[ad_1]

شاید احمقانه ترین چیز در آلمان این باشد که وقتی عاشق Hoai شد ، صادقانه گفت که بعد از 30 سالگی دو عشق عاشقانه تجربه کرده است ، اما هنوز “شین” بود. در ابتدا ، هوی اعتقاد نداشت ، دوک همچنین پیام مبادله خود را با معشوق سابق خود در مورد امتناع از عبور از حد مجاز باز کرد.

هنگامی که عاشق هوی آن می شود و داستانی طولانی را تعریف می کند ، می بیند که به اندازه کافی بالغ و مسئولیت پذیر است ، دوک تصمیم می گیرد به اسکله برود. تصور اینکه دوستش ، که از “پنهان کردن” دوست پسر و دوست جدیدش می ترسد ، مورد احترام است ، باعث می شود که آیا “مشکلی وجود دارد” یا نه و به یک موضوع سرگرمی تبدیل شده است.

سخنرانی مورد تمسخر دوست دخترش برای تختخواب ، همچنین خندیده شد - عکس 1.

بسیاری از مردان در مورد رابطه جنسی تحت فشار زیادی قرار دارند ، اما توجه کمی به آنها می شود. (تصویر).

پس از ملاقات ، دوستان نزدیک هوآی دوک را “مردی از جهان که سقوط کرد” صدا کردند. دوک تعجب کرد و متوجه نشد ، دوباره خندید و دوباره پرسید ، او خندید و توضیح داد: “جوانان در سراسر جهان قبل از 18 سالگی مرد می شوند ، اما شما جرات دارید بدن خود را تا 30 سال نگه دارید ، باعث نگرانی دوستان من در مورد کالا “

دوک با دخالت دوست دیگر سرخ شد و نتیجه گرفت: “Hoai به دوک کمک کرد تا دوباره خود را پیدا کند ، مظنون شد که قبلاً همجنسگرا بوده است.”

سپس ، هنگامی که آنها شایعه می کردند ، با دوستانشان پیام می دادند ، بارها هوی درست جلوی دوک بیرون آمد: “او خیلی احمق است ، تقریباً نیمی از عمر اوست ، من بوی یک زن را می دانم”.

بدن پاکدامن آلمان به شوخی دوست تبدیل می شود. او احساس صدمه ، عصبانیت می کرد ، اما نمی دانست چگونه واکنش نشان دهد.

دایی که نزدیک به 3 سال در انظار عمومی زندگی کرده است ، بارها توسط دوستانش تحقیر شده و باعث احساس ناراحتی و افسردگی و استرس شده است.

شاید نه از روی عمد ، اما ثو اغلب او را برای بحث و اظهارنظر “انرژی بستر” می آورد. او تعداد هفته ها را چند بار ، چقدر وقت برای گفتگو با دوستان در هر بار و سپس شکایت “من یک دوست پسر دارم ، اما زندگی گیاهخواری دارم” نشان داد و سپس به او گفت که این باید بخاطر اینکه “خرج می کند” باشد ، بنابراین عاشق او جوان است. ، پیری فرا رسیده است.

گاهی اوقات ، وقتی کار خسته کننده است ، دای از رابطه جنسی امتناع می ورزد ، سپس توو مجبور به انجام همه کارها می شود – از عصبانیت ، حسادت تا انتقاد. استفاده از حق دای در امتناع بسیار دشوار است ، او هنوز مجبور است برای نشان دادن آن سخت کار کند. خواهر بزرگتر و چند دوست صمیمی نیز به مردانگی آنها خندیدند ، بعضی از آنها نمی دانستند چگونه لذت ببرند.

در مورد اخیر ، دینگ هوانگ ، فروشنده 28 ساله ای که در شهر هوشی مین کار می کرد ، کار خود را رها کرد و گفت که دلیل دوباره خنده او گرفته شده است. رئیس بخش اغلب سبک رفتار می کند – از نیشگون گرفتن انگشتها تا نیشگون گرفتن رانها ، سیلی زدن به الاغش ، شکستن نوک سینه ها و اظهار نظر در مورد توانایی خوابیدن و مردانگی.

در ابتدا هوانگ فقط می توانست به ماجرا بخندد ، سپس واکنش نشان داد و مردی که به او خندیدند قربانی آزار و اذیت شد. گفتن اینکه بیش از حد واکنش نشان می دهید ، خواهران شوخی می کنند ، زنان واقعاً نگران نیستند ، مردان “برنده” می شوند اما چیزی از دست نمی دهند …

حتی دوست دختر هوانگ دید که معشوقش به همین دلیل کارش را رها کرد و سرش را تکان داد: “می خوری؟”

در بسیاری از موقعیت ها ، مردان قربانی خشونت و آزار و اذیت جنسی هستند ، اما توجه و مراقبت کمی از آنها می شود. آنها واکنش نشان می دهند ، صحبت می کنند ، گاهی می خندند و انتقاد می کنند.

سخنرانی دوست دختر خود را برای تختخواب خود مسخره کرد ، همچنین سخنرانی مورد خنده قرار گرفت - عکس 2.

از آنجا که توسط زنان مورد آزار و اذیت قرار می گیرند ، مردان به سختی می توانند واکنش نشان دهند (آثار هنری)

بسیاری از تعصبات نسبت به زنان برای رابطه جنسی به عنوان بکارت ، زنان قربانی می شوند … پس مردان نیز در جهت مخالف مردان پیش داوری می کنند ، اما هنوز هم مردان جدید چیزی برای از دست دادن ندارند … صادقانه خواسته های آنها و محافظت کمی از آنها است.

یک روانشناس می گوید دختری که امروز دیگر باکره نیست به اندازه مردی که مصمم است خودش را پیر نگه دارد اما هنوز جوان است استرس ندارد. علاوه بر این ، در مورد مسائل جنسی ، تعصبات زیادی علیه مردان وجود دارد.

مردانی که باسن را لمس می کنند ، سینه های زنان را خرج می کنند ، محکوم می شوند ، اما بالعکس ، وقتی مردی توسط خواهرش مورد آزار و اذیت قرار می گیرد ، جدی گرفته نمی شود ، قربانی می خندد یا داستان به عنوان یک شوخی تعریف می شود. جنگل.

حتی در مورد آموزش جنسی ، بیشتر مردم فقط به دختران علاقه مند هستند ، پسران به ندرت یادآوری می شوند و از آنها دفاع می شود ، این امر منجر به این واقعیت می شود که پسران آزادانه زندگی می کنند یا تحت فشار و شهرت شدید رفتار می کنند.

حتی وقتی آنها قربانی می شوند ، اما با کلیشه “مردان هیچ چیز را از دست نمی دهند” ، آنها فقط بلعیدن تلخ را بلد هستند ، آنها به سختی به اشتراک می گذارند ، محکوم می کنند و محکوم می کنند تا از حیثیت شان محافظت کنند.

طبق گفته نگوین هوای فونگ / دن تری[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *