[ad_1]

در 10 ژانویه ، یک منبع تأیید کرد که اداره پلیس شهر هوشی مین به تازگی تحقیقات در مورد پرونده قتل نگوین مین تان (SN 1958 ، ساکن منطقه Binh Thanh ، شهر هوشی مین) را بازگشایی کرده و وارد پرونده نقض نظم عمومی شده است. “برای کارهای مشترک.

در 22 دسامبر سال 2020 ، شهر هوشی مین VKSND متوجه شد که کاستی های زیادی وجود دارد ، بنابراین پرونده پرونده Nguyen Minh Tan را برای تحقیقات بیشتر در همان سطح به پلیس بازگرداند. شهر هوشی مین VKSND از پلیس خواست تا تصمیم پیگرد کیفری متهم را در 11 نوامبر 1994 تغییر دهد ، زیرا معتقد بود که رفتار تانگ نشانه های قتل است.

در اوایل سال 2015 ، دادگاه مردمی شهر هوشی مین ، نگوین مین تان را به جرم “رفتار نامناسب” به 18 ماه زندان محکوم کرد. دادگاه بدوی ، دادگاه مردم در شهر هوشی مین ، تانگ را به 24 ماه زندان محکوم کرد.

    تحولات جدید پرونده تحت تعقیب در تلویزیون آشکار شد - عکس 1.

نگوین مین تانگ در دادگاه

خانواده مقتول با آژانس تحقیق ، که جنایت “قتل” علیه تان را متوقف کرد ، مخالف هستند ، بنابراین دادخواست های مداوم و تجدیدنظر خواهی پس از تصمیم بدوی وجود دارد.

محتویات پرونده نشان می دهد که در سال 1994 ، تان در تیم امنیتی منطقه 1 ، بخش 15 ، منطقه بین تان ، شهر هوشی مین کار می کرد. صبح روز 11 نوامبر 1994 ، هونگ در ابتدای کوچه Dien Bien Phu ، منطقه Binh Thanh با گروهی از جوانان به نوشیدن غذا نشست.

در آن زمان ، نگوین لانگ گذشت ، درگیری با گروهی که نوشید و نوشیدند درگرفت ، بنابراین آنها محاصره شدند. در همان زمان ، دو نفر از آشنایان لانگ وارد شدند و بلافاصله برای مبارزه با محاصره هجوم آوردند. گروه تان با استفاده از چاقو و قمه چاقو و چاقو زدند ، در نتیجه یک نفر سقوط کرد ، سپس در راه اورژانس جان داد و دیگری به شدت زخمی شد.

این پرونده در سال 1995 به دادگاه منتقل شد ، اما نگوین مین تان فرار کرد. پلیس در هوشی مین می خواهد تنگ به جرم “قتل” ، “نقض نظم عمومی” مقصر شناخته شود و هنگام دستگیری ، وی بعداً محاکمه خواهد شد.

در مراحل فرار و پنهان شدن ، نگوین مین تان نام خود را به Wo Minh Hoon تغییر داد ، که به عنوان معاون نگهبان در محله 5 در بخش Binh Hoa A ، منطقه Binh Tan کار می کرد.

در سال 2014 ، تان در دستگیری و سرقت شرکت کرد و از تلویزیون با نمایش “درخشش در وسط زندگی روزمره” در تلویزیون ضبط شد. خانواده مقتول پیدا و به پلیس گزارش شد.

مطابق با فام دون

کارمندان

اعضای گروه حقوق

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *