[ad_1]

سوسک ها از هر کجا رد می شوند ، یک علامت خاص گونه مانند مدفوع ، بزاق و چندین قسمت از بدن بر جای می گذارند که مانند سوسک می افتند.

مانند حشرات کنه ، قسمت سوسک حاوی پروتئین ها و مواد حساسیت زا است که می تواند باعث حساسیت پوستی یا علائم آسم شود.

به طور خاص ، سوسک ها حاوی تعداد زیادی هاگ قارچ هستند که هاگ های قارچی هوایی آنها باعث آسم می شوند.

پس از خوردن این میوه ، پوسته را دور نریزید ، زیرا اگر آن را در آشپزخانه قرار دهید ، سوسک ها از ترس از دست دادن عسل فرار می کنند - عکس 1.

نانوایان در شرایط گرم به خصوص در مکانهایی که درجه حرارت بالاتر از 21 درجه سانتیگراد است زندگی می کنند و بهترین رشد را دارند.

نانوایان بیماری زا نیستند ، بلکه یک محصول میانی برای انتقال و شیوع تعدادی از بیماری ها مانند اسهال ، اسهال خونی ، وبا ، جذام ، طاعون ، حصبه … هستند.

علاوه بر این ، تخمهای کرم روده را نیز تخمگذاری می کند ، بسته به درجه باعث تحریک آلرژیک ، خارش ، درماتیت ، پلکها و سایر اختلالات تنفسی می شود.

پس از خوردن این میوه ، پوسته را دور نریزید ، زیرا اگر آن را در آشپزخانه قرار دهید ، سوسک ها از ترس از دست دادن عسل فرار می کنند - عکس 2.

سوسک ها از بوی پوست پرتقال متنفرند

بنابراین بیرون راندن آنها از خانه امری بسیار ضروری است. اما چگونه می توان بدون استفاده از مواد شیمیایی مضر از شر آنها خلاص شد؟ حالا از پوست پرتقالی که معمولاً هنگام خوردن پرتقال پوست می گیریم استفاده کنید.

پوست پرتقال را به جای کابینت آشپزخانه ، انبار غذا قرار می دهید … بسیاری از سوسک های عجیب می ترسند و فرار می کنند!

پس از خوردن این میوه ، پوست را دور نریزید ، زیرا اگر آن را در آشپزخانه قرار دهید ، سوسک ها از ترس از دست دادن عسل فرار می کنند - عکس 3.

برای دفع سوسک ها می توانید پوست پرتقال را خشک کنید

روش دیگر ، شما می توانید پوست پرتقال خشک شده را خشک کرده و بسوزانید ، که بطور همزمان عطر و بویی دلپذیر منتشر می کند و سوسک ها را به طور موثر دفع می کند. علاوه بر این ، این ماده در معطر سازی سوسک ها بسیار مثر است.

زنبق (شما)[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *