[ad_1]

تأیید مشروط واکسن یانسن علیه COVID-19 - عکس 1.

این واکسن “COVID-19 Vaccine Janssen” نام دارد که توسط Janssen Pharmaceutica NV (بلژیک) و Janssen Biologics BV (هلند) تولید شده است.

این ششمین واکسن علیه COVID-19 است که توسط ویتنام با شرایط لازم برای پیشگیری از بیماری های همه گیر تأیید شده است. پنج واکسن از پیش تأیید شده عبارتند از: Comfinaty توسط Pfizer ، A2D1222 توسط AstraZeneca ، Sputnik-V توسط Gamalaya ، Vero-Cell توسط Sinopharm و Spikevax توسط Moderna.

تأیید مشروط واکسن یانسن علیه COVID-19 - عکس 3.

وزارت بهداشت گفت: 9 مورد مرتبط با تأیید واکسن Covid-19 Janssen وجود دارد.

به طور خاص ، این واکسن بر اساس داده های ایمنی ، کیفیت و اثربخشی ارائه شده توسط جانسون و جانسون (ویتنام) شرکت با مسئولیت محدود به وزارت بهداشت ویتنام در 3 ژوئیه و تعهد شرکت تأیید شده است. جانسون و جانسون (ویتنام) از نظر صحت اسنادی که به وزارت بهداشت ویتنام ارائه می شود محدود است.

وزارت بهداشت تأیید کرد که استفاده از COVID-19 Janssen باید از دستورالعمل های وزارت بهداشت ویتنام پیروی کند.

این وزارت به اداره داروهای ویتنام دستور داد مجوز واردات واکسن COVID-19 Jansen را پس از دریافت پرونده شرکت وارد کننده صادر کند. از مقررات قانون مدیریت واردات و کنترل کیفیت واکسن های وارداتی به شدت پیروی کنید.

وزارت علوم ، فن آوری و آموزش وظیفه دارد واحدی را انتخاب کند که صلاحیت ارزیابی ایمنی و اثربخشی واکسن ها را داشته باشد براساس مشاوره هیئت مشاوره در مورد استفاده از واکسن ها و محصولات بیولوژیکی پزشکی وزارت بهداشت. وزارت بهداشت در حین استفاده.

وزارت بهداشت همچنین م theسسه ملی آزمایش واکسن ها و محصولات بیولوژیکی پزشکی را موظف به آزمایش و صدور گواهینامه رایگان گیاه برای واکسن COVID-19 Janssen قبل از استفاده کرد.

وو پنجشنبه[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *