[ad_1]

بعد از ظهر 6 ژانویه ، در یک گفتگو با PV در روزنامه “خانواده و اجتماعی” ، سرهنگ ارشد لو ون هوان – رئیس تیم پلیس راهنمایی و رانندگی № 4 (اداره پلیس راهنمایی و رانندگی – هانوی) گفت که این واحد تازه تحریم کرده است . برای یک راننده 16 نفره که از دستور توقف سرپیچی می کند ، عمداً پدال گاز را فشار دهید تا سرباز پلیس راهنمایی و رانندگی هانوی را به عقب براند و از رودخانه نگوین کوای عقب بکشد.

بر این اساس ، این حادثه بعد از ظهر 4 ژانویه ، در خیابان 224 نگوین خوئی (Thanh Luong Ward ، منطقه های بای ترونگ هانوی) رخ داد. در آن زمان ، گروه عملیاتی 4 on پلیس راهنمایی و رانندگی كشف كرد كه راننده یك اتومبیل 16 نفره حامل هیئت نظارت 15B – 027.39 دارای تخلف اولیه بود كه در هنگام رانندگی از امنیت برخوردار نبود. بنابراین ، گروه کاری به راننده هیئت نظارت 15B – 027.39 علامت داد تا ماشین را برای بررسی متوقف کند.

تحریم رانندگان با 16 مکان برای فشار دادن گاز برای هل دادن پلیس راهنمایی و رانندگی به سمت نگوین کوای - عکس 1.

راننده یک اتومبیل 16 نفره که با بنزین حرکت می کند وقتی از او خواسته برای بازرسی متوقف شود پلیس راهنمایی و رانندگی را چرخانده است. عکس برش خورده از یک کلیپ

در ابتدا ، راننده از دستور توقف برای بررسی سرپیچی کرد ، عمداً بنزین را فشار داد تا ماشین را ادامه دهد تا پلیس راهنمایی و رانندگی را از مسافت طولانی عقب براند. با این حال ، افسر پلیس راهنمایی و رانندگی به سادگی جلوی خودرو رفت و به دادن سیگنال ادامه داد ، بنابراین راننده مجبور به اطاعت شد.

در ایست بازرسی ، راننده Nguyen Fu Tian (SN 1988 ، ساکن ژائو دوک ، Tui Nguyen ، Hai Fong) شناخته شد. در ابتدا ، نیروهای عملیاتی 2 تخلف را تحریم کردند ، از جمله: بدون کمربند ایمنی در حرکت و بدون لیست مسافر.

نهت تن

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *