[ad_1]

غذاهای پنیر پخته همیشه جذاب هستند زیرا هم غنی و معطر هستند و هم محبوب ترین آنها ماکارونی پخته شده ، رشته فرنگی پخته شده است … با این وجود می توانید ظرف برنج سرد خود را به یک کیک پنیر تبدیل کنید. فردا خوشمزه و خوشمزه است ، اما ساخت آن آسان است. با حدود 250 گرم برنج سرد ، شما به یک تخم مرغ ، گوجه فرنگی ، کمی پیاز ، 30 گرم مخلوط هویج ، ذرت و نخود نیاز دارید – یافتن همه این مواد آسان است. علاوه بر این ، پنیر موزارلا یک امر ضروری است.

برنج سرد را به پنیر پخته تبدیل کنید - عکس 2.

دستورالعمل های دقیق در مورد چگونگی انجام آن. ویدئو: لانفان

ابتدا تخم مرغ ها را درون برنج قرار دهید. شما باید از برنج پخته شده کمی خشک استفاده کنید ، این غذا خوشمزه تر از برنج پخته شده نرم و نرم است. سپس گوجه فرنگی و پیاز خرد شده و سپس مخلوطی از هویج ، ذرت و لوبیا را بریزید. هم بزنید کمی نمک اضافه کنید تا مزه دار شود ، هم زدن را ادامه دهید تا ادویه نفوذ کند. سپس کمی روغن در قابلمه داغ بریزید. توجه داشته باشید ، از روغن پخت و پز زیاد استفاده نکنید ، به راحتی بیمار می شوید. برنج را ریخته ، محکم به کف ظرف فشار دهید. روی آن را با یک لایه نازک سس گوجه فرنگی یا سس گوجه فرنگی بپوشانید. ژامبون یا سوسیس را به دلخواه مرتب کنید. در آخر ، روی آن را با یک لایه پنیر موزارلا خرد شده بپوشانید ، آن را بپوشانید و روی حرارت ملایم بپزید تا از سوختن آن جلوگیری شود.

آنرا بپزید تا پنیر ذوب شود و پنیر در فر پخته شود ، اما نیازی به فر نیست. زمان پخت و پخت فقط 30 دقیقه است ، کاسه برنج مانند یک چیزکیک عجیب است ، اما کاملاً آشنا است زیرا برنج در وسط طعم کمی شبیه برنج سرخ شده Duong Chau دارد. برنج نرم مخلوط با نخود ، ذرت شیرین ، هویج … ، با طعم کمی ترش گوجه فرنگی ، سس کچاپ ، با گوشت سرد و پنیر چرب ، مناسب برای بزرگسالان و کودکان.

مطابق با ستاره[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.