[ad_1]

تصور کنید ، یک بار که یک شب بیدار می شوید ، به شما اطلاع می دهند که با ده ها میلیون دلار “از آسمان سقوط” میلیونر شده اید. این تعجب بسیار بزرگی بود که همه آرزو می کردند “اگر فقط این شخص من بودم”. مخصوصاً وقتی در شب سال نو اتفاق افتاد ، غیر قابل مقایسه بود …

این داستان بسیار شاد سال نو از دختری 20 ساله در شهر Vaga Vaga ، نیو ساوت ولز ، استرالیا است.

برای سرگرمی یک قرعه کشی بخرید و در شب سال نو با دوستان خود بیرون بروید ، دختر 20 ساله سال نو را با پاداش بیش از 200 میلیارد VND جشن می گیرد - عکس 1.

تصویر.

طبق گفته رسانه های این کشور ، فقط حدود 1 ساعت پس از شب سال نو در سال 2020 ، برای دیدار با 2021 با امیدهای جدید ، این دختر ناشناس کشف کرد که سال جدید به عنوان یک میلیونر شدن آغاز شده است زیرا او برنده جایزه قرعه کشی شد پاور بال به ارزش 9.8 میلیون دلار – معادل 226 میلیارد دلار.

بلیط او حتی ثبت نشده بود ، بنابراین سازمان دهندگان Lott نتوانستند در طول شب مستقیماً با او تماس بگیرند. آنها حتی باید از رسانه ها بخواهند اطلاعاتی را منتشر کنند ، از همه بخواهند بلیط قرعه کشی خریداری شده را بررسی کنند ، زیرا آنها می دانند کجا جایزه را می گیرند. سپس دختر به طور فعال در شب سال نو با The Lott تماس گرفت.

برای سرگرمی یک قرعه کشی بخرید و در شب سال نو با دوستان خود بیرون بروید ، دختر 20 ساله سال نو را با پاداش بیش از 200 میلیارد VND جشن می گیرد - عکس 2.

تصویر.

او به The Lott گفت: “باورم نمی شود. از همه شما متشکرم. خیلی طولانی شده است! من نمی توانستم زیاد بخوابم.” “من بعد از شب سال نو با دوستانم بیرون رفتم. پیامی از طرف برگزارکننده دیدم ، بنابراین باید سعی کنم چیزی را در کیفم پیدا کنم. بلیط خود را دیدم و فکر کردم که ممکن است نتیجه مثبت باشد. بلیط ها را در برنامه بررسی کردم ، اما در ابتدا نمی دانستم چقدر درآمد کسب خواهم کرد. من مجبور شدم از دوستم بخواهم که آن را بررسی کند. شگفت آور است! “

وی گفت این بلیط احتمالاً سومین بلیط Powerball است که تا به حال خریده است. وی گفت: “من فقط فکر کردم آخر سال است و باید شانسم را امتحان کنم.”

این زن گفت اگرچه نزدیک به 10 میلیون دلار به خانه آورده است ، اما گفت که به موقع خوابیدن اولویت اصلی سال نو است. وی گفت: “من واقعاً فقط به کمی خواب احتیاج دارم.” نمی دانم دقیقاً با این جایزه بزرگ چه کار خواهم کرد. من می نشینم و یک طرح مشخص می کنم. تنها چیزی که می دانم این است که زندگی من واقعاً تغییر خواهد کرد! این یک راه عالی برای شروع سال 2021 است! “

بلیط قرعه کشی را برای سرگرمی بخرید و سپس با دوستان خود به سال نو بروید ، دختر 20 ساله سال نو را با پاداش بیش از 200 میلیارد VND جشن می گیرد - عکس 3.

این زن بلیط برنده شدن خود را از Loto Lucky Crow Lotto در Wagga Wagga Marketplace خریداری کرد.

دیوید ریتر ، مالک Lucky Crow Lotto ، گفت که این اولین کالای برنده ای است که آنها فروخته و “راضی” هستند.

دیوید گفت: “کلاغ نمادی از Wagga Wagga است ، به همین دلیل است که ما به فروشگاه خود Lucky Crow Lotto می گوییم. بسیار خوب است که ببینیم چطور خوشبختی به یک ساکن Wagga Wagga می رسد.”

منبع: دیلی میل

LT[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *