[ad_1]

در شهری با جمعیت 8.4 میلیون نفر ، روی فاکس 81 ساله یکی از 23 نیویورکی خوش شانس است که در یکی از مکانهای تاریخی این شهر زندگی می کند.

فاکس پس از تبدیل شدن به مجری اخبار ، با پیشنهادی روبرو شد که نمی توانست آن را رد کند. این فرصت شما برای زندگی بدون اجاره در King Manor House است ، مکانی تاریخی با مساحت بیش از 44،000 فوت مربع در جامائیکا ، کوئینز ، نیویورک.

فاکس درباره این عمارت که در سال 1806 ساخته شده است ، گفت: “کار من فقط بستن و باز کردن در هر روز است.”

بیش از 30 سال زندگی رایگان در ویلا 2.000 متر مربع - تصویر 2.
بیش از 30 سال زندگی رایگان در ویلا به مساحت 2000 متر مربع - عکس 3.
عکس های داخل عمارت.

فاکس هرگز قراردادی امضا نکرده یا با شرایط خاصی موافقت کرده است ، اما فاکس در 30 سال گذشته کار خوبی انجام داده است.

فاکس برای زندگی در یکی از بزرگترین خانه های بدون حقوق در شهر مجبور به پرداخت هزینه نیست.

فاکس در اواخر دهه 1980 از این فرصت استفاده کرد. در آن زمان همسرش در پارک بروکلین کار می کرد. رئیس او گفت مردم به دنبال شخصی برای زندگی در عمارت King Manor بودند. بنابراین فاکس تقاضای موقعیت کرد.

بیش از 30 سال زندگی رایگان در ویلا 2.000 متر مربع - تصویر 4.

عمارت کینگ مانور زمانی متعلق به روفوس کینگ ، یکی از پنج بنیانگذار قانون اساسی ایالات متحده بود.

فاکس آنقدر خوش شانس بود که در سال 1989 ، به موقع برای بازسازی عمارت ، به اینجا رسید. به لطف این ، فاکس این فرصت را دارد تا “در طراحی مجدد اتاق کارمندان قدیمی -” که در شرف تبدیل شدن به آپارتمان خصوصی وی است ، “مداخله” کند.

آپارتمان فاکس در طبقه 3 واقع شده است و دارای آشپزخانه با یک اتاق ناهار خوری ، یک اتاق مطالعه ، یک حمام و دو اتاق خواب است. در ابتدا ، تیم سازنده قصد بستن آشپزخانه را داشتند ، اما او اصرار داشت که آن را نگه دارد ، حتی اگر زیاد آشپزی نمی کرد.

فاکس بیشتر وقت خود را در دفتر مرکز آپارتمان می گذراند. پنجره ای مشرف به باغ سبز و سرسبز اطراف ساختمان وجود داشت و دیگری پنجره ای مشرف به خیابان پر جنب و جوش جامائیکا.

بیش از 30 سال زندگی رایگان در ویلا 2000 متر مربع - تصویر 5.
فاکس عاشق کتاب است.

قبل از ترجمه Covid-19 ، او از مهمانان بسیاری در این عمارت استقبال کرد. او اغلب آنها را به نوشیدن آبجو ، خوردن ذرت بو داده و تماشای فیلم های تاریخی دعوت می کرد. اما اکنون او تقریباً تنها زندگی می کند. فاکس دو بار طلاق گرفته و ازدواج آنها بدون فرزند است. تنها دوست او با او Super Cat است – گربه وحشی که یک سال و نیم پیش او را بزرگ کرد.

فضای زندگی به راحتی توسط فاکس تزئین شده است. در زیستگاه فاکس هیچ گونه عتیقه یا آثار تاریخی وجود ندارد. او می خواست آنها را در طبقات پایین ساختمان نگه دارد. تلویزیون را در مکان فاکس پیدا نخواهید کرد. وی از سال 1982 که آن را به یک فرد بی خانمان هدیه داد ، از این رسانه استفاده نکرده است.

بیش از 30 سال زندگی رایگان در ویلا 2.000 متر مربع - تصویر 6.
گربه وحشی ، تنها دوست فاکس در این عمارت است.

اما او همیشه لذت را در کتاب ها می یافت. فاکس بیش از 4000 اثر ادبی دارد ، تاریخ … “بیش از حد و هرگز کافی” از مری ترامپ آخرین کتابی است که او می خواند. آنقدر کتاب در آپارتمان وجود داشت که از مجموعه 3200 کتاب کینگ ، صاحب سابق این عمارت پیشی گرفت.

فاکس درباره مجموعه عظیم کتابهایش گفت: “احساس می کنم توسط دوستان احاطه شده ام.” فاکس سیری ناپذیر می خواند و می نوشت. او همیشه یک قلم و یک کاغذ با خود حمل می کند تا یادداشت ها را ثبت کند و مقاطع دایره ای از کتاب را حل کند.

او فقط شبها در یک ساختمان بزرگ مزاحم شایعات شبح نیست.

فاکس با خنده گفت: “تحت آزار و شکنجه؟ تنها چیز ترسناک در این ساختمان من هستم.”

مطابق با VietNamNet[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *