[ad_1]

صبح امروز (7 ژانویه) ، وزارت ترانسپورت با افتتاح کل سرمایه گذاری بیش از 269 میلیارد VND ، مراسم افتتاحیه پروژه تعمیر پل Long Long را ترتیب داد.

به دلیل سالها فعالیت و خصوصیات خاص خود ، سطح پل طانگ طولانی هنگام استفاده تغییر شکل داده و ضعیف می شود. سالهاست که مقامات در حال بررسی طرح تعمیر پل هستند ، اما موفق نبودند.

این بار ، وزارت حمل و نقل ، اداره راه های ویتنام و کارشناسان محلی با دقت و پشتکار فناوری را برای تعمیر عرشه پل بلند طانگ تهیه و جستجو کرده اند.

کنترل بار ماشین روی پل Thang Long برای اطمینان از ایمنی پس از تعمیرات - عکس 2.

اولین ماشین ها روی پل جدید طانگ لانگ غلتیدند. حداکثر سرعت در پل طولانی مارگ 80 کیلومتر در ساعت است. عکس: Nhat Tan

به دلیل ماهیت پیچیده تعمیرات پل ، در اوایل سال 2019 وزارت حمل و نقل یک کمیته راهبری برای پروژه تعمیر پل طولانی لانگ ایجاد کرد و اداره راه های ویتنام نیز یک تیم مشاوره متشکل از متخصصان برجسته ویتنامی در این زمینه تشکیل داد. برای تجزیه و تحلیل علت و یافتن درمان

بر این اساس ، دانشگاه حمل و نقل با استفاده از اصلی ترین فناوری اروپایی راه حلی را برای ترمیم پل طانگ لانگ پیشنهاد داد. این فناوری در بسیاری از کشورهای اروپایی اعلام شد و تقریباً 20 سال پیش برای اولین بار در هلند به کار گرفته شد.

با وضعیت عرشه پل فولادی مستقیم پل طولانی Thang ، استفاده از این فناوری از طریق فرایند تحقیق به عنوان امکان پذیر و موثر ارزیابی می شود. تمام مراحل تحقیق و پیشنهاد راه حل های تعمیر و انجام ساخت و ساز توسط مشاوران محلی و پیمانکاران ساختمانی انجام می شود. این مواد همچنین در کشور بدون نیاز به دریافت انتقال فناوری از هر کشور استفاده می شود …

کنترل بار وسیله نقلیه از طریق پل Thang Long برای اطمینان از ایمنی پس از تعمیرات - عکس 3.

تکمیل نوسازی پل طانگ لانگ ، به ویژه در اوایل سال 2021 ، از اهمیت زیادی برخوردار است و با کمک به کاهش ازدحام ، برای سال جدید قمری آماده می شود. عکس: نهات تن

برای ارتقا efficiency بهره وری و اطمینان از ایمنی در بهره برداری از پروژه در آینده ، ترینه دین دونگ ، معاون نخست وزیر ، از وزارت حمل و نقل ، اداره راه های ویتنام خواست تا کارهای کمیته مردمی شهر را هماهنگ کنند. هانوی فوراً کار انتقال و دریافت آثار را طبق مقررات انجام می دهد.

“کمیته مردمی شهر هانوی واحدهای وابسته را راهنمایی می کند تا کار و مدیریت پروژه را بدون تأخیر سازماندهی کنند ، با اطمینان از ایمنی و کارآیی مطلق ، به ویژه توجه به اجرای طرح کنترل بار خودرو. برای اطمینان از ایمنی و طول عمر پروژه از پل عبور کنید “، معاون نخست وزیر تأکید کرد.

علاوه بر این ، معاون نخست وزیر بر اساس اجرای موفقیت آمیز و اجرای فن آوری تعمیر پل Long Long ، وزارت حمل و نقل خواستار ادامه تحصیل و تکمیل روند و دستورالعمل های پیشنهاد اجرای پروژه های بعدی شد. به روشی علمی و مثر.

وزارت حمل و نقل ، کمیته مردمی شهر. هانوی و شرکت های وابسته به آن همچنان در تلاشند و به طور فعال توسعه زیرساخت های حمل و نقل را ترویج می دهند ، کیفیت و پیشرفت پروژه ها را تضمین می کنند ، شامل بسیاری از پروژه های زیرساخت ترافیک هستند که در آینده بیشتر استفاده می شوند.

کنترل بار ماشین روی پل Thang Long برای اطمینان از ایمنی پس از تعمیرات - عکس 4.

سیستم گاردریل در یک مکان برجسته و در دو رنگ قرمز و سفید ، با نشانگرهای بازتابنده برای کمک به گردش ایمن خودروها در شرایط مه و تاریک ، رنگ آمیزی شده است. عکس: نات تن

رئیس کمیته مردمی شهر. هانوی چو نگوک آنه تخمین زده است که با اتمام تعمیر پل Long Thang و ترافیک قبل از سال جدید قمری ، ترافیک همزمان در حلقه 3 فراهم می شود ، بار پل Nhat Tan ، در مسیر شهر کاهش می یابد. ایجاد ارتباط بین مناطق.

رئیس کمیته مردمی شهر. هانوی از وزارت حمل و نقل ، اداره پلیس راهنمایی و رانندگی هانوی ، مناطق خواسته است تا در سازماندهی پروژه ، از جمله کنترل بار ، به هماهنگی با اداره راههای ویتنام ادامه دهند. اطمینان حاصل کنید که “طول عمر” آثار بهبود یافته است.

در حال حاضر ، اداره راه های ویتنام و اداره حمل و نقل هانوی همچنین قصد دارند كنترل بار خودرو را روی پل طولانی تانگ هماهنگ كنند.

بر این اساس ، مقامات ایستگاه توزین را در خیابان Km1 + 00 Vo Van Kiet (جاده از فرودگاه Noi Bai به پل Thang Long) ، کمون Kim Chung ، منطقه Dong Anh ، شهر نصب می کنند. هانوی و وسایل نقلیه متراکم روی پل را بصورت شبانه روزی کنترل می کنند.

پروژه تعمیر پل بلند لانگ در اوت سال جاری و با سرمایه گذاری اداره کل راه های ویتنام آغاز به کار کرد.

پل طولانی تانگ از رودخانه سرخ عبور می کند ، اثری که نشانه دوستی ویتنام و شوروی است. این پل توسط متخصصان روسی در سال 1974 طراحی و ساخته شد ، که در اواخر سال 1985 تکمیل شد. در 20 سال استفاده ، پل بارها خراب و مرمت شده است.

نهت تن

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار در طول روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *