[ad_1]

اگر در یک روز عادی در مغازه های فروش گیاهان زینتی ، تربچه قرمز غول پیکر فقط با 50،000 VND / درخت فروخته می شد ، حدود یک هفته پیش تربچه های قرمز غول پیکر توسط تاجران کوچک تعجب کردند. برای 100 هزار VND / چوب بفروشید.

به گفته یک تاجر کوچک به نام Nhan در نگوین کائو ، های با ترونگ ، هانوی ، فروشنده غول پیکر تربچه قرمز در روزهای قبل از تت گفت: “تربچه قرمز رایج در بسیاری از افراد محبوب است ، زیرا هر دو 2-3 برابر تربچه سفید معمولی بزرگ ، خوشمزه و مقوی است. به همین دلیل بسیاری از مردم این دانه ها را از غده ها می خرند تا در باغ های خانه خود برای فرآوری مواد غذایی رشد کنند.

اما در سال های اخیر ، بسیاری از مردم تربچه های قرمز غول پیکر را نیز می خرند تا در بالکن ها یا میزها به دلیل اهمیت بسیار خوب فنگ شویی ، کاشته شوند. به خصوص قبل از تت ، بسیاری از افراد برای خرید این لامپ ها برای تزئین خانه و میز خود غالباً شکار می کنند. “.

تربچه غول پیکر قرمز ناگهان قیمت های خود را در بازار آنلاین دو برابر کرد زیرا زنان سفارش دادند در شب سال نو یک خانه تزئین کنند - عکس 2.

قیمت تربچه قرمز در روزهای قبل از Tet توسط معامله گران دو برابر شد. تصویر.

شاید به دلیل اینکه بسیاری از افراد Tet را شکار می کنند ، امروزه قیمت تربچه غول پیکر قرمز به سرعت در حال افزایش است: “اگر در روزهای عادی تربچه قرمز غول پیکر فقط حدود 50،000 VND / لامپ قیمت داشت ، اکنون دو برابر شده است. در حال حاضر من مجبورم با قیمت 95،000 VND / چوب بفروشم زیرا واردات آن نسبت به حد معمول گرانتر است ، بنابراین می توانم سود حاصل شود را تضمین کنم..

تربچه غول پیکر قرمز به طور غیر منتظره ای قیمت های خود را در بازار آنلاین دو برابر کرد زیرا به زنان دستور داده شد که شب سال نو خانه های خود را تزئین کنند - عکس 3.

از آنجا که تربچه قرمز در تربچه و برگهای سبز رنگ قرمز دارد ، فنگ شویی خوبی دارد ، به این معنی: “تربچه ثروت را به خانه می آورد. علاوه بر این ، رنگ قرمز رنگی است که نماد گرما و شانس است. با توجه به ترکیب این دو عامل ، به علاوه شکل گرد و عظیم آنها ، نشان دهنده پر بودن ، پر بودن و شکوفایی هنگام آمدن Tet است.

نان همچنین گفت که بسیاری از مردم تربچه قرمز غول پیکر را برای تزئین در بالکن ، در آستانه پنجره یا قرار دادن آن روی میز ، میز کار یا نمایشگاه در دادگاه سرنوشت خریداری می کنند.

از آنجا که این گیاه عمر طولانی دارد ، می توان آن را در هوای سرد در شمال بسیار خوب پرورش داد ، از آن می توان به راحتی مراقبت کرد ، بنابراین می توان چندین ماه بازی کرد: “پس از 1 ماه بازی در گلدان ها ، بسیاری از افراد می توانند گیاهان گلدان را به داخل باغهای خانه خود بیندازند تا طبق معمول سبزیجات درست کنند یا آنها را برای پختن ببرند. به طور کلی ، این گیاه هم برای اهداف تزئینی خریداری می شود و هم اگر حوصله قیمت را ندارید و کاملا ارزان نیز خورده می شود.

تربچه غول پیکر قرمز ناگهان قیمت خود را در بازار آنلاین دو برابر کرد زیرا به زنان دستور داده شد که شب سال نو خانه ای را تزئین کنند - عکس 4.

هرچه به Tet نزدیکتر شوید ، قیمت تربچه غول پیکر قرمز احتمالاً سریعتر افزایش می یابد. تصویر.

این بازرگان همچنین گفت که هرچه به Tet نزدیکتر باشد ، قیمت تربچه قرمز نیز سریعتر افزایش می یابد. مانند سال گذشته ، یک شلغم قرمز غول پیکر توسط خانم Nhan بسته به اندازه درخت به قیمت 200-300 هزار VND / درخت فروخته شد.

خانم ترن تی هاو 35 ساله در Thanh Xuan ، هانوی ، به عنوان شخصی که دوست دارد گیاهان زینتی در اطراف خانه خود پرورش دهد ، به تازگی دو تربچه قرمز غول پیکر برای بازی تت خریداری کرده است: “من یک درخت برای یک میز و یک درخت برای پرستش خدای ثروت خریدم. من واقعاً دوست دارم شکل گرد و قرمز تربچه را نشان دهم زیرا احساس خوشبختی ، خوشبختی ، سیری می کنم.”

خانم هاو همچنین گفت که در واقع خرید بذر تربچه کاشته شده و مراقبت از آن بسیار ارزان تر خواهد بود. با این حال ، چون وقت زیادی نداشت و نمی دانست چگونه این گیاه را بارور کند ، برای راحتی کار آن را سفارش داد: “همکار او دانه های تربچه قرمز غول پیکر را برای کاشت خریداری کرد. حالا بعد از 1.5 ماه ، او یک باغ داخلی زیبا دارد. او هر روز سبزیجات مطمئنی برای پخت وعده های غذایی مغذی در خانه دارد و صحنه را بسیار چشم نواز می کند.

به گفته خانم هاو ، برای تزئین تربچه قرمز در خانه ، فقط باید این درخت را در جعبه های چوبی یا سرامیکی بکارید. سپس تربچه قرمز غول پیکر را در مکانهایی که به راحتی قابل مشاهده هستند مانند بالکن ، پنجره ، میز ، میز شانس بگذارید … بسیار مناسب خواهد بود.

تربچه غول پیکر قرمز ناگهان قیمت های خود را در بازار آنلاین دو برابر کرد زیرا زنان سفارش دادند که یک خانه را در شب سال نو تزئین کنند - عکس 5.

تربچه قرمز غول پیکر در مکان هایی که به راحتی قابل مشاهده است مانند بالکن ، پنجره ، میز تحریر ، خدای ثروت … بسیار مناسب خواهد بود. تصویر.

قرار دادن گلدان های عظیم تربچه قرمز به تزئین گوشه میز ، گوشه کار ، گوشه پنجره کمک می کند ، خدای شانس زیباتر و زیباتر است. علاوه بر این ، آنها حس خوبی برای آوردن خانه ، شانس و رفاه دارند. ناگفته نماند که این یک درخت تقلبی نیست ، بلکه یک بونسای واقعی است که بسیار آسان رشد می کند ، سریع رشد می کند ، بنابراین من آن را خیلی دوست دارم. بهار سال جدید کاشت درخت است ، بنابراین من تربچه قرمز را با این معنی کاشتم“، خانم هیو را تأیید کرد.

مطابق با خانواده / زنان ویتنامی[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *