[ad_1]

در مقایسه با 1 هفته پیش ، BN1465 تنفس روی دستگاه را متوقف کرده بود ، سلامتی بهتر شده بود و پزشک دیگر از مداخله ECMO (قلب و ریه های مصنوعی) س questionال نمی کرد.

روسای بیمارستان مرکزی بیماری های گرمسیری در 14 ژانویه گفتند که بیمار “در آستانه بهبودی” است و عملکرد ریه نیز بتدریج بهبود می یابد (قبلا آسیب ریه تا 75٪ بود). در حال حاضر ، بیمار لوله تراشه را بیرون آورده ، تنفس اکسیژن را متوقف کرده ، هوا را به تنهایی تنفس کرده ، از طریق دهان غذا خورده و راه رفته است.

با این حال ، بیمار هنوز تا حدی روانی و اختلال در عملکرد کلیه دارد. “ – BSCK2 Nguyen Trung Cap ، معاون بیمارستان ، با Reporter Family & Society ارتباط برقرار می کند.

به منظور تلاش برای کنترل سلامت بیمار ، پزشکان در بیمارستان همیشه از نزدیک نظارت می کنند ، همه کارها را انجام می دهند تا بیمار از “شدید” به “بحرانی” نرسد.

BN1465 ، 61 ساله ، از Ba Ria – Vung Tau ، در 21 دسامبر از ایالات متحده به ویتنام بازگشت ، در Quoc Oai ، هانوی قرنطینه شد.

برای جلوگیری از خطر قرار دادن ECMO ، بیماری که طوفان سیتوکین را تجربه می کند نیز روان پریش است و تحت تأثیر کلیه ها قرار دارد - عکس 2.

BN1465 در بخش اورژانس ، بیمارستان مرکزی بیماری های گرمسیری تحت درمان است. عکس: TL

این زن سابقه لوبکتومی راست دارد. در 26 دسامبر ، او خسته به نظر می رسید ، به بیمارستان منطقه Quoc Oai منتقل شد و سپس در 31 دسامبر به بیمارستان مرکزی برای بیماری های گرمسیری منتقل شد. در روزهای بعد بیمار بسیار خسته بود ، اندام می لرزید ، اشتها از دست می داد. بعد از ظهر 6 ژانویه ، بیمار مجبور به استفاده از آرام بخش ، لوله های لوله شده بود.

در جلسه 7 ژانویه ، دکتر بیمارستان مرکزی بیماریهای گرمسیری گزارش داد که بیمار کم کاری تیروئید ، عضلات ضعیف ، لرز مکرر ، هیپوترمی ، “طوفان سیتوکین” را نشان داد. نارسایی قلبی آشکار ، آمبولی ریوی ؛ استفاده از سرم بیماران را در نظر بگیرید.

برای این مورد ، شورای حرفه ای بیمار به بیمارستان مرکزی برای بیماری های گرمسیری پیشنهاد کرد که همودیالیز را در نظر بگیرند ، قرار دادن ECMO بر روی بیمار. همزمان پارامترهای مایعات را کنترل کنید ، تغذیه وریدی را بهبود ببخشید ، پارامترهای قلبی عروقی و غدد درون ریز را کنترل کنید.

به طور خاص ، شورای حرفه ای همچنین برای کمک به بیمارستان مرکزی بیماری های گرمسیری در درمان سریع بیماران ، بازسازی داروی نادر از بیمارستان مرکزی Quang Nam را هماهنگ می کند. این بیمارستان همچنین منابع انسانی را برای کنترل دقیق وضعیت بیمار تقویت می کند.

در پنجشنبه[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *