[ad_1]

بعد از ظهر 3 ژانویه ، اطلاعات از فرماندهی پلیس منطقه Than Xuan (هانوی) گزارش داد که نیروهای صالح یک راننده وانت را که به مرد جوان حمله کرده بود به دلیل فشار دادن وی برای توقف چراغ قرمز تحت فشار قرار داده بود ، دستگیر کرده است. در حال حاضر پلیس برای روشن شدن پرونده ، مظنون را از لائو کای به هانوی می برد.

یک راننده وانت به مرد جوانی به نام لانگ (48 ساله) حمله کرد که یک کار مستقل است.

این فرد همچنین اطلاعاتی را که در شبکه های اجتماعی منتشر شده مبنی بر اینکه راننده کامیون یک ستوان پلیس است که در تیم پلیس جنایی کار می کرد (پلیس منطقه Than Xuan) تکذیب کرد.

“برای کسانی که اطلاعات نادرست را بصورت آنلاین ارسال می کنند و می گویند مظنون پلیس جنایی شهرستان است و بر صنعت پلیس تأثیر می گذارد ، ما محکم آنها را جستجو و مجازات خواهیم کرد.” فرمانده پلیس منطقه ژوان تایید کرد.

راننده را وادار کنید تا به مردم بخاطر یادآوری متوقف شود که انتظار طولانی مدت چراغ قرمز را متوقف کنند - تصویر 1

راننده خودروی تویوتا به شخص دیگری حمله کرد. عکس برش خورده از یک کلیپ

پیش از این ، طبق گزارش آقای TA ، حدود ساعت 8.15 بعد از ظهر در تاریخ 31 دسامبر سال 2020 ، هنگامی که او در حال رانندگی با یک ماشین بود تا شما را به Khuat Duy Tien برساند ، یک ماشین تویوتا با BKS 29C-583 ظاهر شد. xx ماشین شما نمی تواند در گوشه و کنار حرکت کند پس از چند بار چرخش با چراغ قرمز ، تویوتا هنوز یکی یکی حرکت می کرد و باعث می شد صف طولانی اتومبیل های عقب که قادر به استارت نیستند ، بلند بلند به نظر برسد. آقای TA با دیدن پارک شدن و توقف یک ماشین تویوتا جاده را دچار تنش کرده است ، نزدیک شد و درب شیشه را زد تا به راننده داخل آن یادآوری کند که به حرکت ادامه دهد تا جاده را مسدود نکند.

با این حال ، هنگامی که او از ماشین تویوتا پیاده شد ، راننده بلافاصله با دست او را زد و به سر آقای TA در کاپوت زد. بدون توقف ، راننده خودروی تویوتا با زانو و آرنج بارها به سینه ، کمر و گردن وی برخورد کرد.

پس از حمله راننده تویوتا سوار ماشین شد و در را قفل کرد. آقای TA بلافاصله وسیله نقلیه را برای جلوگیری از حرکت آن متوقف کرد و گفت که برای مقابله با پلیس با پلیس تماس می گیرد. بلافاصله یک راننده تویوتا که شیئی به طول حدود 10 سانتی متر در دست داشت از ماشین پیاده شد ، به سمت جسم کنار یقه خود دوید و آقای TA را مجبور به زانو زدن کرد. وقتی دید آقای TA از دست خود برای پوشاندن صورتش استفاده می کند ، راننده با استفاده از دست دیگر خود سر خود را به پایین فشار می دهد ، به صورت زانو می زند و باعث می شود که آقای TA پیشانی خود را زخمی کند ، دندان سپس مرد و نزدیکانش سوار ماشین شدند و رفتند.

راننده را وادار کنید تا برای یادآوری به مردم ضربه بزند تا انتظار طولانی مدت چراغ قرمز را متوقف کنند - تصویر 2.

تصویر یک وانت در حال رانندگی با یک مرد جوان به شما یادآوری می کند که ماشین را برای مدت طولانی متوقف کنید

“تصادف خیلی سریع اتفاق افتاد ، بنابراین دو دوست که من را همراهی کردند نتوانستند متوقف شوند. سپس آنها به من کمک کردند تا یک فیلم تهیه کنم و از صحنه تصادف فیلمبرداری کنم. این اولین باری است که با این راننده آشنا می شوم ، نه قبل من می خواهم پلیس در مورد فردی که به من حمله کرده تحقیق و روشن کند تا مطابق با مقررات عمل کند. “، او می گوید

طبق اطلاعات اداره پلیس راهنمایی و رانندگی (وزارت امنیت عمومی) ، خودروی تویوتا در مورد هیئت نظارت 29C – 583.95 متعلق به خانم VQH است (ساکن Phuong Mai ، منطقه دونگ دا ، هانوی). این خودرو در سال 2016 تولید شده است ، در 17 مه 2016 ثبت شده است.

به ویژه ، طبق گفته آقای TA ، در 2 ژانویه یک غریبه به او پیامی فرستاد که می خواهد همه پست های شبکه های اجتماعی مربوط به حمله خود را حذف کند. صبح روز 3 ژانویه ، آقای TA کل پرونده را به خدمات پلیس تحقیقات پلیس منطقه Than Xuan گزارش داد تا نیروهای صالح را بررسی و روشن کند.

نهت تن

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار در طول روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *