

به گفته این ستاره زن ، با مشاهده بارش شهاب سنگ ، او از ابتدای سال 2019 برای محافظت از حقوق خود و حل و فصل اختلافات با Truong Hang ، وکلائی را در چین و ایالات متحده استخدام کرده است. نه تنها این ، بلکه او اراده آشتی با تاجر بنام تروونگ را دارد ، اما موفق نمی شود.

ترینین سنگ در توضیح دلیل عدم اعزام دو کودک به چین گفت که “مطابق با مقررات پیشگیری از اپیدمی در متن Covid-19 است.”

در شبکه اجتماعی ، نظرات مخاطبان با پاسخ مبهم این بازیگر زن راضی نبود. بسیاری از مردم ترینین سنگ را زیر سوال بردند و از یک وکیل آمریکایی خواستند که جواب را بنویسد ، زیرا این سبک مانند ترجمه انگلیسی به چینی است.

ترین سانگ در مورد رها کردن دو فرزند صحبت می کند - عکس 3.

رابطه عاشقانه ترین سنگ و تروونگ هنگ باعث جنجال در افکار عمومی شد. تصویر: سوهو

همچنین صبح روز 19 ژانویه ، جلسه دادگاه برای حل اختلاف اقتصادی بین ترینه سنگ و ترونگ هنگ در شانگهای برگزار شد. هر دو در جلسه دادرسی غایب بودند و فقط وکلا را برای محاکمه ارسال کردند. مطابق با فرزند پسراین زیبایی 30 ساله با دفاع قاطعانه از منافع اقتصادی شخصی خود ، حاضر به آشتی نشد.

پیش از این ، در بعد از ظهر 18 ژانویه ، دوست پسر سابق تروونگ هانگ به طور علنی شناسنامه های دو فرزند را که نام مادرشان ترینه سنگ بود اعلام کرد و باعث سر و صدا شد. مطابق با فرزند پسرآنها هر دو برای ازدواج در سال 2019 به ایالات متحده رفتند. آنها خواستار جایگزینی خود شدند و یک پسر و یک دختر دارند. پس از آن ، با این حال ، زن و شوهر از هم جدا شدند ، بازیگر زن نیازی به فرزند نداشت ، Truong Hang فقط می توانست در آمریکا از آن مراقبت کند.

مطابق با ZingNews.vn[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *