[ad_1]

به دنبال تعطیلی موقت فرودگاه ون دون ، اداره هواپیمایی اعزامی سریع را درخواست کرد و درخواست ضد کوپید COVID-19 را داد - عکس 2.

ارزیابی وضعیت اپیدمی به منظور تقویت اجرای دقیق اقدامات پیشگیری و کنترل بیماریهای همه گیر COVID-19 در دوره فعلی ، به ویژه در سال جدید قمری Tan Suu ، به منظور پیشگیری از بیماری اپیدمی ، به طور پیچیده ادامه دارد ، سازمان ها و واحدها به اجرای دقیق اقدامات برای اطمینان از ایمنی و جلوگیری از شیوع بیماری ، عدم شیوع بیماری در جامعه در حین فعالیت های حمل و نقل ، کاملاً ذهنی نیستند ، متعجب هستند.

فرودگاه ها همچنان توزیع ، نظارت و یادآوری می کنند که همه کارمندان ، کارمندان ، کارگران و مسافران از ماسک مناسب در منطقه ترمینال و وسایل نقلیه مسافری استفاده می کنند. دمای بدن را بررسی کنید ضد عفونی کننده مناسب دست با صابون یا محلول ضد عفونی کننده (با حداقل 60٪ الکل).

مسافران را با علائم غیر معمول فوراً شناسایی کنید تا مراتب را از طریق پیگیری به آژانس های پزشکی صالح اطلاع داده و نسبت به رعایت مقررات اقدام کنید. در همان زمان ، تجهیزات و مناطقی را که در معرض خطر هستند در منطقه فرودگاه مرتباً تمیز و ضدعفونی کنید تا شیوع بیماری های همه گیر را به حداقل برسانید.

سازمان هواپیمایی کشوری ویتنام همچنین از شرکتهای هواپیمایی خواسته است تا از همه مسافران بخواهند قبل از سوار شدن و در حین پرواز ، خصوصاً با ماسک ، مقررات پیشگیری و کنترل بیماریهای همه گیر را رعایت کنند. مطابق با اسناد راهنمای کمیته راهنمای ملی کنترل و پیشگیری از بیماری ها (COVID-19) و وزارت بهداشت ، کاملاً با مقررات مربوط به سازمان اسکان و انزوای پزشکی برای خدمه پرواز مطابقت داشته باشید.

پس از تعطیلی موقت فرودگاه ون دون ، اداره هواپیمایی با ارسال یک محموله سریع ، درخواست ضد کوپید COVID-19 - عکس 3.

فرودگاه بین المللی ون دون به سرعت در حال منطقه بندی ، ردیابی و جلوگیری از عفونت ویروس SARS-CoV-2 است. عکس: چی سه

پیش از این ، اداره فرودگاه شمالی مجبور شد تصمیم بگیرد که فرودگاه وان دونگ را به طور موقت 24 ساعته ، از ساعت 12 ظهر 28 ژانویه تا 12 ظهر 29 ژانویه تعطیل کند.

آقای ترن هوای فوونگ ، رئیس سازمان فرودگاه های شمالی ، گفت: “تعطیلی 24 ساعته فرودگاه تحت هدایت اداره بندر است ، اداره بندر به اداره هواپیمایی گزارش داده است ، و این اداره نیز رسما به وزارت حمل و نقل گزارش داده است.

تعطیلی موقت فرودگاه ون دون برای جلوگیری از خطر انتقال بیماری (در صورت وجود) ، همراه با فرودگاه و آژانس های بهداشتی برای اتخاذ تدابیری برای جلوگیری از شیوع بیماری ، ضد عفونی تجهیزات و امکانات مناسب برای فرودگاه.

همه پروازها از / صبح 28 ژانویه به / از فرودگاه ون دون به طور موقت به سایر فرودگاه های اطراف منتقل شدند.

این شرکت هواپیمایی سطح پیشگیری از بیماری همه گیر COVID-19 را افزایش داده است

با توسعه پیچیده COVID-19 ، گروه هواپیمایی ویتنام (شامل اعضای هواپیمایی ویتنام ، خطوط هوایی Pacific و VASCO) اقدامات پیشگیری از بیماری را به سرعت در سراسر کشور تشدید کرد.

برای پروازهایی که توسط های فونگ انجام می شود ، هواپیمایی ویتنام از ساعت 0:00 در تاریخ 29 ژانویه 2021 ، سطح پیشگیری از بیماری را از 1 به 3 افزایش می دهد.

بر این اساس ، علاوه بر اندازه گیری دما ، اعلامیه پزشکی و پوشاندن لباس برای همه مسافران در پرواز ، ممکن است مسافران در حداکثر فاصله اسکان داده شوند.

پروازهای ترک شده از های فونگ غذا فقط نوشیدنی سرو نمی کند. دستمال مرطوب ضد باکتری شرکت هواپیمایی ویتنام در دسترس تمام مسافران این پرواز است.

هواپیمایی ویتنام برای سوار و پیاده شدن از قطار از آسانسور برای مسافران و خدمه استفاده می کند. هواپیما بلافاصله پس از پرواز به Da Nang ، Tan Son Nat در پارکینگ پارک شده و ضد عفونی شد. سالن های کاری نیز باید در آن پذیرایی شوند.

نهت تن

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *