[ad_1]

لباس های پارچه ای توئد همیشه ظاهری کلاسیک به کاربر می دهند ، اما هنوز هم مدرن ، پیچیده ، حتی “علف لیمو” به نظر می رسد ، رادیوی زنان چند قسمت دیگر. این پیراهن ضروری در کمد لباس ستاره ویتنامی در فصل سرما است. بنابراین بیایید ببینیم چگونه ستاره های ویتنامی در پارچه های توید لباس می پوشند. اطمینان حاصل کنید که پس از تماشای شما می توانید راز مخلوط کردن لباس ها و کت های توئید را نیز بدانید تا آب لیمو به اندازه ستاره های ویتنامی جذاب باشد.

بیاموزید که چگونه ستارگان ویتنامی برای هک کردن فرم برتر خود ، بلکه همچنین برای افزایش امتیازات لوکس خود ، کت های توید می پوشند - عکس 1.

اگر می خواهید یک خانم لوکس شوید ، باید فوراً Thanh Hang را بلد باشید که بلوز نرم و مخلوط با دامن چین دار با رنگ سفید و ملایم به همراه یک ژاکت توئید بی تفاوت دارد. شانه داشتن ظاهری زیبا و زیبا است. علاوه بر این ، او عمدا یک ژاکت با رنگ های صورتی شیرین ، مخلوط با یک کیف دستی از همان لحن را انتخاب کرد تا جوان ترین و زنانه ترین ظاهر را داشته باشد. وقتی نوبت به کوتاهی مو می رسد ، یک مدل موی زیبا با نیمه کراوات انتخاب منطقی برای بدست آوردن زیباترین ظاهر خواهد بود

بیاموزید که ستارگان ویتنامی برای هک کردن فرم برتر خود ، بلکه همچنین برای افزایش امتیازات لوکس خود ، کت های توید می پوشند - عکس 2.

او که هنوز هم مانند Ha Lade دامن چین دار است ، هنگامی که عمداً یک ژاکت توئد پهن ، رنگ های کلاسیک ، کیف های متقابل و کفش های ورزشی تهاجمی را انتخاب می کند تا جوان تر به نظر برسد ، از شخصیت جوانی تری برخوردار است. شخصیت همچنین هنگام پوشیدن قاب های بزرگ چشم گربه ای ، سبک را تکمیل می کند تا لذت بیشتری به شما بدهد

بیاموزید که چگونه ستارگان ویتنامی برای هک کردن فرم برتر خود ، بلکه همچنین برای افزایش امتیازات لوکس خود ، کت های توید می پوشند - عکس 3.

در مواقعی دیگر ، Ha Lade هنگام پوشیدن کت توئید با کمان نسبتاً بزرگ ، و یک کلاه با یک سطل یک خانم کلاسیک رنگارنگ می پوشید تا جلوه آن را شیرین تر و تمیزتر نشان دهد.

بیاموزید که چگونه ستارگان ویتنامی برای هک کردن فرم برتر خود ، بلکه همچنین برای افزایش امتیازات لوکس خود ، کت های توید می پوشند - عکس 4.

برای دختران که ترکیب بالایی ندارند ، بیشتر باید بدنبال لباس های لوکس توئیدی مانند هری وون باشید که بدون هیچ تلاشی می توان آن را به زیبایی پوشید. او ست را با بلوز گلی با لحنی بنفش رویایی مخلوط می کند و در آخر یک کیف کراس کوچک و زیبا به آن اضافه می کند ، چه کار رفتن یا بیرون رفتن زیبا باشد.

بیاموزید که ستاره های ویتنامی برای هک کردن فرم برتر خود ، بلکه همچنین برای افزایش امتیازات لوکس خود ، کت های توید می پوشند - عکس 5.

هنوز هم مجموعه ای یکدست از توید است ، اما لان نگوک هنگامی که عمداً در یک لباس بی ادب لباس می پوشد ، ظاهر سکسی خود را به نمایش می گذارد. او بدون استفاده از لوازم جانبی زیاد ، مدل مویی را با یک دسته کم انتخاب کرد ، و تصویر کلی را دوست داشتنی تر ، شور ، سکسی می کند.

بیاموزید که چگونه ستاره های ویتنامی برای هک کردن فرم برتر خود ، بلکه همچنین برای افزایش امتیازات لوکس خود ، کت های توید می پوشند - عکس 6.

جون وو وقتی جوان و مطلق است که عمداً یک پارچه توئید با آستینهای گشاد و جیب جعبه ای را برای ایجاد حس شخصیت انتخاب کند. او با استفاده از مدل های موی رنگارنگ تر ، مدل موی خود را برای انحراف انتخاب کرد و چهره باریک و تصویر جوان خود را تقویت کرد.

بیاموزید که ستاره های ویتنامی برای هک کردن فرم برتر خود ، بلکه همچنین برای افزایش امتیازات لوکس خود ، کت های توید می پوشند - عکس 7.

کسانی که هم شخصیت و هم سبک مدرن را دوست دارند وقتی Lan Khue یک تی شرت مخلوط با شلوار جین و یک ژاکت توئید رنگارنگ بپوشد ، لباس آنها را دوست خواهد داشت. کیف صلیبی و قاب بزرگ ، مادر و کودک را جالب تر و پویاتر نشان می دهد

بیاموزید که ستاره های ویتنامی برای هک کردن فرم برتر خود ، بلکه همچنین برای افزایش امتیازات لوکس خود ، کت های توید می پوشند - عکس 8.

تو هائو وقتی از کت توئید و سوتینی استفاده می کند که کمر بی تفاوت خود را نشان می دهد ، شخصیت زیادی دارد. او همچنین شلوارک و کفش ورزشی را مخلوط می کند. ست Tu Hao از ظرافت یک ژاکت توئید برخوردار است و به جوانان شلوار جین ، کفش های ورزشی که جذابیت جالبی را به وجود می آورد ، فردیت جوانی می بخشد.

بیاموزید که ستاره های ویتنامی برای هک کردن فرم برتر خود ، بلکه همچنین برای افزایش امتیازات لوکس خود ، کت های توید می پوشند - عکس 9.

وقتی شما خیلی تنبل هستید و نمی توانید لباس ها را با هم مخلوط کنید ، نمی توانید خوب لباس بپوشید ، می توانید ین ترانگ را یاد بگیرید. یک تی شرت با دامن و یک ژاکت توئید بپوشید ، برت و گوشواره های گرد اضافه کنید تا لباس های شیک داشته باشید.

بیاموزید که چگونه ستارگان ویتنامی برای هک کردن فرم برتر خود ، بلکه همچنین برای افزایش امتیازات لوکس خود ، کت های توید می پوشند - عکس 10.

دونگ Nhi به آرامی با یک لباس راحت و شلوار لباس ، اضافه کردن یک ژاکت توئید بیرونی ، تصویر او بسیار لوکس تر است.

بر[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *