[ad_1]

به گفته گروه اطفال ، بیمارستان دوستی دونگ هوی ویتنام و کوبا (کوانگ بین) ، بخش اطفال هر روز 130 تا 150 بیمار اطفال را پذیرا می شود و به 170 مورد بستری می رسد ، در حالی که این بخش تنها 120 تخت دارد. در بخش اطفال این بیمارستان ، تعداد كودكانی كه به علت بیماری تنفسی و تب بستری شده اند ، دو برابر شده است ، 3 برابر در مقایسه با روزهای طبیعی ، این بخش تقریباً شلوغ است. در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ، تعداد بیماران اطفال 1.5 برابر افزایش یافته است ، بیمارستان مجبور شده است تعداد بیشتری تخت را نسبت به سایر بخشها برای خدمات درمانی بستری افزایش دهد.

کوانگ بن: سالمندان ، کودکان خردسال به دلیل برودت هوا در بیمارستان بستری می شوند - عکس 1.

تعداد کودکان در هوای سرد اسکان داده شد.

بیشتر کودکانی که در بیمارستان بستری می شوند دارای بیماری های تنفسی و اسهال ناشی از آب و هوای بد هستند. تعداد کودکان خردسال قسمت بزرگی است و بسیاری از کودکان تب دارند که برطرف نمی شود ، گلودرد ، تب ویروسی ، اسهال.

نگران سلامتی نوه خود ، خانم مای تی هائو ، از شهرداری های نین ، منطقه Quang Ninh ، استان Quang Binh ، گفت: “برادرزاده من امسال 2 ساله است. خانواده ام شب ها لباس های بسیار گرم می پوشیدند ، اما چون سلامتی من ضعیف بود و هوا بسیار سرد بود ، وی به شدت بیمار شد و در بیمارستان بستری شد.

خانم هائو گفت: “هوا به قدری سرد و مضر است که نه تنها برادرزاده من بلکه بسیاری از فرزندان مجبور به بستری شدن در بیمارستان می شوند. از آنجا که بیمار بیش از حد شلوغ است و تعداد کافی تخت بیمارستان وجود ندارد ، برادرزاده من مجبور است با یک کودک دیگر دراز بکشد.” .

کوانگ بن: سالمندان ، کودکان خردسال به دلیل برودت هوا در بیمارستان بستری می شوند - عکس 2.

متخصصان اطفال در بیمارستان دوستی دونگ هوی ویتنام و کوبا به والدین توصیه می کنند که با پوشیدن غذای گرم کافی ، خوردن غذاهای مقوی و اجتناب از بیرون رفتن کودکان بدون پوشاندن ماسک ، فرزندان خود را گرم نگه دارند. والدین باید توجه ویژه ای به پوشیدن لباس گرم برای کودکان داشته باشند ، زیرا اگر آنها بیش از حد لباس بپوشند ، عرق کودکان دوباره جذب بدن می شود و باعث سرماخوردگی می شود ، تعداد زیادی.

دکتر فام تی نگوک خان ، رئیس بخش اطفال در بیمارستان دوستی ویتنام و کوبا دونگ هوی ، گفت که سرمای ناگهانی هوا شرایط مطلوبی را برای توسعه دو گروه از بیماری های تنفسی و بیماری های ویروسی ایجاد می کند. بیمارانی که در آن زمان در بیمارستان بستری بودند بیشتر بزرگسالان و کودکان خردسال بودند.

“هوای سرد کودکان را بسیار مستعد ابتلا به بیماری می کند. والدین باید گرم شوند ، سلامتی و مقاومت خود را بهبود ببخشند. کودکان باید طبق توصیه های وزارت بهداشت ، واکسن ها کاملاً واکسینه شوند. این لطفا به کودک کمک کند تا از نظر سلامتی رشد کند ، برای محدود کردن بیماری ها ، تقویت مقاومت کودک “، گفت دکتر هان.

کوانگ بن: سالمندان ، کودکان خردسال به دلیل برودت هوا در بیمارستان بستری می شوند - عکس 3.

علاوه بر کودکان ، افراد مسن نیز تحت تأثیر تغییر زمان قرار می گیرند.

علاوه بر کودکان ، افراد مسن نیز تحت تأثیر تغییر زمان قرار می گیرند. هوای سرد باعث می شود بسیاری از افراد مسن سطح بالاتری از بیماری های مفاصل ، قلب ، فشار خون را داشته باشند ….

آقای لای تان گیائو از کمون کوانگ فو ، شهر دونگ هوی ، با بیان دلیل بستری شدن در بیمارستان ، گفت: “من یک ساله هستم که سابقه بیماری تنفسی ، بیماری قلبی و فشار خون دارم. به دلیل سرما ، سلامتی من تحت تأثیر قرار می گیرد. در این مدت من اغلب سرفه می کنم ، در تنفس مشکل دارم ، اگرچه مدتهاست که با طب سنتی تحت درمان قرار می گیرم ، بیماری من از بین نمی رود ، بنابراین مجبور می شوم در بیمارستان درمان شوم.

پزشکان توصیه می کنند که افراد مسن از شوک گرمایی در زمستان اجتناب کنند (خیلی زود یا خیلی دیر به ورزش نروند) ، از ورزش بیش از حد شدید ، گرم ماندن ، خوردن غذاهای مقوی و رژیم ورزشی مناسب خودداری کنند.

دکتر دیپ ون کوانگ ، معاون قلب ، ویتنام – بیمارستان دوستی کوبا ، دونگ هوی ، همچنین به همه توصیه می کند که بدن خود را گرم نگه دارند ، به خصوص گردن ، دست ها و پاها ، و بیرون رفتن هوا را هنگامی که هوا خیلی سرد است ، محدود کنند. گل میخ بعلاوه ، بیماران نباید خودسرانه بیماری را در خانه معالجه کنند بلکه باید در مواردی که بیمار هستند به مراکز درمانی مراجعه کنند تا سریعاً معاینه ، مشاوره و معالجه شوند.

هون ترون[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *