[ad_1]

12 ژانویه 2021 | 17:22

GiadinhNet – اگرچه هوای شدید باعث ایجاد یخ و برف می شود و صحنه ای شاعرانه مانند اروپا ایجاد می کند ، اما این چیزی است که کشاورز لائو کای نمی خواست ، زیرا همه سبزیجات به شدت آسیب دیده بودند.

این روزها برف آسمان Bat Xat ، Lao Kai را پوشانده و دمای هوا در شب به منفی 2 درجه می رسد.

همچنین ، از آنجا که طبیعت زیبایی مانند آسمان اروپا درست در ویتنام در حال ظهور است ، بسیاری از گردشگران در هانوی و میدلندهای شمالی صدها مایل را برای “لذت بردن” از این صحنه تماشایی طی کرده اند.

عکس های گرفته شده از گزارش در مورد مسائل خانوادگی و اجتماعی:

فیلم ویدئویی: کشاورز اهل لائو کای یخ موجود در محصولات را جدا می کند. (ویدئو: Vuong Phien).

عکس: سفید پوشیده از برف ، لائو کای به زیبایی اروپا بود ، کشاورز دوباره فریاد زد ، و صدمات زیادی به سبزیجات وارد کرد - عکس 3.

تصویر برف سفید در آسمان Bat Xat ، Lao Kai.

عکس: سفید پوشیده از برف ، لائو کای به زیبایی اروپا بود ، کشاورز دوباره فریاد زد ، و صدمات زیادی به سبزیجات وارد کرد - عکس 4.

صحنه در کمون Y Ty ، محله بت هت ، لائو کای به زیبایی آسمان زیبا و شاعرانه است.

عکس: سفید پوشیده از برف ، لائو کای به زیبایی اروپا بود ، کشاورز دوباره فریاد زد ، و صدمات زیادی به سبزیجات وارد کرد - عکس 5.

برف سفید برای بازدیدکنندگان جالب است ، اما کشاورز در اینجا گریه می کند زیرا همه محصولات به شدت آسیب دیده اند.

عکس: سفید پوشیده از برف ، لائو کای به زیبایی اروپا بود ، کشاورز دوباره فریاد زد ، و صدمات زیادی به سبزیجات وارد کرد - عکس 6.

باغ سبزی Sung A Duoc خانواده وی (27 ساله ، در دهکده Nhiu Cu San ، کمون Y Ty ، Bat Xat) پوشیده از برف بود.

عکس: سفید پوشیده از برف ، لائو کای به زیبایی اروپا بود ، کشاورز دوباره فریاد زد ، و صدمات زیادی به سبزیجات وارد کرد - عکس 7.

آقای Sung A Duoc که با PV مشترک بود ، گفت ، خواه برف باشد یا یخ ، برف طولانی باشد یا فقط چند روز ، محصولات به شدت تحت تأثیر قرار گرفتند.

عکس: سفید پوشیده از برف ، لائو کای به زیبایی اروپا بود ، کشاورز دوباره فریاد زد ، و صدمات زیادی به سبزیجات وارد کرد - عکس 8.

آقای Duoc گفت که در اینجا فقط سبزیجات و سبزیجات از نرده ها می توانند در برف زنده بمانند. با این حال ، اگر برف ذوب شود ، سبزیجات مطمئناً کلروتیک خواهند بود.

عکس: سفید پوشیده از برف ، لائو کای به زیبایی اروپا بود ، کشاورز دوباره فریاد زد ، و صدمات زیادی به سبزیجات وارد کرد - عکس 9.

“برف وجود دارد ، مردم برای سفر به اینجا می آیند ، اما ما می ترسیم. از آنجا که سبزیجات موجود در باغ خانه و دام تحت تأثیر قرار می گیرند. Duok گفت: “هنگامی كه برف ذوب می شود ، سبزیجات كلر می شوند.”

عکس: سفید پوشیده از برف ، لائو کای به زیبایی اروپا بود ، کشاورز دوباره فریاد زد ، و صدمات زیادی به سبزیجات وارد کرد - عکس 10.

به گفته آقای Duoc ، کمون Y Ty نزدیک به یک هفته را در برف سرد و سرد غوطه ور کرد. هوای شدید باعث شد همه فعالیتهای خانواده داروسازی برگردد.

عکس: سفید پوشیده از برف ، لائو کای به زیبایی اروپا بود ، کشاورز دوباره فریاد زد ، و صدمات زیادی به سبزیجات وارد کرد - عکس 11.

در روزهای برفی ، خانواده و افراد وی به جای اینکه بتوانند برای “استفاده از پاکسازی مزارع” به مزارع بروند ، برای جلوگیری از سرما در خانه می مانند. کودکان همچنین برای سالم ماندن حق ترک تحصیل را دارند.

عکس: سفید پوشیده از برف ، لائو کای به زیبایی اروپا بود ، کشاورز دوباره فریاد زد ، و صدمات زیادی به سبزیجات وارد کرد - عکس 12.

محوطه مقابل خانه سونگ دوک پوشیده از برف سفید بود.

در این باره ، آقای Vuong Tien Sy – مدیر گروه کنترل کیفیت کشاورزی ، جنگلداری و شیلات لائو کای ، با خانواده و جامعه گزارشگر گفت ، اگرچه برف در بسیاری از مناطق ظاهر شده است ، در این استان سبزیجات آسیب ندیده اند لائو کای

آقای Sy گفت: “این منطقه امروزه به طور عمده سبزیجات چلیپایی ، مانند جوانه های سنگ (اسفناج سنگی) پرورش می دهد. این نوع سبزیجات سرما را دوست دارد ، بنابراین برف یا یخ است ، هنوز سالم است. و خیلی تحت تأثیر قرار نمی گیرد.” .

آقای Sy گفت: “برف فقط برای چند روز ظاهر می شود ، بنابراین شما نگران سبزیجات نخواهید بود ، اما اگر برف ادامه یابد ، به طور حتم بر محصولات تأثیر می گذارد.”

وام از بائو – هیو سوآ

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار در طول روز به روز می شود

  • 0[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *