[ad_1]

زمستان زمانی است که مردم به دلیل توانایی گرم شدن از ژاکت های خود مراقبت می کنند. با این حال ، اگر باهوش نیستید ، ژاکت بدن شما را ضخیم و پر نشان می دهد. در صورت پوشیدن دامن پشمی در زیر باید بلافاصله 4 نکته را محکم کنید ، زیرا آنها توانایی هک کردن اشکال فوق استاندارد را دارند: بدن را لاغر کنید ، اما میزان تجمل نیز به طرز چشمگیری افزایش می یابد.

1. ژاکت کمربند بپوشید

کمربند کوچکی که قادر به ایجاد جدا کننده است ، باعث نازک تر نشان دادن بدنه می شود. فقط یک کمربند بیرون از ژاکت بپوشید ، این مرکز توجه دوم خواهد شد ، و یک اثر بصری ایجاد می کند که بدن شما لاغرتر به نظر می رسد ، کمرتان نازک تر است. با ژاکت های پهن می توانید از سبک پنهان کردن شلوار خود استفاده کنید ، کمربند نازکی به آن اضافه کنید تا یک مجموعه لباس مد روز برای زمستان داشته باشید.

4 راه برای هک ژاکت های کلاس اول: اندام لاغر ، اما امتیازات لوکس نیز پرش را افزایش می دهد - عکس 1.

2. پیراهن بافتنی + شلوار

این یک لباس ترکیبی بسیار محبوب برای دختران مدرن در سال های اخیر است ، زیرا در عین سادگی ، راحت و موثر است. راهروهای کوتاه بالا و پایین این احساس را ایجاد می کنند که پاها بلندتر به نظر می رسند و هیکل بلندتر به نظر می رسند. لازم به ذکر نیست که شلوارهایی با پاهای پهن ، که کمبودهای پاها مانند باسن صاف ، پاهای خمیده ، رانهای بزرگ را کاملاً برطرف می کند … می توانید برای ایجاد جلوه ، شلوارهای پهن با ژاکت های کراپ یا پیراهن در دامان بپوشید. توجه.

4 راه برای هک ژاکت های اوج دار: بدن لاغر ، اما امتیازات لوکس نیز به سرعت افزایش می یابد - عکس 2.

3. ژاکت با گردن V

برای دختران با شانه های افقی باید به ژاکت های دارای گردن V توجه کنید. گردن V لهجه هایی ایجاد می کند ، نگاه را به صورت عمودی هدایت می کند و گردن را ظریف ، نازک تر نشان می دهد. . با استفاده از این پیراهن می توانید از بین ژاکت یا الگوهای دارای جلیقه با گردن V انتخاب کنید.

4 راه برای هک ژاکت های درجه یک: اندام لاغر ، اما امتیازات لوکس نیز به سرعت افزایش می یابد - عکس 3.
4 راه برای هک ژاکت های اوج شکل: بدن لاغر ، اما نقاط لوکس نیز به سرعت افزایش می یابد - عکس 4.

4. پیراهن شلوار / دامن

نکته برتر فرم هک ، اما مرتب بودن هرگز منسوخ نمی شود. فقط کمی حرکت مانند یک تی شرت با تأکید بر دور دوم موثر ، احساس اندامی باریک ایجاد می کند. اما برای اطمینان از تأثیر بدن ، برای جلوگیری از طغیان ، باید توجه داشته باشید که ژاکت های سبک و نازک ، تاپ های بافتنی را انتخاب کنید ، به طوری که وقتی تی شرت زیر دامن یا شلوار متورم نمی شود. علاوه بر این ، می توانید برای ایجاد احساس آزادی ، جلوی پشت و جلو را نیز جمع کنید.

4 راه برای هک ژاکت های درجه یک: اندام لاغر ، اما امتیازات لوکس نیز به سرعت افزایش می یابد - عکس 5.

به گفته روشنفکران جوان[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *