[ad_1]

در حال حاضر ، خبرهایی که Huynh Hieu Minh در حال پیوند دوباره عشق قدیمی خود است ، Ly Phi Nhi در فصل 2 نمایش “Sisters bians off the wind” در فصل 2 و واکنش “خشمگین” اخیر Angelababy ، توجه مردم و همچنین رسانه ها را به خود جلب کرده است.

پس از این آشفتگی ، کاربران شبکه با Ly Phi Nhi تماس گرفتند ، وی گزارش داد که Angelababy یک قدم کوچک در داستان عشق او است و Huynh Hieu Minh ، Huynh Hieu Minh همچنین در مورد همسرش صحبت کرد. پست Huynh Hieu Minh برای تأیید اینکه Angelababy خردسال نیست ، در حال حاضر در رتبه 3 جدول کلمات کلیدی بیشتر جستجو شده Weibo قرار دارد.

برخلاف اقدام سرد همسرش ، هوین هیو مین این موضوع را دوباره تأیید کرد - عکس 1.

Huynh Hieu Minh صحبت کرد و تأیید کرد که همسرش کوچک نیست ، در بهترین کلمات کلیدی رتبه 3 را از آن خود کرد.

برخلاف عمل سرد همسرش ، هوینه هیو مین دوباره این موضوع را تأیید کرد - عکس 2.

هوینه هیو مین

به ویژه ، در صفحه شخصی ، Huynh Hieu Minh توضیح داد که: “این برنامه قبلاً 3 قسمت را ضبط کرده است ، این عبارتی که من در نمایش گفتم ، امروز قبل از پخش می خواهم دوباره بگویم! زیرا باعث احترام به هر زنی می شود و در عین حال جذابیت زنان را به ما نشان می دهد “.

Huynh Hieu Minh اضافه کرد: “اگر نگرانی های همه فقط در اینجا متوقف شود ، این ابتدا به خانواده من صدمه خواهد زد ، و سپس به افرادی که به این مرحله احترام می گذارند صدمه می زند ، بهای عرق های بیشمار خواهران را پرداخت می کنم. این می خواهد برای تاریخ خود مورد توجه قرار گیرد ، نه به عنوان پیش زمینه برای دیگران .

در عین حال ، این موضوع شخص آسیب دیده را نیز آزار می دهد ، او زندگی خود را دارد ، نباید روی این نوع موضوعات صحبت کند. از نظر من ، هر خواهر حاضر در این صحنه شایسته احترام است و شایسته برخورد عادلانه است. این نمایش اصلی انرژی است ، خواهران نخبه زیادی وجود دارد ، لطفا به آنها توجه کنید. “.

بر خلاف عمل سرد همسرش ، هوینه هیو مین دوباره این موضوع را تأیید کرد - عکس 3.

علاوه بر این ، بازیگر مرد همچنین تأیید کرد که همسر “شخص سوم” در این موضوع نیست: “من باید در اینجا بگویم که کودک سه گانه نیست ، شایعات کاملاً جعلی است ، اجازه ندهید افراد در شبکه عمدا سو advantage استفاده کنند و به خانواده من آسیب برسانند!

برای سالهای طولانی ، من نیازی به تکرار این حرفها احساس نمی کنم ، زیرا نمی خواهم افراد بیشتری از آن برای جلب توجه استفاده کنند ، اما امروز مجبورم آن را بگویم زیرا واقعاً این کار را کردیم. کافی. خانواده همیشه آخرین حد من است! از این به بعد ، واقعاً امیدوارم همه از آسیب رساندن به خانواده من دست بردارند !!! “.

خبرنگار[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *