[ad_1]

اگر در گذشته ، وقتی دبیرستان و دبیرستان بودید ، فقط می توانستید به مدرسه بروید و با آنها بازی کنید ، اکنون بچه های دبستان شروع به نوشتن نامه های عاشقانه عاشقانه به “عزیزان” کرده اند. !!

به تازگی ، شهروندان در حال ارسال یک سری پیام از 2 دانش آموز دبستانی هستند که در کلاس چت می کنند. از آنجا که اجازه صحبت خصوصی نداشتند ، این دو دختر به راحتی نامه هایی به یکدیگر نوشتند و برای سهولت در خواندن مجدد ، جوهر را تقسیم کردند!

با توجه به محتوای مقاله کشف نشده ، به نظر می رسد دختری به نام خانه لی از همکلاسی خود عصبانی است. پسر نیز بسیار باانگیزه ، همیشه دلگرم کننده و به بیان ملایم ، حتی “تملق” را با تعارف بی گناه فراموش نمی کند: “خان لی ، تو خیلی ناز هستی” ، “من واقعاً تو را دوست ندارم. هاها ، شوخی می کنم.”

این پسر حتی طبق آهنگ Binz روند را جلب کرد: “من می خواهم تو را ببندم ، او را به خانه بیاورم ، فقط برای دیدن او.”

این زوج اصلی به یکدیگر پیام می دادند و بزرگترها وقتی می خوانند می گویند: بچه ها خیلی سریع رشد می کنند!  - تصویر 1

متن “پیام” های این زوج از دبستان

این زوج اصلی به یکدیگر پیام می دادند و بزرگترها وقتی می خوانند می گویند: بچه ها خیلی سریع رشد می کنند!  - تصویر 2
این زوج اصلی به یکدیگر پیام می فرستند و بزرگترها وقتی می خوانند می گویند: بچه ها خیلی سریع رشد می کنند!  تصویر 3

خواندن بزرگسالان نیز احساس “خجالت” می کند!

مشخص است که این نامه به طور تصادفی توسط خواهر دانشجو هنگام نظافت منزل دیده شده است. این نامه پس از انتشار در شبکه های اجتماعی مورد توجه بسیاری قرار گرفت. همه از سبک دست خط سنتی خندیدند و درعین حال با عشق به سن مدرسه همدردی کردند.

اما از طریق این داستان ، والدین باید توجه زیادی داشته باشند ، اگر فرزندان آنها می دانند چگونه زود عاشق شوند ، در آن زمان نباید بلافاصله یا به شدت ممنوع شوند. چون اگر این کار را بکنیم ، این فقط باعث ترس بچه ها می شود ، جرات نکنید مستقیماً با والدین صحبت کنید.

اکنون کودکان از نظر روانشناختی زود رشد می کنند ، بنابراین والدین نیاز به آموزش اولیه برای فرزندان خود دارند. شما باید درک کنید که هر حالت باید در یک حد خاص تنظیم شود. والدین باید خوب و بد احساسات فرزندان خود را تجزیه و تحلیل کنند ، مهارتهای شخصی را به طرز ماهرانه ای فرا بگیرند تا به آنها در مورد سبک زندگی و رفتارشان مشاوره دهند.

به گفته روشنفکران جوان[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *