[ad_1]

ازدواج زمانی است که زن بخواهد مردی را برای حمایت از زندگی در زندگی خود پیدا کند. برای داشتن شوهر ، اما تحمل مشکلات و حتی بی عدالتی با آنها ، باید همه چیز را در نظر بگیرید.

به تازگی ، در یک گروه ، همسری مقاله ای را منتشر کرده است که در آن یک داستان خانوادگی پر از چیزهایی است که باعث آه مردم می شود. داستان به شرح زیر است:

همسر تان ، متاهل ، درگذشت و صاحب فرزندی برای حمایت از همسرش شد. او و همسرش رفتند ، همسر سابق دخترش را در 2 سالگی رها کرد تا برای او بماند تا بزرگ شود ، او نپرسید که چه حمایتی از کودک می کند ، اکنون او 12 ساله است.

این بار چون از همسرم جدا شدم ، زمین خوردم ، خوشبختانه او از او مراقبت کرد و من را دوست داشت ، بنابراین تا حدی راحت شدم.

کم کم عاشقش شدم و بعد از 2 سال ازدواج کردم. وی پس از بیش از یک سال ازدواج فهمید که از مرد دیگری فرزند جداگانه ای دارد ، اما خانواده اش پنهان شدند.

این فرزند خوانده اکنون با مادرش زندگی می کند و باید ماهانه 5 میلیون از او حمایت کند. تا زمانی که با او ازدواج کردم بدهی زیادی متحمل شده بود و وقتی به محل کار خود می رفتیم باید حقوق اضافی وی را پرداخت می کردیم.

عروس موافقت می کند که با شوهرش مادام العمر ازدواج کند ، پس از 1 سال ازدواج او راز آسمانی پنهان شده از سوی کل خانواده همسرش را کشف می کند و به همه توصیه می کند: اکنون فرار کنید - عکس 2.

انتشارات منتشر شده

هر از گاهی 500 هزار نفر طول می کشید – 1 میلیون نفر برای خرج کردن در بازار ، پول در دسترس نبود ، ما مجبور شدیم یکی پس از دیگری از کودک مراقبت کنیم.

وقتی فهمیدم که در حین زایمان باردار هستم ، در آن زمان واقعاً می خواستم او را بکشم. اکنون که کودک به دنیا آمده است ، من هنوز با من هستم ، اما ذهنیت من همیشه ناامید کننده است.

لذت بردن خوب است ، اما در حالی که فکر می کنم او مرا فریب داده ، می خواهم با او بجنگم.

خانواده پدری او فقیر هستند ، این به او بستگی دارد ، زیرا همه خانواده او را به عنوان یک پرورش دهنده در اختیار دارند. از روزی که ازدواج کرد تاکنون ، او صاحب فرزند شده است ، پدربزرگ و مادربزرگ پدری اش هنوز فرزند خود را نداده اند تخم مرغ.

بعضی اوقات پدربزرگ و مادربزرگ تماس می گیرند تا برای پسرش پول طلب کنند ، در حالی که این بیماری ، زن و شوهر نمی توانند کاری انجام دهند ، آنها بدهی های میلیاردی دارند.

پدربزرگ و مادربزرگش بیمار بودند ، دامادش بیمار بود ، حتی بچه ها و نوه های دامادش بیمار بودند ، او همچنین باید از من مراقبت کند.

خوشبختانه او همچنین از کشور مادرش خواست تا در بازپرداخت بخشی از وام به او کمک کند. الان فقط طلاق می خواهم ، اما از آنجا که او با من بسیار مهربان است ، بچه های من را دوست دارد ، بنابراین من مجبور نبودم.

اما ذهن من همیشه نابخشودنی است ، بنابراین همیشه از درون ناراحتم.

به خواهران توصیه کنید هرگز با شوهری ازدواج نکنند که از همسرش جدا شده و از خودش فرزندان دارد. اگر می خواهید آن را تهیه کنید ، مگر اینکه من خیلی خوشحال باشم و باید غنی باشد. فقط خوب باش ، تو هنوز تمام عمر رنج می بری ، احمق نباش. “

عروس موافقت می کند که با شوهرش مادام العمر ازدواج کند ، پس از 1 سال ازدواج او راز آسمانی پنهان شده از سوی کل خانواده همسرش را کشف می کند ، همه توصیه می کنند: اکنون فرار کنید - عکس 4.

تصویر.

پس از خواندن مقاله ، همه فشارها و دشواری هایی را که همسر متحمل می شود ، تجربه می کنند. اول ، این واقعیت که او با ازدواج با همسر متوفی و ​​داشتن یک فرزند موافقت می کند ، ثابت می کند که او نیز به او عشق دارد. اما در عوض این یک حقیقت احمقانه است که باید پنهان شود و انتظار تبلیغات را داشت.

همانطور که مشخص شد ، او فرزندی از خودش داشت که باید هر ماه مبلغ مشخصی را تأمین می کرد. این یک امر عادی است ، مسئولیتی که یک مرد باید از عهده آن برآید.

با این حال ، بر اساس موقعیت همسر ، او مجبور شد با بدهی به او بپیوندد ، از طرف شوهرش برای تأمین هزینه های فرزندانش به او پول داده نمی شود ، بلکه فقط 500000 تا 1 میلیون VND بود. علاوه بر این ، او باید بار نگرانی در مورد امور همسرش را به دوش بکشد. این زن بیش از حد مستضعف ، بیش از حد سخت ، و بدون کمک زیادی از همسرش در زندگی ، بی عدالتی کرد

علاوه بر این ، بزرگترین چیز این بود که او در وهله اول فریب خورد تا وارد این ازدواج شود. او ظاهراً دو فرزند از خودش داشت ، اما نگفت که به طور رسمی ازدواج نکرده است.

در همان زمان بسیاری از کاربران آنلاین معتقدند که تصمیم برای طلاق اکنون نکته قابل تأملی است. زن و شوهری که با هم زندگی می کنند باید شادی و خوشبختی داشته باشند ، اما ظاهرا او چنین چیزی را ندارد.

او رازدار بود ، همیشه به دروغ های شوهرش فکر می کرد و از او ناراحت بود. با زندگی در این شرایط ، روش آزادی من و کودک ، احتمالاً فسخ ازدواج بهتر خواهد بود.

یک ثان[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *