[ad_1]

23 ژوئن 2021 | 16:03

آش رشته گوشت گاو در خیابان Hang Da معمولاً تا ساعت 10 صبح به فروش می رسد. اما از آنجا که مقدار مواد اولیه به موقع آماده نشده بود و مشتریان برای خوردن بیش از حد غذا آمده بودند ، در ساعت 8:30 ، مالک مجبور شد اعلام کند که این عکس موجود نیست.

خیلی شلوغ ، فروشگاه از ابتدای صبح در اولین روز فروش دوباره به پایان رسید - عکس 1.

از ساعت 0:00 در تاریخ 22 ژوئن ، رستوران های هانوی برای فروش در سایت باز هستند. صبح زود ، بسیاری از مغازه ها مملو از مشتری بودند. فروشگاه رشته گوشت گاو در خیابان هانگ دا معمولاً تا ساعت 10 صبح فروخته می شود ، اما امروز به دلیل عدم آماده سازی مواد اولیه و مصرف بیش از حد مشتری برای خوردن ، مالک مجبور شد اعلام کند که عکس ساعت 8:30 صبح فروخته شده است.

خیلی شلوغ ، فروشگاه پس زمینه را از ابتدای صبح در اولین روز فروش دوباره خسته کرده است - عکس 2.

مادر و دختر نگوک نگوین با هم برای صرف صبحانه بیرون رفتند. از شب گذشته ، بعد از اعلام شدن بازگشایی رستوران ، خانم نگوک دو دخترش را به خوردن بن بو هیو دعوت کرد. خانم نگوک هنگام غذا خوردن با خوشحالی گفت: “آنها هر دو در مدرسه غایب بودند ، بنابراین اغلب می خوابیدند. اما امروز من برای صبحانه تماس گرفتم ، بچه ها بلافاصله از خواب بیدار شدند ، بسیار هیجان زده بودند.”

فروشگاه بیش از حد شلوغ ، پس زمینه را از ابتدای صبح در اولین روز فروش دوباره خسته کرده است - عکس 3.

در فروشگاه ورمیشل مارماهی در خیابان Doi Can ، هنوز غذاخوری ها با فاصله از هر میز می نشینند. از ساعت 6 صبح فروشگاه پذیرای مشتریان است در حالی که تا ساعت 8 صبح نزدیک به 100 قسمت از آن فروخته شده است.

خیلی شلوغ ، فروشگاه از ابتدای صبح در اولین روز فروش دوباره به پایان رسید - عکس 4.

خانم Lien (صاحب رستوران) مشغول تهیه غذا بود و گفت: “مهمانان از آمدن و غذا خوردن خوشحال شدند و من را مشتاق پیگیری کردم. فضای رستوران بسیار بهتر و خسته کننده تر از روزهای حذف است.”

خیلی شلوغ ، فروشگاه از ابتدای صبح در اولین روز فروش دوباره به پایان رسید - عکس 5.

در همین حال ، در رستوران معروف Pho Mai در منطقه جمعی Thanh Cong ، بسیاری از مشتریان برای صرف غذا می آیند ، اما فروشگاه برای فروش باز نیست. خانم می گفت: “من تصمیم گرفتم که تمام روز را برای آماده سازی ، شستن ظرف ها ، نظافت منزل ، مرتب سازی مجدد میزها و صندلی ها بگذرانم تا بتوانم فردا برای استقبال از مهمانان آماده شوم.”

خیلی شلوغ ، فروشگاه صبح زود در اولین روز فروش دوباره به پایان رسید - عکس 6.

دای نغیا (خانه ای در دوی کن) مادرش را دنبال می کرد تا صبح غذا بخورد. وقتی رستوران ها غذای خانگی را می فروشند ، پسر هر روز در خانه غذا می خورد. امروز نغیا توسط مادرش اجازه خوردن غذا در بیرون را داشت. پسر فریاد زد: “من خیلی دوستش دارم ، خوشمزه است!”

شلوغی بیش از حد ، فروشگاه از ابتدای صبح در اولین روز فروش دوباره بسته شد - عکس 7.

در یک فروشگاه عکس در خیابان بات دان ، ساعت 9 صبح ، مشتریان هنوز در صف منتظر نوبت خود هستند. داخل خانه میزها پر بود.

خیلی شلوغ ، فروشگاه پس زمینه را از ابتدای صبح در اولین روز فروش دوباره خسته کرد - عکس 8.

امروز صبح ، بسیاری از مغازه ها به دلیل عدم آمادگی هنوز تعطیل بودند. کارمندان خدمات و حتی مالکان هنوز در حومه شهر هستند.

مطابق با اخبار زینگ

  • 0[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *